Coleccion Aruba > Database di Personanan Sclavisa na Aruba 1840-1863 > Busca
Version na Papiamento English version of this Page Nederlandse versie


958 resultado, sortia segun Suceso (fecha).
Opcion pa sortia: Nomber - Fam - Fecha di nacemento - Edad - Nomber di Mama - Suceso (fecha)
  Nomber Nomber cu fam (na liberacion) Profesion Fecha di nacemento Edad Nomber di mama Suceso Lugar Doño
1 George 1816 23 Anamichij Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Hettij Capriles
2 Louisa 1811 28 Anna Eustatia Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Mordechaij Alvares Correa jr.
3 Eloisa 1834 5 Anna Getruida Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Hironimo Giraldino
4 Thilomon 1829 10 Anna Getruida Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Hironimo Giraldino
5 Juliet 1817 22 Cathalina Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Susanna Emerencia Brugman
6 Rita 1829 10 Louisa Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Mordechaij Alvares Correa jr.
7 Elijsa 1819 20 Mariana Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Hironimo Giraldino
8 Rijnitha 1799 40 Martha Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Moses Haim de Lima
9 Dorantij 1831 8 Martina Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Aron Jesurun de Oliveijra
10 Maria 1780 59 Petrona Importa (1839) Aruba → Curaçao Eliao Jesurun
11 Constantinus van Postia 1829 10 Postia Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Anna Catharina Ellis weduwe A.H. de Rochemont
12 Nelson 1829 10 Rijnita Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Moses Haim de Lima
13 Lucas 1807 32 Maria Thomas Benta bou man (13-05-1839) Curaçao Cornelia Petronella Junck
14 Magriet 1814 25 Bernadina Benta bou man (23-05-1839) Curaçao Benjamin Suares
15 Maria Victorina Christina Importa (10-1839) Aruba → Curaçao Obadiah Mendez da Costa
16 Eduard 1823 16 Clara Benta bou man (01-10-1839) Curaçao Cornelia Petronella Junck
17 Eloise 1834 6 Andrea Geertruida Benta bou man (03-1840) Curaçao de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek
18 Philoman 1829 11 Andrea Geertruida Benta bou man (03-1840) Curaçao de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek
19 Eduard 1823 17 Clara Transferi (03-1840) Curaçao Carl Fredrik Neuman in huwelijk hebbende Cornelia Petronella Junck
20 Rosine 1823 17 Maria Benta bou man (03-1840) Curaçao Herman van der Meulen
21 Lucas 1807 33 Maria Thomas Transferi (03-1840) Curaçao Carl Fredrik Neuman in huwelijk hebbende Cornelia Petronella Junck
22 Elijza 1819 21 Mariana Benta bou man (03-1840) Curaçao de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek
23 Maria 1780 60 Petrona Importa (03-1840) Aruba → Curaçao de weduwe Louisa W. Schot
24 Maria 1780 60 Petrona Exporta (3-1840) Aruba → Curaçao Elias Jesurun → Louisa W. Schot
25 Isidore Silvia 1840 0 Delida Importa (07-1840) Aruba → Curaçao Johannes Fredrik Gerlein
26 Victoire 1834 6 Delida Importa (07-1840) Aruba → Curaçao Johannes Fredrik Gerlein
27 Victoire 1834 6 Delida Exporta (7-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch → Johannes Frederik Gerlein
28 Delida 1813 27 Margaretha Importa (07-1840) Aruba → Curaçao Johannes Fredrik Gerlein
29 Epifamia 1839 1 Ursela Fayecimento (08-1840) Curaçao Anna Hermina Creeft
30 Servonet 1824 16 Catharina Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
31 Servonet 1824 16 Catharina Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez
32 Isidora Silvia 1840 0 Delida Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
33 Isidore Silvia 1840 0 Delida Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch → Johannes Frederik Gerlein
34 Poulina 1819 21 Delida Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
35 Poulina 1819 21 Delida Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez
36 Victoir 1834 6 Delida Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch
37 Victoir 1834 6 Delida Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
38 Delida 1813 27 Margaretha Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
39 Delida 1813 27 Margaretha Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch → Johannes Frederik Gerlein
40 Marietje 1809 31 Margaretha Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch
41 Marietje 1809 31 Margaretha Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
42 Virginia 1836 4 Maria Louisa Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
43 Virginia 1836 4 Maria Louisa Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez
44 Cleantis 1837 3 Maria Zacharia Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
45 Bregita 1834 6 Marietje Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch
46 Bregita 1834 6 Marietje Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
47 Thomas Leclair 1838 2 Marietje Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch
48 Thomas Leclair 1838 2 Marietje Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
49 Elisabeth 1818 22 Martina Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
50 Elisabeth 1818 22 Martina Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez
51 Maria Louisa 1815 25 Martina Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
52 Maria Louisa 1815 25 Martina Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez
53 Johannes Hermegena 19-4-1840 0 Poulina Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez
54 Johannes Hermegena 1840 0 Poulina Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
55 Maria Zacharia 1813 27 Risa Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch
56 Maria Zacharia 1813 27 Risa Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
57 Dominga 1780 60 Sablika Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch
58 Dominga 1780 60 Sablika Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
59 Louisa 1811 29 Anna Eustatia Importa (09-1840) Aruba → Curaçao Mordochaij Alvares Correa
60 Ursela 1814 26 Anna Eustatia Importa (09-1840) Aruba → Curaçao Theodorus Bonn
61 Daminia Bregida 1826 14 Louisa Importa (09-1840) Aruba → Curaçao Mordochaij Alvares Correa
62 Rita 1829 11 Louisa Importa (09-1840) Aruba → Curaçao Mordochaij Alvares Correa
63 Gijsbertha 1794 46 Maria Exporta (16-9-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft → Hendrietta Cathalina Krafft
64 Eloise 1834 6 Andrea Geertruida Exporta (25-09-1840) Curaçao → Aruba de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek → de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek
65 Eloise 1834 6 Andrea Geertruida Importa (25-9-1840) Curaçao → Aruba Wilhelmina Petronella Franken geboren van der Broek
66 Philemon 1829 11 Andrea Geertruida Importa (25-9-1840) Curaçao → Aruba Wilhelmina Petronella Franken geboren van der Broek
67 Philoman 1829 11 Andrea Geertruida Exporta (25-09-1840) Curaçao → Aruba de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek → de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek
68 Elijza 1819 21 Mariana Exporta (25-09-1840) Curaçao → Aruba de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek → de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek
69 Elijza 1819 21 Mariana Importa (25-9-1840) Curaçao → Aruba Wilhelmina Petronella Franken geboren van der Broek
70 Cipriana Justina 26-9-1840 Anna Severina Nacemento (26-9-1840) Aruba Gasparito Ridderstap
71 Cleantis 1837 3 Maria Zacharia Benta bou man (10-1840) Curaçao David Abraham Jesurun
72 Cleantis 1837 3 Maria Zacharia Exporta (10-1840) Aruba → Curaçao De weduwe van wijlen J.A. Arends → David Abraham Jesurun
73 Maria Zacharia 1813 27 Rita Importa (10-1840) Aruba → Curaçao David Abraham Jesurun
74 Ursela 1814 26 Anna Eustacia Importa (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
75 Louisa 1811 29 Anna Eustatia Importa (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
76 Louisa 1811 29 Anna Eustatia Exporta (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
77 Ursela 1814 26 Anna Eustatia Exporta (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft → Theodorus Bonn
78 Daminia Bregida 1826 14 Louisa Importa (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
79 Daminia Bregida 1826 14 Louisa Exporta (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
80 Rita 1829 11 Louisa Importa (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
81 Rita 1829 11 Louisa Exporta (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
82 Epifamia 1839 1 Ursela Importa (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
83 Epifamia 1839 1 Ursela Exporta (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
84 Jose Maria 1840 Juliet Nacemento (18-12-1840) Curaçao Susanna Emerencia Brugman
85 Albertus 1813 28 Oleana Importa (01-1841) Aruba → Curaçao Gebroeders Lauffer
86 Albertus 1813 28 Oleana Exporta (1-1841) Aruba → Curaçao P. Quant → De gebroeders Lauffer
87 Marietje 1809 32 Margaretha Benta bou man (02-1841) Curaçao Gabriel Pinedo
88 Bregita 1834 7 Marietje Benta bou man (02-1841) Curaçao Gabriel Pinedo
89 Thomas Leclair 1838 3 Marietje Benta bou man (02-1841) Curaçao Gabriel Pinedo
90 Louisa 1811 30 Anna Eustacia Benta bou man (03-1841) Curaçao Cornelis Conradi
91 Isidora Silvia 1840 1 Delida Benta bou man (03-1841) Curaçao Jacobus Arnoldus Maal
92 Victoire 1835 6 Delida Benta bou man (03-1841) Curaçao Jacobus Arnoldus Maal
93 Delida 1814 27 Margaretha Benta bou man (03-1841) Curaçao Jacobus Arnoldus Maal
94 Venus 1839 2 Juana Importa (04-1841) Aruba → Curaçao William Charles Gaerste
95 Venus 1839 2 Juana Exporta (4-1841) Aruba → Curaçao Isaac Maduro → William Charles Gaerste
96 Juana 1820 21 Petrona Importa (04-1841) Aruba → Curaçao William Charles Gaerste
97 Juana 1820 21 Petrona Exporta (4-1841) Aruba → Curaçao Isaac Maduro → William Charles Gaerste
98 Poulina 1819 22 Delida Benta bou man (06-1841) Curaçao Juan Terrij
99 Johannes Hermojines 1840 1 Paulina Benta bou man (06-1841) Curaçao Juan Terrij
100 Venus 1839 2 Juana Benta bou man (07-1841) Curaçao Nelia Agatha Ponne
101 Cathalina 1802 39 Maria Martha Benta bou man (07-1841) Curaçao Ribca Salas weduwe Abm. Rois Mendez
102 Cathalina 1802 39 Maria Martha Exporta (7-1841) Aruba → Curaçao De kinderen van Leonora Jeanet Emonet → Ribca Mendez geboren Salas
103 Juana 1820 21 Petrona Benta bou man (07-1841) Curaçao Nelia Agatha Ponne
104 Hoze Francois 1815 26 Martina Exporta (29-7-1841) Aruba → Curaçao Gasparito Ridderstap → David van Abraham Jesurun
105 Plaisier 1789 52 Maria Anthonette Exporta (25-9-1841) Aruba → Curaçao Jean Anthonij Oduber → David van Abraham Jesurun
106 Daminia Bregida 1826 16 Louisa Benta bou man (1839) Curaçao Mordechaij Alvares Correa jr.
107 Colinet 1842 Anna Maria Nacemento (01-1842) Curaçao Benjamin van Mordochaij Henriquez
108 Cleantis 1827 15 Petrona Importa (02-1842) Aruba → Curaçao Mos. de Eliao Penzo
109 Cleantis 1827 15 Petrona Importa (02-1842) Aruba → Curaçao Moses de Eliao Penso
110 Cleantis 1827 15 Petrona Exporta (2-1842) Aruba → Curaçao Simon Gomez → Moses de Eliao Penzo
111 Simon 1812 30 Maria Gratie Importa (04-1842) Aruba → Curaçao Philip Fredrik de Haseth
112 Simon 1812 30 Maria Gratie Exporta (4-1842) Aruba → Curaçao Pieter Quant → Philip Frederik de Haseth
113 Poulina 1819 23 Delida Exporta (05-1842) Curaçao Juan Terrij
114 Maria Theresa 1818 24 Maria Mercelina Importa (05-1842) Aruba → Curaçao Nicolaas Evertsz
115 Maria Theresa 1818 24 Maria Mercelina Exporta (5-1842) Aruba → Curaçao Gasparito Ridderstap → Nicolaas Everts
116 Johannes Hermojines 1840 2 Paulina Exporta (05-1842) Curaçao → Buitenland Juan Terrij
117 Plaisir 1790 52 Maria Anthonette Importa (06-1842) Aruba → Curaçao David Abraham Jesurun
118 Plaisir 1790 52 Maria Anthonette Exporta (6-1842) Aruba → Curaçao Gasparito Ridderstap → David Abraham Jesurun
119 Hooi Francois 1815 27 Martina Importa (06-1842) Aruba → Curaçao David Abraham Jesurun
120 Hooi Francois 1815 27 Martina Exporta (6-1842) Aruba → Curaçao Gasparito Ridderstap → David Abraham Jesurun
121 Damiana Bregida 1826 16 Louisa Benta bou man (07-1842) Curaçao David Osorio
122 Rita 1829 13 Louisa Exporta (07-1842) Curaçao Mordechaij Alvares Correa jr.
123 Isidora Silvia 1840 2 Delida Fayecimento (08-1842) Curaçao Jacobus Arnoldus Maal
124 Constantinus 1829 13 Postia Benta bou man (08-1842) Curaçao Evert Jan Eekhout, Willem van Uijtrecht en de weduwe Cole Maxwell
125 Victoire 1835 7 Delida Benta bou man (09-1842) Curaçao Johannes Andreas de Haseth
126 Delida 1814 28 Margaritha Benta bou man (09-1842) Curaçao Johannes Andreas de Haseth
127 Maria Zenona 1842 0 Desai Importa (19-10-1842) Curaçao → Aruba Jaques Laroche → Jean Oduber
128 Colijn 1828 14 Jozelien Benta bou man (12-1842) Curaçao Damita Suares
129 Johannes Hermojines 1840 2 Paulina Exporta (mei 1842) Curaçao → Buitenland Juan Terrij
130 Nelson 1823 20 Paisier Importa (01-1843) Aruba → Curaçao Antonio Matteij
131 Nelson 1823 20 Paisier Exporta (1-1843) Aruba → Curaçao Oduber → Antonio Matteij
132 Ferdinand 1823 20 Filipa Benta bou man (03-1843) Curaçao J.A.F. Hellmund
133 George Eduard 1839 4 Regina Importa (02-03-1843) Aruba → Curaçao Govert Quant
134 George Eduard 1839 4 Regina Exporta (2-3-1843) Aruba → Curaçao Govert Quant
135 Regina 1815 28 Wilhelmina Importa (02-03-1843) Aruba → Curaçao Govert Quant
136 Regina 1815 28 Wilhelmina Exporta (2-3-1843) Aruba → Curaçao Govert Quant
137 Victoriaurus Antoni 1843 Maria Barbara Nacemento (04-1843) Curaçao Govert Quant
138 Francina 1815 28 Maria Cathalina Importa (04-1843) Aruba → Curaçao Andres Anthoine
139 Francina 1815 28 Maria Cathalina Exporta (4-1843) Aruba → Curaçao David Capriles jr. → Andres Anthoine
140 Maria del Carmen 1828 15 Christina Importa (20-04-1843) Aruba → Curaçao Obadiah Mendez da Costa
141 Maria del Carmen 1828 15 Christina Exporta (20-4-1843) Aruba → Curaçao Obadiah Mendez Da Costa
142 Maria del Carmen 1828 15 Christina Benta bou man (04-1843) Curaçao Gottlob Wilhelm Hellmund
143 Margriet 1827 16 Florencia Importa (05-1843) Aruba → Curaçao Maria Lorensio Fernando
144 Margriet 1827 16 Florencia Exporta (5-1843) Aruba → Curaçao David Capriles jr. → Maria Lorensio Fernando
145 Francina 1815 28 Maria Cathalina Exporta (05-1843) Curaçao Andres Anthoine
146 Cleantis 1827 16 Petrona Benta bou man (05-1843) Curaçao Johannes Andreas de Haseth
147 Feliciana Fabestiana 1832 11 Plantina Importa (30-06-1843) Aruba → Curaçao Govert Quant
148 Feliciana Fabestiana 1832 11 Plantina Exporta (30-6-1843) Aruba → Curaçao Govert Quant
149 Cleantis 1827 16 Petrona Exporta (07-1843) Curaçao Johannes Andreas de Haseth
150 Catharina 1836 7 Maria Concepcion Importa (08-07-1843) Aruba → Curaçao Casper Schonewolff
151 Catharina 1836 7 Maria Concepcion Exporta (8-7-1843) Aruba → Curaçao Casper Schonewolff
152 Maria Concepcion 1812 31 Maria Magdalena Importa (08-07-1843) Aruba → Curaçao Casper Schonewolff
153 Maria Concepcion 1812 31 Maria Magdalena Exporta (8-7-1843) Aruba → Curaçao Casper Schonewolff
154 Bruitje 1843 Magriet Nacemento (12-07-1843) Curaçao Benjamin Suares
155 Anna Jacoba 1843 Juliet Nacemento (25-07-1843) Curaçao Susanna Emerencia Brugman
156 Louisa 1811 32 Anna Eustatia Exporta (08-1843) Curaçao Gerardus Duijckinck
157 Seferina 1818 25 Maria Benta bou man (09-1843) Curaçao Maria Valentina Scholten
158 Domingo 1821 22 Maria Gratia Importa (10-1843) Aruba → Curaçao Antonie Torres
159 Domingo 1821 22 Maria Gratia Exporta (10-1843) Aruba → Curaçao Jan van der Biest → Antonie Torres
160 Petrona 1800 43 Juana Exporta (10-10-1843) Aruba → Curaçao Simon Gomez → Govert Quant
161 Louisa 1811 32 Anna Eustatia Benta bou man (11-1843) Curaçao Gerardus Duijckinck
162 Colijn 1828 15 Jozelien Importa (17-11-1843) Curaçao → Aruba Damita Suares
163 Colijn 1828 15 Jozelien Exporta (17-11-1843) Curaçao → Aruba Damita Suares → Damita Suares
164 Seferina 1818 25 Maria Importa (17-11-1843) Curaçao → Aruba Maria Valentina Scholten
165 Seferina 1818 25 Maria Exporta (17-11-1843) Curaçao → Aruba Maria Valentina Scholten → Maria Valentina Scholten
166 Maria del Carmen 1828 15 Cristina Benta bou man (12-1843) Curaçao Johannes Andreas de Haseth
167 Cathalina 1802 41 Maria Martha Benta bou man (12-1843) Curaçao Theodorus Marconnier
168 Magriet 1814 30 Bernadina Benta bou man (03-1844) Curaçao Jacob Moreno Henriquez
169 Barentje 1843 1 Magriet Benta bou man (03-1844) Curaçao Jacob Moreno Henriquez
170 Racini 1823 21 Maria Benta bou man (03-1844) Curaçao Govert Quant
171 Severina 1819 25 Maria Importa (03-1844) Aruba → Curaçao Abraham Mordechaij Senior
172 Racini 1823 21 Maria Importa (25-3-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant
173 Victoriaurus Antoni 1843 1 Maria Barbara Importa (25-3-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant
174 Victoriaurus Antoni 1843 1 Maria Barbara Exporta (25-03-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant → Govert Quant
175 Feliciana Fabestiana 1832 12 Plantina Importa (25-3-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant
176 Feliciana Fabestiana 1832 12 Plantina Exporta (25-03-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant → Govert Quant
177 George Eduard 1839 5 Regina Importa (25-3-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant
178 George Eduard 1839 5 Regina Exporta (25-03-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant → Govert Quant
179 Regina 1815 29 Wilhelmina Importa (25-3-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant
180 Regina 1815 29 Wilhelmina Exporta (25-03-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant → Govert Quant
181 Constantinus 1829 15 Postia Transferi (28-05-1844) Curaçao Willem van Uijtrecht
182 Ferdinand 1823 21 Felipa Benta bou man (06-1844) Curaçao de kinderen van Chevalier Maduro en Adriana H. Luckert
183 George 1818 26 Gustina Benta bou man (07-1844) Curaçao Chevalier Maduro
184 Jonas 1813 31 Maria Benta bou man (07-1844) Curaçao Martis Evertsz
185 Domingo 1821 23 Maria Gratia Benta bou man (07-1844) Curaçao Philip Fredik de Haseth en Carel Maurits Gaerste
186 Job 1822 22 Gracie Benta bou man (08-1844) Curaçao Louis Bazin te Aruba
187 Job 1822 22 Gracie Importa (8-1844) Curaçao → Aruba Jan George Specht → L. Bazin
188 Job 1822 22 Gracie Exporta (08-1844) Curaçao → Aruba Jan George Specht → Louis Bazin
189 George 1818 26 Gustina Benta bou man (08-1844) Curaçao Marten Evertsz te Aruba
190 George 1818 26 Gustina Importa (8-1844) Curaçao → Aruba Chevalier Maduro
191 George 1818 26 Gustina Exporta (08-1844) Curaçao → Aruba Chevalier Maduro → Marten Evertsz
192 George 1818 26 Gustina Importa (8-1844) Curaçao → Aruba Marten Evertsz → Marten Everts
193 Nelson 1823 21 Plaisier Benta bou man (08-1844) Curaçao Manuel Alvares Correa jr.
194 Lucien 1819 25 Benta bou man (09-1844) Curaçao George Croes
195 Juan Hermino 1832 12 Catarina Importa (09-1844) Aruba → Curaçao Nicolaas Evertsz
196 Juan Hermino 1832 12 Catarina Exporta (9-1844) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez → Nicolaas Everts
197 Gion 1822 22 Esperanza Benta bou man (09-1844) Curaçao Maria Elisabeth Gravenhorst
198 Cathalina 1802 42 Maria Martha Benta bou man (09-1844) Curaçao George Leon
199 Anna Seferina 1822 22 Maria Mercelina Importa (09-1844) Aruba → Curaçao David Abraham Jesurun
200 Anna Seferina 1822 22 Maria Mercelina Exporta (9-1844) Aruba → Curaçao Gasparito Ridderstap → David Abraham Jesurun
201 Constantinus 1829 15 Postia Benta bou man (09-1844) Curaçao Abm. van Dragt
202 Catharina 1836 8 Maria Concepcion Benta bou man (10-1844) Curaçao Rachel van Manuel Mordechaij Alvares Correa
203 Job 1822 22 Gracie Importa (22-10-1844) Curaçao → Aruba Louis Bazin → Louis Bazin
204 Job 1822 22 Gracie Exporta (22-10-1844) Curaçao → Aruba Louis Bazin te Aruba → Louis Bazin te Aruba
205 George 1818 26 Gustina Exporta (22-10-1844) Curaçao → Aruba Marten Evertsz te Aruba → Marten Evertsz te Aruba
206 Jonas 1813 31 Maria Importa (22-10-1844) Curaçao → Aruba Martis Everts
207 Jonas 1813 31 Maria Exporta (22-10-1844) Curaçao → Aruba Martis Evertsz → Martis Evertsz
208 Gion 1822 22 Esperanza Importa (11-1844) Curaçao → Aruba Maria Elisabeth Gravenhorst
209 Gion 1822 22 Esperanza Exporta (11-1844) Curaçao → Aruba Maria Elisabeth Gravenhorst → Maria Elisabeth Gravenhorst
210 Severina 1818 26 Maria Exporta (11-1844) Curaçao Abraham Mordechaij Senior
211 Lucien 1819 25 Importa (29-11-1844) Curaçao → Aruba George Croes
212 Lucien 1819 25 Exporta (29-11-1844) Curaçao → Aruba George Croes → George Croes
213 Constantinus 1829 15 Postia Exporta (29-11-1844) Curaçao → Aruba Abm. van Dragt → Abm. van Dragt
214 Constantinus 1829 15 Postia Importa (29-11-1844) Curaçao → Aruba Abraham van Dragt
215 Maria del Carmen 1828 16 Cristina Benta bou man (12-1844) Curaçao Philip Fredrik de Haseth
216 Nelson 1829 16 Renita Benta bou man () Curaçao Clara van Mozes Haim de Lima
217 Margriet 1827 18 Florencia Benta bou man (04-1845) Curaçao Lucia Elisabeth Schotborgh, weduwe H.J. Nuboer
218 Nelson 1829 16 Renita Benta bou man (05-1845) Curaçao Martis Evertsz
219 Eduard 1823 22 Clara Benta bou man (06-1845) Curaçao David Capriles jr.
220 Ferdinand 1823 22 Felipa Benta bou man (06-1845) Curaçao Louis Bazin te Aruba
221 Margriet 1827 18 Florencia Benta bou man (06-1845) Curaçao Carl Fredrik Neuman in huwelijk hebbende Cornelia Petronella Junck
222 Catharina 1836 9 Maria Conception Benta bou man (06-1845) Curaçao Henriette Schotborgh Cd.
223 Reinita 1799 46 Martha Benta bou man (07-1845) Curaçao Marten Evertsz te Aruba
224 Damiana Bregida 1826 19 Louisa Benta bou man (08-1845) Curaçao Rachel van Manuel Mordechaij Alvares Correa
225 Guatimoe 1845 Magriet Nacemento (28-09-1845) Curaçao Jacob Moreno Henriquez
226 Nelson 1823 22 Plaisier Benta bou man (10-1845) Curaçao Carel Maurits Gaerste
227 Maria Luca 18-10-1845 Anna Nacemento (18-10-1845) Aruba Josef van Jacob Henriquez
228 Margriet 1827 18 Florencia Benta bou man (12-1845) Curaçao Jeosuah Jesurun Henriquez
229 Margriet 1827 18 Florencia Benta bou man (12-1845) Curaçao Jeosuah van Jeosuah Henriquez
230 Martilie 1834 11 Istatia Benta bou man (12-1845) Curaçao Cornelis Tromp
231 Lucas 1807 38 Maria Thomas Benta bou man (12-1845) Curaçao Marten Evertsz te Aruba
232 Eduard 1823 23 Clara Importa (6-1-1846) Curaçao → Aruba David Capriles jr.
233 Eduard 1823 23 Clara Exporta (06-01-1846) Curaçao → Aruba David Capriles jr. → David Capriles jr.
234 Ferdinand 1823 23 Felipa Importa (6-1-1846) Curaçao → Aruba Louis Bazin → Louis Bazin
235 Ferdinand 1823 23 Felipa Exporta (06-01-1846) Curaçao → Aruba Louis Bazin te Aruba → Louis Bazin te Aruba
236 Martilie 1834 12 Istatia Importa (6-1-1846) Curaçao → Aruba Cornelis Tromp
237 Martilie 1834 12 Istatia Exporta (06-01-1846) Curaçao → Aruba Cornelis Tromp → Cornelis Tromp
238 Lucas 1807 39 Maria Thomas Importa (6-1-1846) Curaçao → Aruba Marten Evertsz → Marten Evertsz
239 Lucas 1807 39 Maria Thomas Exporta (06-01-1846) Curaçao → Aruba Marten Evertsz te Aruba → Marten Evertsz te Aruba
240 Reinita 1799 47 Martha Importa (6-1-1846) Curaçao → Aruba Marten Evertsz → Marten Evertsz
241 Reinita 1799 47 Martha Exporta (06-01-1846) Curaçao → Aruba Marten Evertsz te Aruba → Marten Evertsz te Aruba
242 Nelson 1829 17 Renita Importa (6-1-1846) Curaçao → Aruba Marten Evertsz
243 Nelson 1829 17 Renita Exporta (06-01-1846) Curaçao → Aruba Martis Evertsz → Martis Evertsz
244 Catharina 1836 10 Maria Conception Benta bou man (03-1846) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
245 Dorantij 1831 15 Martina Benta bou man (03-1846) Curaçao George Croes
246 Dorantij 1831 15 Martina Exporta (03-1846) Curaçao → Aruba Aron Jesurun de Oliveijra → J.G. Croes
247 Dorantij 1831 15 Martina Importa (3-1846) Curaçao → Aruba Aron Jesurun de Oliveijra → Jan George Croes
248 Anna Seferina 1822 24 Maria Merselina Benta bou man (09-1846) Curaçao Genereux de Lima
249 Cathalina 1802 44 Maria Martha Benta bou man (12-1846) Curaçao Gerrit Burgh Conquet
250 Mauricie 1834 12 Clara Importa (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
251 Mauricie 1834 12 Clara Exporta (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
252 Willem 1830 16 Maria Importa (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
253 Willem 1830 16 Maria Exporta (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
254 Guillermo St. Jago 1836 10 Maria Augustina Importa (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
255 Guillermo St. Jago 1836 10 Maria Augustina Exporta (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
256 Susanna Clesa 1835 11 Maria Ignees Importa (22-12-1846) Aruba → Curaçao Johanna Elisabeth Muskus
257 Susanna Clesa 1835 11 Maria Ignees Exporta (22-12-1846) Aruba → Curaçao Johanna Elisabeth Muskus
258 Eduard Lazarus 17-12-1843 3 Martina Celestina Exporta (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
259 Eduard Lazarus 1843 3 Martina Celestina Importa (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
260 Theodora 1834 13 Hendrietta Importa (1847) Aruba → Curaçao Maria Lacroes Fernando Droit
261 Theodora 1834 13 Hendrietta Exporta (1847) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Gravenhorst geboren Croes → Maria Lacroes Fernando Droit
262 Petrona 1800 47 Juanna Importa (03-1847) Aruba → Curaçao Jacob Rois Mendez
263 Petrona 1800 47 Juanna Benta bou man (03-1847) Curaçao Manuel de Jesus Quebas
264 Petrona 1800 47 Juanna Exporta (3-1847) Aruba → Curaçao Simon Gomez → Jacob Rois Mendez
265 Maria Conception 1812 35 Maria Magdalena Benta bou man (03-1847) Curaçao Manuel de Jesus Quebas
266 Maria Martha 1817 30 Maria Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Mos. de Eliao Penzo
267 Maria Martha 1817 30 Maria Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Moses de Eliao Penzo
268 Carolus Barromeo 1838 9 Maria Augustina Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiaans
269 Carolus Barromeo 1838 9 Maria Augustina Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiansz
270 Dorothea Victoire 1841 6 Maria Augustina Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christians
271 Dorothea Victoire 1841 6 Maria Augustina Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiansz
272 Hermina Martilia 1833 14 Maria Augustina Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiaans
273 Hermina Martilia 1833 14 Maria Augustina Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiansz
274 Jose Pelegrin 1846 1 Maria Augustina Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christians
275 Jose Pelegrin 1846 1 Maria Augustina Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiansz
276 Maria Catharina 1846 1 Maria Augustina Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christians
277 Maria Catharina 1846 1 Maria Augustina Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiansz
278 Simon 1843 4 Maria Augustina Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christians
279 Simon 1843 4 Maria Augustina Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiansz
280 Juan Maximus 1838 9 Maria Martha Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Mos. de Eliao Penzo
281 Juan Maximus 1838 9 Maria Martha Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Moses de Eliao Penzo
282 Sebastiana 25-2-1841 6 Maria Martha Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Moses de Eliao Penzo
283 Sebastiana 1841 6 Maria Martha Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Mos. de Eliao Penzo
284 Maria Augustina 1812 35 Maria Sebel Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christians
285 Maria Augustina 1812 35 Maria Sebel Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiansz
286 Servonet 1824 23 Catharina Benta bou man (04-1847) Curaçao Jose Maria de Vicentij
287 Petrona 1800 47 Juanna Exporta (04-1847) Curaçao Manuel de Jesus Quebas
288 Delida 1814 33 Margaretha Benta bou man (04-1847) Curaçao Nicolas Mas
289 Maria Conception 1812 35 Maria Magdalena Exporta (04-1847) Curaçao Manuel de Jesus Quebas
290 Cathalina 1802 45 Maria Martha Benta bou man (04-1847) Curaçao Martina Alfonsia jr.
291 Nelson 1823 24 Plaisier Benta bou man (04-1847) Curaçao Josef Torres
292 Poulina 1819 28 Delisa Importa (16-04-1847) Aruba → Curaçao Henriette Hellmund
293 Servonet 1824 23 Catharina Exporta (05-1847) Curaçao Jose Maria de Vicentij
294 Phelipa Juliet 1845 2 Desai Importa (05-1847) Aruba → Curaçao Antonio Canales
295 Phelipa Juliet 1845 2 Desai Exporta (05-1847) Curaçao Antonio Canales
296 Phelipa Juliet 1845 2 Desai Exporta (5-1847) Aruba → Curaçao Jacques La Roche → Antonio Canales
297 Plantina 1802 45 Helena Importa (05-1847) Aruba → Curaçao Frederik Meinhardt
298 Plantina 1802 45 Helena Exporta (05-1847) Curaçao Frederik Meinhardt
299 Plantina 1802 45 Helena Exporta (5-1847) Aruba → Curaçao Jacques La Roche → Frederik Meinhardt
300 Delida 1814 33 Margaretha Exporta (05-1847) Curaçao Nicolas Mas
301 Carolus Barromeo 1838 9 Maria Augustina Benta bou man (05-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
302 Dorothea Victoire 1841 6 Maria Augustina Benta bou man (05-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
303 Hermina Martilia 1833 14 Maria Augustina Benta bou man (05-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
304 Jose Polegrin 1846 1 Maria Augustina Benta bou man (05-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
305 Maria Catharina 1846 1 Maria Augustina Benta bou man (05-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
306 Simon 1843 4 Maria Augustina Benta bou man (05-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
307 Maria Augustina 1812 35 Maria Sebel Benta bou man (05-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
308 Nelson 1823 24 Plaisier Benta bou man (05-1847) Curaçao Antonio Canales
309 Nelson 1823 24 Plaisier Exporta (05-1847) Curaçao Antonio Canales
310 Andries Corsino 1841 6 Plantina Importa (05-1847) Aruba → Curaçao Frederik Meinhardt
311 Andries Corsino 1841 6 Plantina Exporta (05-1847) Curaçao Frederik Meinhardt
312 Andries Corsino 1841 6 Plantina Exporta (5-1847) Aruba → Curaçao Jacques La Roche → Frederik Meinhardt
313 Castilo Aleae 1845 2 Plantina Importa (05-1847) Aruba → Curaçao Frederik Meinhardt
314 Castilo Aleae 1845 2 Plantina Exporta (05-1847) Curaçao Frederik Meinhardt
315 Castilo Aleae 1845 2 Plantina Exporta (5-1847) Aruba → Curaçao Jacques La Roche → Frederik Meinhardt
316 Desai 1823 24 Plantina Importa (05-1847) Aruba → Curaçao Antonio Canales
317 Desai 1823 24 Plantina Exporta (05-1847) Curaçao Antonio Canales
318 Desai 1823 24 Plantina Exporta (5-1847) Aruba → Curaçao Jacques La Roche → Antonio Canales
319 Moros 1830 17 Plantina Importa (05-1847) Aruba → Curaçao Antonio Canales
320 Moros 1830 17 Plantina Exporta (05-1847) Curaçao Antonio Canales
321 Moros 1830 17 Plantina Exporta (5-1847) Aruba → Curaçao Jacques La Roche → Antonio Canales
322 Raphail 1831 16 Palmira Exporta (28-5-1847) Aruba → Curaçao Lodewijk Frederik Scholten → Lodewijk Frederik Scholten
323 Guion 1822 24 Francisca Exporta (6-1847) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Gravenhorst geboren Croes
324 Guion 1823 24 Francisca Benta bou man (06-1847) Curaçao Louisa Berbis de Cardona
325 Guion 1823 24 Francisca Importa (06-1847) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Croes weduwe J.F.W. Gravenhorst
326 George 1816 31 Annamichij Benta bou man (07-1847) Curaçao David Capriles jr.
327 Servinet 1824 23 Catharina Benta bou man (07-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
328 Servonet 1824 23 Catharina Administrativo-Coreccion (10-07-1847) Curaçao Jose Maria de Vicentij
329 Margriet 1827 20 Florencia Benta bou man (08-1847) Curaçao Salvador de Castro
330 Margriet 1827 20 Florencia Exporta (08-1847) Curaçao Salvador de Castro
331 Jose Maria Assuncion 15-8-1847 Malain Nacemento (15-8-1847) Aruba Louis Bazin
332 Clementina 1829 18 Betorina Importa () Aruba → Curaçao Jacob Thielen
333 Clementina 1829 18 Betorina Exporta (20-8-1847) Aruba → Curaçao Jacob Thielen
334 Clementina 1829 18 Betorina Benta bou man (09-1847) Curaçao Marie Cezar
335 Damiana Bregida 1826 21 Louisa Benta bou man (11-1847) Curaçao Juan Terrij
336 Carolina 1822 25 Betorina Exporta (25-11-1847) Aruba → Curaçao Anna Helena Ruiz → Anna Helena Ruiz
337 Damiana Bregida 1826 21 Louisa Benta bou man (12-1847) Curaçao Johannes de Veer Jasperszoon sinds 7 september 1860 Margaretha Catharina Schotborgh weduwe Johannes de Veer Jasperszoon
338 Leonora 1829 18 Martina Importa (12-1847) Aruba → Curaçao Louisa Berbis de Cardona
339 Leonora 1829 18 Martina Exporta (12-1847) Aruba → Curaçao Lourens Oduber → Louisa Berbis de Cardona
340 Andries Corsino 1841 6 Plantina Fayecimento (mei 1847) Curaçao Frederik Meinhardt
341 Guion 1823 24 Francisca Exporta (juni 1847) Curaçao → Buitenland Louisa Berbis de Cardona
342 Victor 1827 21 Catalina Importa (01-1848) Aruba → Curaçao Carel Maurits Gaerste
343 Victor 1827 21 Catalina Exporta (1-1848) Aruba → Curaçao E.L. Emonet → Carel Maurits Gaerste
344 William Edmond 1848 Hendriette Nacemento (05-02-1848) Curaçao Pieter Lampe
345 Clementina 1829 19 Betorina Benta bou man (03-1848) Curaçao de weduwe Johan Gahne
346 Juana 1813 35 Cajetana Romero Exporta (19-6-1848) Aruba → Curaçao Lodewijk Frederik Scholten → David Abraham Jesurun
347 Andrea Cajetana 1844 4 Juana Exporta (19-6-1848) Aruba → Curaçao Lodewijk Frederik Scholten → David Abraham Jesurun
348 Jeronimus 1839 9 Juana Exporta (19-6-1848) Aruba → Curaçao Lodewijk Frederik Scholten → David Abraham Jesurun
349 Pedro Secundino 1841 7 Juana Exporta (19-6-1848) Aruba → Curaçao Lodewijk Frederik Scholten → David Abraham Jesurun
350 Maria Zacharia Maria Zacharia Elst 1813 35 Rita Manumision (12-1848) Curaçao David Abraham Jesurun
351 Bernadina 1837 11 Christina Importa (22-12-1848) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Muskus
352 Bernadina 1837 11 Christina Exporta (22-12-1848) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Muskus
353 Willem 1820 29 Martina Exporta (02-1849) Curaçao → Aruba Mos. de Eliao Penzo → Juan de Leon
354 Cathalina 1802 47 Maria Martha Benta bou man (05-1849) Curaçao de weduwe Hendrik Boom
355 Anna Importa (08-1849) Aruba → Curaçao Abigael Henriquez gehuwd met Jacob Naar
356 Anna Exporta (8-1849) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Abigael Henriquez
357 Catharina Francisca 1840 9 Anna Importa (08-1849) Aruba → Curaçao Abigael Henriquez gehuwd met Jacob Naar
358 Catharina Francisca 1840 9 Anna Exporta (8-1849) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Abigael Henriquez
359 Juan Cancion 1847 2 Anna Importa (08-1849) Aruba → Curaçao Samuel da Costa Gomez jr.
360 Juan Cancion 1847 2 Anna Exporta (8-1849) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez → Samuel Da Costa Gomez jr.
361 Maria Matilda 1835 14 Anna Importa (08-1849) Aruba → Curaçao Abigael Henriquez gehuwd met Jacob Naar
362 Maria Matilda 1835 14 Anna Exporta (8-1849) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Abigael Henriquez
363 Willem 1830 19 Maria Benta bou man (08-1849) Curaçao Johannes Lourens Axson. Volgens testament vertoond 28 september 1849 de weduwe Johannes Lourens Axson
364 Willem 1830 19 Maria Benta bou man (10-1849) Curaçao Philip Frederik de Haseth
365 Juliet 1817 33 Cathalina Hereda () Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
366 Anna Jacoba 1843 7 Juliet Hereda () Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
367 Jose Maria 1840 10 Juliet Hereda () Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
368 Mercelina 1835 15 Maria Importa (11-03-1850) Aruba → Curaçao de weduwe A. van Dragt - sedert 1855 Lodewijk Moors
369 Johannis 1828 22 Petrona Exporta (2-5-1850) Aruba → Curaçao Simon Gomez → David Abraham Jesurun
370 Carolina 1822 28 Exporta (21-5-1850) Aruba → Curaçao Anna Helena Ruiz → Manuel Romero
371 Cathalina 1802 48 Maria Martha Benta bou man (06-1850) Curaçao M.A. Jesurun
372 Cathalina 1802 48 Maria Martha Benta bou man (07-1850) Curaçao Susanna Sterling
373 Johannes 1828 22 Petrona Importa (07-1850) Aruba → Curaçao Jacob Abraham Jesurun
374 Dorantij 1830 20 Martina Exporta (9-8-1850) Aruba → Curaçao Jan George Croes → David Abraham Jesurun
375 Juliet 1817 33 Cathalina Exporta (28-08-1850) Curaçao → Aruba David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr. → David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
376 Anna Jacoba 1843 7 Juliet Exporta (28-08-1850) Curaçao → Aruba David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr. → David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
377 Jose Maria 1840 10 Juliet Exporta (28-08-1850) Curaçao → Aruba David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr. → David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
378 Andrea 1829 21 Anthonetje Importa (10-1850) Aruba → Curaçao Philip Frederik de Haseth
379 Andrea 1829 21 Anthonetje Importa (10-1850) Aruba → Curaçao Pieter Lourens de Haseth
380 Andrea 1829 21 Anthonetje Exporta (10-1850) Aruba → Curaçao Willem Specht → Pieter Lourens de Haseth
381 Gijsbertha 1794 56 Maria Importa (12-10-1850) Aruba → Curaçao Hendrietta Cathalina Krafft
382 Gijsbertha 1794 56 Maria Exporta (12-10-1850) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft → Hendrietta Cathalina Krafft
383 Juan Maximas 1838 12 Maria Martha Benta bou man (11-1850) Curaçao Leah van Abraham Jesurun
384 Marietje Marietje Haast 1809 41 Margaretha Manumision (12-1850) Curaçao Gabriel Pinedo
385 Gijsbertha Gijsbertha Uitstel 1794 56 Maria Manumision (12-1850) Curaçao Hendrietta Cathalina Krafft
386 Poulina 1819 31 Delisa Afschrijving (28 augustus 1850) Curaçao Henriette Hellmund
387 Lodewijk 1828 23 Petrona Exporta (16-4-1851) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Oduber geboren Croes → Jacob Bennebroek Gravenhorst
388 Lodewijk 1828 23 Petrona Importa (12-05-1851) Aruba → Curaçao mr. Jacob Bennebroek Gravenhorst
389 Maria Victorina Christina Exporta (10-7-1851) Aruba → Curaçao Obadiah Mendez Da Costa
390 Clementina 1829 22 Betorina Fayecimento (30-09-1851) Curaçao de weduwe Johan Gahne
391 Maria Matilda 1835 16 Anna Benta bou man (11-1851) Curaçao Samuel da Costa Gomez jr.
392 Bonefacio 1844 7 Josepha Benta bou man (12-1851) Curaçao Nicolaas Curiel
393 Bonefacio 1844 7 Josepha Exporta (12-1851) Aruba → Curaçao David Capriles jr. → Nicolaas Curiel
394 Juliaan 1842 9 Josepha Benta bou man (12-1851) Curaçao Mordechaij Henriquez
395 Juliaan 1842 9 Josepha Exporta (12-1851) Aruba → Curaçao De kinderen van David Capriles jr. → Mordechaij Henriquez
396 Josepha 1824 27 Juana Benta bou man (12-1851) Curaçao Nicolaas Curiel
397 Josepha 1824 27 Juana Exporta (12-1851) Aruba → Curaçao David Capriles jr. → Nicolaas Curiel
398 Felix 1825 26 Willemina Importa (12-1851) Aruba → Curaçao Nicolaas Curiel
399 Felix 1825 26 Willemina Exporta (12-1851) Aruba → Curaçao David Capriles jr. → Nicolaas Curiel
400 Maria Elouisa 1835 17 Clara Margaretha Importa (01-1852) Aruba → Curaçao Jacob Abraham Jesurun
401 Maria Elouisa 1835 17 Clara Margaretha Exporta (1-1852) Aruba → Curaçao Hendrik Lampe → Jacob Abraham Jesurun
402 Magriet 1832 20 Petrona Importa (01-1852) Aruba → Curaçao weduwe Joh. Coenraad Walbaum
403 Magriet 1832 20 Petrona Exporta (1-1852) Aruba → Curaçao Louis Bazin → De weduwe van wijlen Johannes Coenraad Walbaum
404 Maria Victorina Christina Benta bou man (02-1852) Curaçao Cathalina Clement
405 Maria Victorina Christina Benta bou man (02-1852) Curaçao Francisco de Paula Montes
406 Louis 1829 23 Henrietta Importa (02-1852) Aruba → Curaçao Anna Catharina Faarup
407 Louis 1829 23 Henrietta Exporta (2-1852) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Oduber geboren Croes → Anna Catharina Faarup
408 Jearmin 1829 23 Maria Importa (03-1852) Aruba → Curaçao Jacob Abraham Jesurun
409 Jearmin 1829 23 Maria Exporta (3-1852) Aruba → Curaçao Jean Anthonij Oduber → Jacob Abraham Jesurun
410 Emelina 1835 17 Petrona Importa (07-1852) Aruba → Curaçao Martina Alfonsia jr.
411 Emelina 1835 17 Petrona Exporta (7-1852) Aruba → Curaçao Simon Gomez → Martina Alfonsia jr.
412 Maria Mathilda 1835 17 Anna Benta bou man (08-1852) Curaçao Florentina Hubertina
413 Ephrosina 1829 23 Catharina Importa (08-1852) Aruba → Curaçao Jacob Haim Penzo
414 Ephrosina 1829 23 Catharina Exporta (8-1852) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Haim Penzo
415 Louisa 1833 19 Maria Importa (08-1852) Aruba → Curaçao de weduwe A. van Dragt - sedert 1855 Lodewijk Moors
416 Louisa 1833 19 Maria Exporta (8-1852) Aruba → Curaçao Jacobus Croes → De weduwe van wijlen A. van Dragt
417 Lavinia 1833 19 Maria Exporta (9-8-1852) Aruba → Curaçao Jacobus Croes → Johannes Craneveldt Maak
418 Louisa 1833 19 Maria Benta bou man (09-1852) Curaçao Anna Elizabeth Julia
419 George 1826 26 Maria Ignees Importa (09-1852) Aruba → Curaçao Jeosuah Naar
420 George 1826 26 Maria Ignees Exporta (9-1852) Aruba → Curaçao Louis Bazin → Jeosuah Naar
421 Ferdinand 1830 22 Helena Importa (10-09-1852) Aruba → Curaçao Gebroeders Lauffer
422 Ferdinand 1830 22 Helena Exporta (10-9-1852) Aruba → Curaçao Gilles Poppe Werleman → Heren gebroeders Lauffer
423 Dorantij 1831 21 Martina Afschrijving (20-09-1852) Curaçao George Croes
424 Maria Martha 1817 35 Maria Benta bou man (10-1852) Curaçao Cathalina Ignecia Maduro
425 Apolonia 1851 1 Regina Importa (13-10-1852) Aruba → Curaçao Bernardus Anthonij Prince
426 Willemina Tekla 1849 3 Regina Importa (01-07-1857) Aruba → Curaçao Bernardus Anthonij Prince
427 Regina 1815 37 Willemina Importa (13-10-1852) Aruba → Curaçao Bernardus Anthonij Prince
428 Apolonia 1851 1 Regina Exporta (14-10-1852) Aruba → Curaçao Marten Evertsz → B.A. Prince
429 Willemina Tekla 1849 3 Regina Exporta (14-10-1852) Aruba → Curaçao Marten Evertsz → B.A. Prince
430 Regina 1815 37 Willemina Exporta (14-10-1852) Aruba → Curaçao Marten Evertsz → B.A. Prince
431 Juana 1812 40 Caitano Romano Importa (11-1852) Aruba → Curaçao Bregita da Costa Gomez voor rekening van haar minderjarige dochter Reneta Danies
432 Victoire 1835 17 Delida Benta bou man (11-1852) Curaçao Mathias Dammers
433 Andrea Caijetana 1843 9 Juana Importa (11-1852) Aruba → Curaçao Bregita da Costa Gomez voor rekening van haar minderjarige dochter Reneta Danies
434 Pedro Secardino 1841 11 Juana Importa (11-1852) Aruba → Curaçao Bregita da Costa Gomez voor rekening van haar minderjarige dochter Reneta Danies
435 Lodewijk 1828 24 Petrona Benta bou man (12-1852) Curaçao Jan Schotborgh Cz.
436 Maria Maria Nier 1780 72 Petrona Manumision (12-1852) Curaçao de weduwe Louisa W. Schot
437 Maria Martha 1817 36 Maria Benta bou man (02-1853) Curaçao Bregita da Costa Gomez
438 Rosalia 1838 15 Petrona Importa (02-1853) Aruba → Curaçao Maria Henrietta Roelandt
439 Rosalia 1838 15 Petrona Exporta (2-1853) Aruba → Curaçao Louis Bazin → Maria Henrietta Roelandt
440 Felix 1825 28 Willemina Benta bou man (04-1853) Curaçao Jan Schotborgh Cz.
441 Juan 1828 25 Florencia Importa (06-05-1853) Aruba → Curaçao August Statius Muller
442 Juan 1828 25 Florencia Exporta (6-5-1853) Aruba → Curaçao Maria Balentina Scholten geboren Pardo → August Statius Muller
443 Bisento 1829 24 Maria Ignees Exporta (6-5-1853) Aruba → Curaçao David Capriles jr. → David Abraham Jesurun
444 Andries 1825 28 Martina Importa (06-05-1853) Aruba → Curaçao Gebroeders Lauffer
445 Andries 1825 28 Martina Exporta (6-5-1853) Aruba → Curaçao Juan Leon → Heren gebroeders Lauffer
446 Josepha 1824 29 Juana Benta bou man (07-1853) Curaçao Mordochaij de Marchena
447 Maria Martha 1817 36 Maria Benta bou man (07-1853) Curaçao Poulina da Costa Gomez
448 George 1816 37 Annamichij Exporta (17-08-1853) Curaçao David Capriles jr.
449 Maria Dorothea 1833 20 Dorothea Felestina Exporta (1-9-1853) Aruba → Curaçao Elisabeth Chelikum geboren van der Biest → Nicolaas Curiel
450 Augustin Maximi 1852 1 Maria Dorothea Exporta (1-9-1853) Aruba → Curaçao Elisabeth Chelikum geboren van der Biest → Nicolaas Curiel
451 Maria Encarnacion 1823 30 Dorothea Felestina Exporta (14-9-1853) Aruba → Curaçao Elisabeth Chelikum geboren van der Biest → Nicolaas Curiel
452 Juan Jacobus 9-2-1850 3 Maria Encarnacion Exporta (14-9-1853) Aruba → Curaçao Elisabeth Chelikum geboren van der Biest → Nicolaas Curiel
453 Sotero 1852 1 Maria Encarnacion Exporta (14-9-1853) Aruba → Curaçao Elisabeth Chelikum geboren van der Biest → Nicolaas Curiel
454 Maria Mathilda 1835 18 Anna Benta bou man (10-1853) Curaçao Gerard Marten Calvo. Via testament op 21 januari 1851 aan Maria Leonora Boomstronk echtgenote van Gerard Marten Calvo
455 Bregita 1834 19 Marietje Benta bou man (10-1853) Curaçao Sara Briard Schotborgh
456 Leonora 1829 24 Martina Benta bou man (10-1853) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
457 George 1818 35 Gustina Exporta (3-11-1853) Aruba → Curaçao Marten Evertsz → Jan G. van Os
458 Philemon 1828 25 Andrea Geertruida Importa (14-11-1853) Aruba → Curaçao Adrianus van Leest
459 Philemon 1828 25 Andrea Geertruida Exporta (14-11-1853) Aruba → Curaçao A. Petronella Wilhelmina Franken geboren van der Broek → Adriaan van Leest
460 George 1818 35 Gustina Importa (14-11-1853) Aruba → Curaçao J.G. van Os
461 Victoire 1835 18 Delida Exporta (28 november 1853) Curaçao → Bonaire Mathias Dammers
462 Maria Dorothea 1832 21 Dorothea Felestina Benta bou man (12-1853) Curaçao Salomon de Leon
463 Jeronimus 1838 15 Juana Importa (12-1853) Aruba → Curaçao David Abraham Jesurun
464 Augustin Maximi 1851 2 Maria Dorothea Benta bou man (12-1853) Curaçao Salomon de Leon
465 Sefrafina Demetricia 1837 16 Rosina Ursela Exporta (12-12-1853) Aruba → Curaçao Lourens Oduber → William Charles Gaerste
466 Serafina Demetricia 1837 16 Rosina Ursula Importa (12-12-1853) Aruba → Curaçao William Charles Gaerste
467 Catharina Francisca 1840 14 Anna Benta bou man (09-1854) Curaçao Jacob de Castro
468 Maria Encarnasion 1822 32 Dorothea Felestina Fayecimento (13-10-1854) Curaçao Nicolaas Curiel
469 Louisa 1833 21 Maria Fayecimento (21-11-1854) Curaçao Anna Elizabeth Julia
470 Anthonina 1832 23 Pauletta Importa (01-1855) Aruba → Curaçao J.P. Vaneite
471 Anthonia 1832 23 Paulette Exporta (25-1-1855) Aruba → Curaçao Gabriel Ruiz → J.P. Faneite
472 Dorantij 1830 25 Martina Importa (21-02-1855) Aruba → Curaçao Jacob Abraham Jesurun
473 Dorantij 1830 25 Martina Exporta (21-2-1855) Aruba → Curaçao Jan George Croes → Jacob Abraham Jesurun
474 Sintjago Cassio 1837 18 Maria los Santos Exporta (27-3-1855) Aruba → Curaçao Maria van Horcum → Jan Gerardus van Os
475 Bernard 1838 17 Klara Importa (06-1855) Aruba → Curaçao Jan Fredrik Haaijen
476 Bernard 1838 17 Klara Exporta (6-1855) Aruba → Curaçao Pedro Joseph Frigerio → Jan Frederik Haaijen
477 Maria Stebana 1846 9 Malain Importa (06-1855) Aruba → Curaçao Samuel Levij Maduro Junior
478 Maria Stebana 1846 9 Malain Exporta (6-1855) Aruba → Curaçao Pedro Joseph Frigerio → Samuel Levij Maduro jr.
479 Bregita 1834 21 Marietje Benta bou man (06-1855) Curaçao Martijn Bor
480 Rosalia Neriset 1834 21 Maria Rosina Exporta (4-6-1855) Aruba → Curaçao Johanna C. Quant geboren van der Biest → Jan van der Singel
481 Maria Roset 1832 23 Maria Conception Importa (07-1855) Aruba → Curaçao Simon Prince
482 Horatio Rafael 1854 1 Maria Roset Importa (07-1855) Aruba → Curaçao Simon Prince
483 Francisco de Paulo 1835 20 Johanna Hendrietta Exporta (3-7-1855) Aruba → Curaçao Maria van Horcum → Genereus de Lima
484 Maria Roset 1832 23 Maria Conception Exporta (16-7-1855) Aruba → Curaçao Abigael Geertruida Schonewolff geboren Paesch → Simon Prince
485 Horatio Rafael 24-10-1854 0 Maria Roset Exporta (16-7-1855) Aruba → Curaçao Abigael Geertruida Schonewolff geboren Paesch → Simon Prince
486 Noel 1814 41 Susanna Importa (08-1855) Aruba → Curaçao Jan Fredrik Haaijen
487 Noel 1814 41 Susanna Exporta (8-1855) Aruba → Curaçao Pedro Joseph Frigerio → Jan Frederik Haaijen
488 Francisco de Paulo 1834 21 Johanna Henrietta Importa (06-08-1855) Aruba → Curaçao Genereux de Lima
489 Maria Dorothea 1832 23 Dorothea Felestina Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao Nicolaas Curiel
490 Maria Encarnasion 1822 33 Dorothea Felestina Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao Nicolaas Curiel
491 Maria Los Santos 1815 40 Juana Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao J.G. van Os
492 Maria Los Santos 1815 40 Juana Exporta (26-8-1855) Aruba → Curaçao Maria van Horcum → J.G. van Os
493 Augustin Maximi 1851 4 Maria Dorothea Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao Nicolaas Curiel
494 Juan Jacobus 1849 6 Maria Encarnasion Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao Nicolaas Curiel
495 Maria Concilaned 1845 10 Maria Encarnasion Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao Nicolaas Curiel
496 Maria Concilaned 1845 10 Maria Encarnasion Exporta (26-8-1855) Aruba → Curaçao Pieter Chelikum → Nicolaas Curiel
497 Sotero 1852 3 Maria Encarnasion Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao Nicolaas Curiel
498 Albertus 1844 11 Maria Los Santos Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao J.G. van Os
499 Albertus 1844 11 Maria Los Santos Exporta (26-8-1855) Aruba → Curaçao Maria van Horcum → Jan G. van Os
500 St. Jago Cassio 1837 18 Maria Los Santos Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao J.G. van Os
501 Magriet 1814 41 Bernadina Transferi (28-08-1855) Curaçao Jacob Moreno
502 Bruintje 1843 12 Magriet Transferi (28-08-1855) Curaçao Jacob Moreno
503 Guatimae 1845 10 Magriet Transferi (28-08-1855) Curaçao Jacob Moreno
504 Magdalena Ignacia 1838 17 Josefa Benta bou man (10-1855) Curaçao David Moses de Castro
505 Magdalena Ignacia 1838 17 Josefa Importa (10-1855) Aruba → Curaçao Martina Alfonsia Junior
506 Maria Concilaned 1845 10 Maria Encarnasion Exporta (30-10-1855) Curaçao → Aruba Nicolaas Curiel → Nicolaas Curiel
507 Hose Francois 1815 40 Martina Benta bou man (11-1855) Curaçao Benjamin Suares
508 Magdalena 1837 18 Klarissa Exporta (1-11-1855) Aruba → Curaçao Lourens Croes → Jan van der Singel
509 Magdalena 1837 18 Clarisse Importa (02-11-1855) Aruba → Curaçao Jan van der Singel
510 Magdalena Ignacia 1838 17 Josepha Importa (02-11-1855) Aruba → Curaçao Romano Ruisz
511 Magdalena Ignacia 1838 17 Josepha Exporta (2-11-1855) Aruba → Curaçao Dirk Jansen → Romano Ruis
512 Virginia 1836 19 Maria Louisa Manumision (12-1855) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
513 Calixta 1853 2 Carolina Benta bou man (12-12-1855) Aruba → Curaçao Jan Lourens Croes → Jan van der Singel
514 Rosellij 1834 21 Maria Rofina Importa (24-12-1855) Aruba → Curaçao Jan van der Singel
515 Jonas 1813 43 Maria Importa (1856) Aruba → Curaçao Jan Fredrik Haaijen
516 Jonas 1813 43 Maria Exporta (1856) Aruba → Curaçao Maria Dorothea Evertz geboren Pinedo; Casper Schonewolff → Jan Frederik Haaijen
517 Theodorus 1826 30 Maria Importa (1856) Aruba → Curaçao J.G. van Os
518 Juan Martis 1831 25 Maria Lisetta Importa (1856) Aruba → Curaçao David Abraham Jesurun
519 George 1826 30 Maria Ignees Benta bou man (01-1856) Curaçao Jacob de Jeosuah Naar
520 Celestina 1842 14 Maria Mercelina Importa (01-1856) Aruba → Curaçao Johannes Lourens Axson. Volgens testament vertoond 28 september 1849 de weduwe Johannes Lourens Axson
521 Celestina of Estella 1842 14 Maria Mercelina Exporta (1-1856) Aruba → Curaçao Joseph Frigerio → De weduwe van wijlen Johannes Lourens Axson
522 Martilia Genevera 1841 15 Maria Mercelina Importa (01-1856) Aruba → Curaçao Maria Petronella Blasius, weduwe Heinrich Wilhelm Lohman
523 Martilia Genevera 1841 15 Maria Mercelina Exporta (1-1856) Aruba → Curaçao Joseph Frigerio → Maria Petronella Blasius
524 Martilia Geneveva 1841 15 Maria Merselina Benta bou man (01-1856) Curaçao Benjamin Alvares Correa
525 Florentia Antonia 1829 27 Catharina Importa (17-01-1856) Aruba → Curaçao Jacob Moreno
526 Florentia Antonia 1829 27 Catharina Exporta (17-1-1856) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
527 Florina 1827 29 Catharina Importa (17-01-1856) Aruba → Curaçao Jacob Moreno
528 Mattea 1843 13 Catharina Importa (17-01-1856) Aruba → Curaçao Jacob Moreno
529 Victor 1827 29 Catalina Afschrijving (29-01-1856) Curaçao Carel Maurits Gaerste
530 Maria Roset 1832 24 Maria Conception Benta bou man (02-1856) Curaçao Clementina Penso
531 George 1826 30 Maria Inees Benta bou man (02-1856) Curaçao Joseph Jacob Henriquez, Mordochaij Henriquez Cadet, Jacob Henriquez en Jacob Naar jr.
532 Horatio Rafael 1851 5 Maria Roset Benta bou man (02-1856) Curaçao Clementina Penso
533 Eucaris 1856 Berlin Nacemento (04-02-1856) Curaçao Jacob Moreno
534 Martha 1826 30 Maria Importa (04-1856) Aruba → Curaçao J.J. Naar
535 Martha 1826 30 Maria Exporta (4-1856) Aruba → Curaçao Cornelis Tromp → J.J. Naar
536 Florentina 1850 6 Martha Importa (04-1856) Aruba → Curaçao J.J. Naar
537 Florentina 1850 6 Martha Exporta (4-1856) Aruba → Curaçao Cornelis Tromp → J.J. Naar
538 Leonidina 1853 3 Martha Importa (04-1856) Aruba → Curaçao J.J. Naar
539 Leonidina 1853 3 Martha Exporta (4-1856) Aruba → Curaçao Cornelis Tromp → J.J. Naar
540 Anna Christina 1839 17 Regina Francisca Importa (04-1856) Aruba → Curaçao David Moses de Castro
541 Anna Christina 1839 17 Regina Francisca Exporta (4-1856) Aruba → Curaçao Jan Pieter Quant → David Moses de Castro
542 Constantinus 1840 16 Clara Margaritha Importa (05-1856) Aruba → Curaçao Rijnardus Berch
543 Constantinus 1840 16 Clara Margaritha Exporta (5-1856) Aruba → Curaçao Hendrik Lampe → Rijnardus Berch
544 Job 1822 34 Gracia Importa (05-1856) Aruba → Curaçao Isaac Pinedo jr.
545 Job 1822 34 Gracia Exporta (5-1856) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → Isaac Casper Schonewolff jr.
546 Magdalena Ignacia 1838 18 Josefa Benta bou man (05-1856) Curaçao Theunis van Leeuwen
547 Bartholomina 1851 5 Maria Importa (05-1856) Aruba → Curaçao Isaac Pinedo jr.
548 Bartholomina 29-8-1851 4 Maria Exporta (5-1856) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → Isaac Casper Schonewolff jr.
549 Joseph 1843 13 Maria Importa (05-1856) Aruba → Curaçao Isaac Pinedo jr.
550 Joseph 1843 13 Maria Exporta (5-1856) Aruba → Curaçao Joseph Frigerio → Isaac Casper Schonewolff jr.
551 Malain 1821 35 Maria Importa (05-1856) Aruba → Curaçao Isaac Pinedo jr.
552 Malain 1821 35 Maria Exporta (5-1856) Aruba → Curaçao Christian Luijdens → Isaac Casper Schonewolff jr.
553 Sintiago 1849 7 Maria Importa (05-1856) Aruba → Curaçao Isaac Pinedo jr.
554 Sintiago 1849 7 Maria Exporta (5-1856) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → Isaac Casper Schonewolff jr.
555 Resellij 1834 22 Maria Rofina Benta bou man (05-1856) Curaçao David Valencia jr.
556 Stephanus 2-8-1844 11 Seferina Exporta (10-5-1856) Aruba → Curaçao Maria Balentina Scholten geboren Pardo → Benjamin de Marchena
557 Theodorus 1827 29 Maria Exporta (14-5-1856) Aruba → Curaçao Gabriel Ruiz → Johannes Gerardus van Os
558 Stephanus 1844 12 Seferina Importa (29-05-1856) Aruba → Curaçao Benjamin de Marchena
559 Roset 1838 18 Maria Importa (06-1856) Aruba → Curaçao David Gaerste Jz.
560 Roset 1838 18 Maria Benta bou man (06-1856) Curaçao Nicolaas Curiel
561 Roset 1838 18 Maria Exporta (6-1856) Aruba → Curaçao Jurriaan Lampe → David Gaerste jr.
562 Martha Nicanor 1840 16 Palmina Importa (06-1856) Aruba → Curaçao Meriam de Isaac Penso
563 Martha Nicanor 1840 16 Palmina Exporta (6-1856) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → Meriam de Isaac Penso
564 Stephanus 1844 12 Seferina Benta bou man (06-1856) Curaçao de reeds verwekte en nog te verwekken kinderen van J.B. Blasini en Elisabeth Lion
565 Escolastico 1846 10 Maria Importa (07-1856) Aruba → Curaçao de weduwe Piet van Essen voor rekening van haar kleinzoon Willem van Essen Horan
566 Escolastico 1846 10 Maria Exporta (7-1856) Aruba → Curaçao Jurriaan Lampe → De weduwe van wijlen Pieter van Essen
567 Mercelina 1835 21 Maria Benta bou man (07-1856) Curaçao J. Mazza
568 Petronilia 1816 40 Maria Rosaria Importa (07-1856) Aruba → Curaçao Isaac Rodriquez Miranda jr.
569 Petronilia 1816 40 Maria Rosaria Exporta (7-1856) Aruba → Curaçao Jonas Gregorius Arends → Isaac Rodriquez Miranda jr.
570 Martha Nicanor 1840 16 Palmina Benta bou man (07-1856) Curaçao Bregita da Costa Gomez voor rekening van haar minderjarige dochter Reneta Danies
571 Maria Meregilda 1838 18 Petronilia Importa (07-1856) Aruba → Curaçao David Abraham Senior
572 Maria Meregilda 1838 18 Petronilia Exporta (7-1856) Aruba → Curaçao Jonas Gregorius Arends → David Abraham sr.
573 Mauricia Edelfilia 1853 3 Petronilia Importa (07-1856) Aruba → Curaçao Isaac Rodriquez Miranda jr.
574 Mauricia Edelfilia 1853 3 Petronilia Exporta (7-1856) Aruba → Curaçao Jonas Gregorius Arends → Isaac Rodriquez Miranda jr.
575 Prudencia Vitalia 1841 15 Petronilia Importa (07-1856) Aruba → Curaçao Ester Pereira Brandao
576 Prudencia Vitalia 1841 15 Petronilia Exporta (7-1856) Aruba → Curaçao Jonas Gregorius Arends → Ester Pereira Brandao
577 Seveno 1843 13 Anna Benta bou man (08-1856) Curaçao Gerard Abbath
578 George Sino 1834 22 Seferina Importa (08-1856) Aruba → Curaçao Abigael Motta weduwe Isaac de Castro
579 George Sino 1834 22 Seferina Exporta (8-1856) Aruba → Curaçao Lodewijk Frederik Scholten → Abigael de Castro geboren Motta
580 Siveno 1843 13 Anna Importa (26-08-1856) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
581 Siveno 1843 13 Anna Exporta (26-8-1856) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
582 Matthijs 1804 52 Maria Importa (28-08-1856) Aruba → Curaçao Daniel Cohen Henriquez
583 Matthijs 1804 52 Maria Exporta (28-8-1856) Aruba → Curaçao Weduwe van wijlen Marten Evertsz → Daniel C. Henriquez
584 Constantinus 1840 16 Clara Margaretha Benta bou man (09-1856) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
585 Jan Willem 1829 27 Jacoba Importa (09-1856) Aruba → Curaçao Samuel Levij Maduro Junior
586 Jan Willem 1829 27 Jacoba Exporta (9-1856) Aruba → Curaçao Joseph Frigerio → Samuel Levij Maduro jr.
587 Magdalena Ignacia 1838 18 Josefa Benta bou man (09-1856) Curaçao Lermiet Namias
588 Margriet Gabriel 1838 18 Klarisse Importa (10-1856) Aruba → Curaçao Josias Lopez Henriquez
589 Margriet Gabriel 1838 18 Klarisse Exporta (10-1856) Aruba → Curaçao Pieter Croes → Josias Lopez Henriquez
590 Maria Rosa 1831 25 Leonora Importa (10-1856) Aruba → Curaçao Willem van Houten
591 Maria Rosa 1831 25 Leonora Exporta (10-1856) Aruba → Curaçao J. Croes → Willem van Houten
592 Damiana Bregida 1826 30 Louisa Benta bou man (10-1856) Curaçao J.B.A. Weber gehuwd met gemeenschap van goederen met E. Monsanto
593 Anthonina 1832 24 Pauletta Benta bou man (10-1856) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
594 Faustina 1843 13 Clementina Importa (11-1856) Aruba → Curaçao Bregita da Costa Gomez
595 Faustina 15-2-1843 13 Clementina Exporta (11-1856) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Oduber geboren Croes → Bregita Da Costa Gomez
596 Louis 1829 27 Hendrietta Benta bou man (11-1856) Curaçao Willem van Houten
597 Magdalena Ignatia 1838 18 Josefa Benta bou man (11-1856) Curaçao Willem van Houten voor zijn minderjarige zonen Jan Nicolaas en Carel Cristoffel van Houten
598 Regina Francisca 1817 39 Juana Importa (11-1856) Aruba → Curaçao C. de Veer weduwe J.C. Ringeling
599 Regina Francisca 1817 39 Juana Importa (11-1856) Aruba → Curaçao Cornelis Lodewijk van Eps
600 Cathalina 1802 54 Maria Martha Benta bou man (11-1856) Curaçao M.O. Welhous
601 Martha Nicanor 1820 36 Palmira Benta bou man (11-1856) Curaçao Maria Maduro
602 Martha 1849 7 Regina Francisca Importa (11-1856) Aruba → Curaçao C. de Veer weduwe J.C. Ringeling
603 Martha 1849 7 Regina Francisca Importa (11-1856) Aruba → Curaçao Cornelis Lodewijk van Eps
604 Regina Francisca 1826 30 Juana Exporta (21-11-1856) Aruba → Curaçao Jacobus de Lange → C.L. van Eps
605 Martha 1849 7 Regina Francisca Exporta (21-11-1856) Aruba → Curaçao Jacobus de Lange → C.L. van Eps
606 Leonidina 1853 3 Martha Fayecimento (28-11-1856) Curaçao J.J. Naar
607 Colinet 1842 14 Anna Maria Benta bou man (12-1856) Curaçao David de Castro jr.
608 Julianus 1842 14 Josepha Benta bou man (12-1856) Curaçao Jacobus Gabriel de Pool
609 Philippus Cermolina 1855 1 Maria Assencion Genetrice Importa (12-1856) Aruba → Curaçao Abigael Lopez Namias
610 Philippus Cermolina 1855 1 Maria Assencion Genetrice Exporta (12-1856) Aruba → Curaçao Maria Geraldina Thielen → Abigael Lopez Namias
611 Maria Assencion Genetrice 1831 25 Narcisa Importa (12-1856) Aruba → Curaçao Abigael Lopez Namias
612 Maria Assencion Genetrice 1831 25 Narcisa Exporta (12-1856) Aruba → Curaçao Maria Geraldina Thielen → Abigael Lopez Namias
613 Maria Roset Maria Roset Concepcion 1832 24 Maria Conception Manumision (december 1856) Curaçao Clementina Penso
614 Horatio Rafael Horatio Rafael Concepcion 1851 5 Maria Roset Manumision (12-1856) Curaçao Clementina Penso
615 Philemon Philemon Leest 1828 28 Andrea Geertruida Manumision (12-1856) Curaçao Adrianus van Leest
616 Damiana Bregida 1826 31 Louisa Benta bou man (1857) Curaçao Jose Gomes Casseres
617 Juan Hironimo 1832 25 Catharina Benta bou man (01-1857) Curaçao Mordechaij Josias Henriquez
618 Albertus 1833 24 Maria Ignes Importa (01-1857) Aruba → Curaçao David Abraham Jesurun
619 Maria Thomasa 1818 39 Maria Mercelina Benta bou man (01-1857) Curaçao Jacob Henriquez Juliao
620 Martha Nicanor 1840 17 Palmire Benta bou man (01-1857) Curaçao Isaac van Benjamin Henriquez
621 Eucaris 1856 1 Berlin Importa (2-1-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
622 Eucaris 1856 1 Berlin Exporta (02-01-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
623 Magriet 1814 43 Bernadina Exporta (02-01-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
624 Florentia Antonia 1829 28 Catharina Importa (2-1-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
625 Florentia Antonia 1829 28 Catharina Exporta (02-01-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
626 Florina 1827 30 Catharina Importa (2-1-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
627 Florina 1827 30 Catharina Exporta (02-01-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
628 Mattea 1843 14 Catharina Importa (2-1-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
629 Mattea 1843 14 Catharina Exporta (02-01-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
630 Bruintje 1843 14 Magriet Importa (2-1-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
631 Bruintje 1843 14 Magriet Exporta (02-01-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
632 Guatimae 1845 12 Magriet Importa (2-1-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
633 Guatimae 1845 12 Magriet Exporta (02-01-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
634 Albertus 1833 24 Maria Ignees Exporta (26-1-1857) Aruba → Curaçao Gerard Schotborgh → David Abraham Jesurun
635 Pedro Martien 1839 18 Maria Mercelina Importa (29-01-1857) Aruba → Curaçao Daniel Cohen Henriquez
636 Pedro Martien 1839 18 Maria Mercelina Exporta (29-1-1857) Aruba → Curaçao Anna Ridderstap → Daniel Cohen Henriquez
637 Juan Martis 1832 25 Maria Lisetta Exporta (11-2-1857) Aruba → Curaçao Jan van der Biest Croes → David Abraham Jesurun
638 Maria Thomasa 1818 39 Maria Mercelina Fayecimento (20-02-1857) Curaçao Jacob Henriquez Juliao
639 Mercelina 1835 22 Maria Benta bou man (03-1857) Curaçao Manuel Penso Curiel
640 Sebastiana 1841 16 Maria Martha Benta bou man (03-1857) Curaçao David Pardo jr.
641 Sebastiana 1844 13 Maria Martha Benta bou man (03-1857) Curaçao David Pardo jr.
642 Josepha 1824 33 Juana Benta bou man (04-1857) Curaçao Jacobus Gabriel de Pool
643 Silvester 1841 16 Importa (01-04-1857) Aruba → Curaçao Christiaan Luidens
644 Silvester 31-12-1841 15 Exporta (1-4-1857) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens
645 Johanna 1843 14 Catharina Importa (24-04-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
646 Johanna 1843 14 Catharina Exporta (24-4-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
647 Nazana Barbelina 1840 17 Catharina Importa (24-04-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
648 Nazana Barbelina 1840 17 Catharina Exporta (24-4-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
649 Christina 1846 11 Maria Louisa Importa (24-04-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
650 Christina 1846 11 Maria Louisa Exporta (24-4-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
651 Maria Lodwieka 1844 13 Maria Louisa Importa (24-04-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
652 Maria Lodwieka 1844 13 Maria Louisa Exporta (24-4-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
653 Catharina 1801 56 Martha Importa (24-04-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
654 Catharina 1801 56 Martha Exporta (24-4-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
655 Petrona 1835 22 Leonora Exporta (2-5-1857) Aruba → Curaçao Jan Hendrik Kelly → Abigail Jacob Morens
656 Juan 1854 3 Altemisa Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
657 Juan 1854 3 Altemisa Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
658 Catharina 1790 67 Anna Cathalina Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
659 Catharina 1790 67 Anna Cathalina Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
660 Magriet 1814 43 Bernardina Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
661 Magriet 1814 43 Bernardina Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
662 Altemisa 1830 27 Catharina Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
663 Altemisa 1830 27 Catharina Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
664 Florentia Corina 1838 19 Catharina Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
665 Florentia Corina 1838 19 Catharina Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
666 Florina 1827 21 Catharina Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
667 Florina 1836 21 Catharina Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
668 Jacoba Maria 1845 12 Catharina Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
669 Jacoba Maria 25-7-1845 11 Catharina Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
670 Mattea 1842 15 Catharina Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
671 Mattea 1842 15 Catharina Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
672 Berlin 1833 24 Magriet Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
673 Berlin 1833 24 Magriet Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
674 Bruintje Prumal 1843 14 Magriet Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
675 Bruintje Prumal 1843 14 Magriet Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
676 Lucien Guatinor 1845 12 Magriet Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
677 Lucien Guatinor 1845 12 Magriet Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacon Moreno Henriquez
678 Mathijs 1804 53 Maria Benta bou man (07-1857) Curaçao J.G. van Os
679 Martha Nicanor 1840 17 Palmerie Benta bou man (07-1857) Curaçao Jacob de Castro
680 Maria Martha 1817 40 Maria Fayecimento (01-07-1857) Curaçao Poulina da Costa Gomez
681 Maria Dorothea 1832 25 Dorothea Felestina Benta bou man (08-1857) Curaçao Rachel Naar gehuwd met Mordechaij Henriquez Cadet
682 Augustin Maximi 1851 6 Maria Dorothea Benta bou man (08-1857) Curaçao Rachel Naar gehuwd met Mordechaij Henriquez Cadet
683 Maria Mercelina 1824 33 Maria Magdalena Importa (08-1857) Aruba → Curaçao E.H. C. Schouten
684 Maria Mercelina 1824 33 Maria Magdalena Exporta (8-1857) Aruba → Curaçao Christian Luijdens → E. H. C. Schouten
685 Andrea Avelina 1848 9 Maria Mercelina Importa (08-1857) Aruba → Curaçao E.H. C. Schouten
686 Andrea Avelina 1848 9 Maria Mercelina Exporta (8-1857) Aruba → Curaçao Christian Luijdens → E. H. C. Schouten
687 Camelio 1851 6 Maria Mercelina Importa (08-1857) Aruba → Curaçao E.H. C. Schouten
688 Camelio 1851 6 Maria Mercelina Exporta (8-1857) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → E. H. C. Schouten
689 Ephrosina 1846 11 Maria Mercelina Importa (08-1857) Aruba → Curaçao E.H. C. Schouten
690 Ephrosina 1846 11 Maria Mercelina Exporta (8-1857) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → E. H. C. Schouten
691 Felicia 1853 4 Maria Mercelina Importa (08-1857) Aruba → Curaçao E.H. C. Schouten
692 Felicia 1853 4 Maria Mercelina Exporta (8-1857) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → E. H. C. Schouten
693 Manuela Adela 1849 8 Maria Mercelina Importa (08-1857) Aruba → Curaçao E.H. C. Schouten
694 Manuela Adela 1849 8 Maria Mercelina Exporta (8-1857) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → E. H. C. Schouten
695 Virginia 1855 2 Maria Mercelina Importa (08-1857) Aruba → Curaçao E.H. C. Schouten
696 Virginia 1855 2 Maria Mercelina Exporta (8-1857) Aruba → Curaçao Christian Luijdens → E. H. C. Schouten
697 Emelina 1835 22 Petrona Transferi (04-09-1857) Curaçao Martina Hernandez
698 Jan Willem 1829 28 Jacoba Benta bou man (11-1857) Curaçao Jeudith Jesurun Pinto
699 Juan 1828 29 Florencia Fayecimento (03-11-1857) Curaçao August Statius Muller
700 Theodorus 1826 31 Maria Benta bou man (12-1857) Curaçao Johanna Nicolina Gomez weduwe Paulus Giribaldi
701 St. Jago Cassie 1837 20 Maria Los Santos Benta bou man (12-1857) Curaçao Johanna Nicolina Gomez weduwe Paulus Giribaldi
702 Dorothea 1838 19 Maria Ignees Exporta (19-12-1857) Aruba → Curaçao Maria Louisa Lecroix → Joseph van Jacob Henriquez
703 Dorothea 1838 19 Maria Ignees Importa (31-12-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
704 Jose Bernardus 1831 27 Dorothea Felestina Importa (1858) Aruba → Curaçao J.G. van Os
705 Aldersina 1840 19 Seferina Exporta (1858) Aruba → Curaçao Jonas Gregorius Arends → Jose Anselmo Croes
706 Rosellij 1834 24 Maria Rofina Benta bou man (02-1858) Curaçao Benjamin de Marchena
707 Jeronimus 1838 20 Juana Benta bou man (03-1858) Curaçao A.D. Jesurun
708 Plaisir 1790 68 Maria Anthonette Benta bou man (03-1858) Curaçao A.D. Jesurun
709 Albertus 1833 25 Maria Ignes Benta bou man (03-1858) Curaçao A.D. Jesurun
710 Juan Martis 1831 27 Maria Lisetta Benta bou man (03-1858) Curaçao A.D. Jesurun
711 Cleantis 1837 21 Maria Zacharia Benta bou man (03-1858) Curaçao A.D. Jesurun
712 Aldersina 1839 19 Seferina Importa () Aruba → Curaçao Jose Anselmo Croes
713 Virginia 1855 3 Maria Mercelina Fayecimento (07-05-1858) Curaçao E.H. C. Schouten
714 Anthonina 1832 26 Pauletta Fayecimento (23-05-1858) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
715 Juan 1854 4 Altemisa Benta bou man (06-1858) Curaçao Esther Moreno Suares
716 Altemisa 1830 28 Catharina Benta bou man (06-1858) Curaçao Esther Moreno Suares
717 Mattea 1842 16 Catharina Benta bou man (06-1858) Curaçao Esther Moreno Suares
718 Petrona 1835 23 Leonora Importa (21-06-1858) Aruba → Curaçao Abigael Jacob Moreno
719 Louis 1829 29 Hendrietta Fayecimento (25-06-1858) Curaçao Willem van Houten
720 Florentia Corina 1838 20 Catharina Benta bou man (07-1858) Curaçao Abigael Jacob Moreno
721 Florina 1836 22 Catharina Benta bou man (07-1858) Curaçao Abigael Jacob Moreno
722 Jacoba Maria 1845 13 Catharina Benta bou man (07-1858) Curaçao Ragael Moreno Namias de Castro
723 Aldersina 1839 19 Seferina Exporta (17-07-1858) Curaçao → Aruba Jose Anselmo Croes → Jose Anselmo Croes
724 Aldersina 1839 19 Seferin Fayecimento (18-7-1858) Aruba Anselmo Croes
725 Pedro Secardino 1841 17 Juana Fayecimento (11-08-1858) Curaçao Bregita da Costa Gomez voor rekening van haar minderjarige dochter Reneta Danies
726 Maria Estebana 1846 12 Malain Benta bou man (10-1858) Curaçao Johannes Weber
727 Jose Bernardo 1830 28 Dorothea Felestina Exporta (27-10-1858) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Chelikum geboren van der Biest → Johannes Gerardus van Os
728 Constantinus 1840 18 Clara Margaretha Fayecimento (01-11-1858) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
729 Victorina 1831 27 Amalia Importa (18-11-1858) St. Eustatius → Curaçao M. de Veer
730 Christiaan 1834 24 Roseij Importa (18-11-1858) St. Eustatius → Curaçao M. de Veer
731 Juana Celestina 1817 41 Cathalina Importa (12-1858) Aruba → Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
732 Juana Celestina 1817 41 Cathalina Exporta (12-1858) Aruba → Curaçao De weduwe van wijlen David Gaerste jr.
733 Anna Jacoba 1843 15 Juana Celesterina Importa (12-1858) Aruba → Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
734 Anna Jacoba 1843 15 Juana Celesterina Exporta (12-1858) Aruba → Curaçao David Moses Gaerste
735 Jozef Maria 1840 18 Juana Celesterina Exporta (12-1858) Aruba → Curaçao David Gaerste jr.
736 Jozef Maria 1840 18 Juana Celesterina Importa (12-1858) Aruba → Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
737 Catharina Catharina De Vasolle 1836 22 Maria Conception Manumision (12-1858) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
738 Magriet Magriet Henrico 1814 44 Bernardina Manumision (12-1858) Curaçao Jacob Moreno Henriquez
739 George Henrij 1845 13 Sophia Importa (17-12-1858) St. Eustatius → Curaçao M. de Veer
740 Markus 1839 20 Catrina Importa (1859) Aruba → Curaçao Jan George Specht
741 Markus 1839 20 Catrina Exporta (1859) Aruba → Curaçao Jan George Specht
742 Catharina Catharina Precilla 1801 58 Martha Manumision (1859) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
743 Magriet Gabriela 1840 19 Klarissa Benta bou man (02-1859) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
744 Bruintje Prumal 1843 16 Magriet Benta bou man (02-1859) Curaçao Elias Penso Suares
745 Guan 1859 0 Bituer Exporta (27-2-1859) Aruba → Curaçao Jacob Bennebroek Gravenhorst
746 Guan 1859 Bituer Nacemento (27-02-1859) Curaçao mr. Jacob Bennebroek Gravenhorst
747 Victorina 1831 28 Amalia Exporta (26-03-1859) Curaçao → Aruba M. de Veer → M. de Veer
748 Christiaan 1834 25 Roseij Exporta (26-03-1859) Curaçao → Aruba M. de Veer → M. de Veer
749 George Henrij 1845 14 Sophia Exporta (26-03-1859) Curaçao → Aruba M. de Veer → M. de Veer
750 Silvester 1841 18 Exporta (04-05-1859) Curaçao → Aruba Christiaan Luidens → Christiaan Luidens
751 Pierre 1844 15 Clara Margaritha Importa (14-05-1859) Aruba → Curaçao Gerard Schotborgh Hz.
752 Pierre 1844 15 Clara Margaritha Exporta (14-5-1859) Aruba → Curaçao Gerard Schotborgh Hz.
753 Regina Francisca 1817 42 Juana Transferi (12-07-1859) Curaçao Johanna Sophia, Johan M. Frederik Statius en Karel Wilhelm van Eps
754 Martha 1849 10 Regina Francisca Transferi (12-07-1859) Curaçao Johanna Sophia, Johan M. Frederik Statius en Karel Wilhelm van Eps
755 Markus 1839 20 Catrina Benta bou man (09-1859) Curaçao Ursula Christina Igario
756 Berlin 1833 26 Magriet Benta bou man (09-1859) Curaçao Benjamin Moreno
757 Lucien Guatimor 1845 14 Magriet Benta bou man (09-1859) Curaçao Isaac N. de Crasto
758 Maria Estebana 1846 13 Malain Benta bou man (09-1859) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
759 Martha Nicanor 1840 19 Palmire Benta bou man (09-1859) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
760 Jose Bernardus 1831 28 Dorothea Felistina Benta bou man (11-1859) Curaçao Gerard Marten Daal
761 Albertus 1844 15 Maria Los Santos Benta bou man (12-1859) Curaçao Jan Antonie Scheidelaar
762 George Sino 1834 25 Seferina Afschrijving (16-12-1859) Curaçao Abigael Motta weduwe Isaac de Castro
763 Colinet 1842 18 Anna Maria Subasta publico (findishi) (1860) Curaçao David Moses de Castro
764 Jose Polegrin Jose Polegrin Viggur 1846 14 Maria Augustina Manumision (1860) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
765 St. Jago Cassio 1837 23 Maria Los Santos Benta bou man (02-1860) Curaçao de weduwe B. Diedenhoven
766 George 1818 42 Gustina Benta bou man (03-1860) Curaçao Th. de Veer
767 Mathijs 1804 56 Maria Benta bou man (03-1860) Curaçao Anna Anthonia Faber
768 Catrina 1814 46 Gracie Benta bou man (04-1860) Curaçao Dominga Causelia Pardo te Aruba
769 Catrina 1814 46 Gracie Exporta (04-1860) Curaçao → Aruba Jan George Specht → D.C. Pardo
770 Mercelina 1835 25 Maria Benta bou man (04-1860) Curaçao Joseph Jacob Henriquez, Mordochaij Henriquez Cadet, Jacob Henriquez en Jacob Naar jr.
771 Resellij 1834 26 Maria Rofina Benta bou man (04-1860) Curaçao Jeos. Jesurun
772 Roset 1838 22 Maria Benta bou man (05-1860) Curaçao Martis Felix
773 Emelina 1835 25 Petrona Benta bou man (06-1860) Curaçao Philip Frederik de Haseth
774 Merced 1826 34 Gracie Benta bou man (07-1860) Curaçao Anthonij Oduber Croes te Aruba
775 Merced 1826 34 Gracie Exporta (07-1860) Curaçao → Aruba Jan George Specht → A.O. Croes
776 William Edmond 1848 12 Hendriette Exporta (12-07-1860) Curaçao → Aruba Pieter Lampe → Pieter Lampe
777 Bregita 1834 26 Marietje Benta bou man (08-1860) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
778 Virginia Demetricia 1842 18 Maria Theodora Exporta (21-11-1860) Aruba → Curaçao Jan Hendrik van der Biest → Jacob Abraham Jesurun
779 Eloiza Brunetta 1836 24 Carolina Exporta (11-12-1860) Aruba → Curaçao Alexander de Hoffmann → Francisco de Paola Mortes
780 Eloiza Brunette 1836 24 Carolina Importa (14-12-1860) Aruba → Curaçao Francisco de Paula Montes
781 Virginia Demeticia 1842 18 Maria Theodora Importa (14-12-1860) Aruba → Curaçao Jacob Abraham Jesurun
782 Petronilia 1819 41 Maria Importa (31-12-1860) Aruba → Curaçao de acht kinderen van Leonora Jeannet Emonet
783 Julian 1853 7 Petronilia Importa (31-12-1860) Aruba → Curaçao de acht kinderen van Leonora Jeannet Emonet
784 Mauricie 1834 26 Clara Exporta (23-07-1860) Curaçao → Bonaire Richard Raven Muskus
785 Guillermo St. Jago 1836 24 Maria Augustina Exporta (23 juli 1860) Curaçao → Bonaire Richard Raven Muskus
786 Escolastico Escolastico Haron 1846 15 Maria Manumision (1861) Curaçao de weduwe Piet van Essen voor rekening van haar kleinzoon Willem van Essen Horan
787 Ursela Ursela Rivero 1814 47 Anna Eustatia Manumision (1861) Curaçao Theodorus Bonn
788 Maria Los Santos Maria Los Santos Vaanos 1815 46 Juana Manumision (1861) Curaçao J.G. van Os
789 Markies 1839 22 Catrina Benta bou man (02-1861) Curaçao Jeudah Senior
790 Mathijs 1804 57 Maria Benta bou man (03-1861) Curaçao de weduwe Gijsbert Carel Adriaan Heldewier Vignon
791 Damiana Bregita 1826 35 Louise Benta bou man (05-1861) Curaçao T.U. Flu
792 Resellij 1834 27 Maria Rofina Benta bou man (05-1861) Curaçao Lourens Pietersz
793 Juan Hironimo 1832 29 Catharina Benta bou man (06-1861) Curaçao Rafael Henriquez en Josuah Henriquez
794 Josepha 1824 37 Juana Benta bou man (06-1861) Curaçao Corneille Hubert Jonckheer
795 Andrea Avelina 1848 13 Maria Mercelina Benta bou man (06-1861) Curaçao Francisco de Paula Montes
796 Juliaan 1842 19 Josepha Benta bou man (07-1861) Curaçao Pieter Gorsira
797 Damiana Bregita 1826 35 Louise Exporta (27-08-1861) Curaçao T.U. Flu
798 Juliaan 1840 21 Maria Theodora Importa (12-09-1861) Aruba → Curaçao J.J. Naar
799 Juliaan 1840 21 Maria Theodora Exporta (12-9-1861) Aruba → Curaçao Jan Hendrik van der Biest → Jacob J. Naar
800 Sijlvester 1841 20 Josepha Importa (30-09-1861) Aruba → Curaçao Joseph Jacob Henriquez, Mordochaij Henriquez Cadet, Jacob Henriquez en Jacob Naar jr.
801 Sijlvester 1841 19 Josepha Exporta (30-9-1861) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → Joseph van Jacob, Mordeckaij en Jacob Henriquez, en Jacob Naar
802 Silvester 1841 20 Josepha Benta bou man (11-1861) Curaçao Christiaan Luidens
803 Colonet 1842 19 Anna Maria Benta bou man (12-1861) Curaçao Abelina Luijdens
804 Theodorus 1826 35 Maria Fayecimento (12 december 1861) Curaçao Johanna Nicolina Gomez weduwe Paulus Giribaldi
805 Catrina 1814 48 Gracie Exporta (01-01-1862) Curaçao → Aruba Dominga Causelia Pardo te Aruba → Dominga Causelia Pardo te Aruba
806 Colonet 1842 20 Anna Maria Exporta (03-04-1862) Curaçao → Aruba Abelina Luijdens → Abelina Luijdens
807 Merced 1826 36 Gracie Exporta (03-04-1862) Curaçao → Aruba Anthonij Oduber Croes te Aruba → Anthonij Oduber Croes te Aruba
808 Bonefacio 1844 18 Josepha Benta bou man (05-1862) Curaçao Leonora Naar
809 Carolus Hubertus 1844 18 Paulina Henrietta Exporta (2-5-1862) Aruba → Curaçao Pieter Quant → Michael Brower Gosira
810 Cornelis Hubertus 1844 18 Poulina Henriette Importa (02-05-1862) Aruba → Curaçao Michael Brown Gorsira
811 Martes Sint Jago 25-7-1841 20 Plantina Exporta (13-5-1862) Aruba → Curaçao Susanna Elizabeth Oduber, Anna Maria de Lugo geboren Oduber gehuwd met Matheo de Lugo, Regina Jacomina Oduber en Anna Elisabeth Solagnier geboren Oduber gehuwd met Michel Pabiot Solagnier → Jacob J. Naar
812 Manuel Damian 1842 20 Juana Nicolina Exporta (15-5-1862) Aruba → Curaçao Jean Oduber Croes → Mattheus Daal
813 Hermina Martilia 1833 29 Maria Augustina Fayecimento (20-07-1862) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
814 Magriet Gabriela 1840 22 Klarissa Fayecimento (22-07-1862) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
815 Manuel Damian 1842 20 Juana Nicolina Importa (06-08-1862) Aruba → Curaçao Mateus Mathias Daal
816 Martilia Genevera 1841 21 Maria Mercelina Fayecimento (06-09-1862) Curaçao Maria Petronella Blasius, weduwe Heinrich Wilhelm Lohman
817 Martis St. Jago 1841 21 Plantina Importa (13-09-1862) Aruba → Curaçao J.J. Naar
818 Florentia Corina 1838 24 Catharina Fayecimento (23-09-1862) Curaçao Abigael Jacob Moreno
819 Maria Mercelina 1824 38 Maria Magdalena Fayecimento (13-10-1862) Curaçao E.H. C. Schouten
820 Nazana Barbelina 1840 22 Catharina Fayecimento (19-10-1862) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
821 Jonathan 1843 19 Martina Exporta (27-11-1862) Aruba → Curaçao Maria Elizabeth Oduber geboren Croes → Jacob Abraham Jesurun
822 Jonathan 1843 19 Martina Importa (28-11-1862) Aruba → Curaçao Jacob Abraham Jesurun
823 Juana Celestina Juana Celestina Gars 1817 45 Cathalina Manumision (12-1862) Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
824 Anna Jacoba Anna Jacoba Garst 1843 19 Juana Celesterina Manumision (december 1862) Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
825 Jozef Maria Jozef Maria Garst 1840 22 Juana Celesterina Manumision (12-1862) Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
826 Damiana Bregida 1826 Louisa Importa (9 april 1862) Curaçao → Suriname Ferdinand Hendrik Flu
827 Jan Willem 1829 34 Jacoba Benta bou man (01-1863) Curaçao Isaac Pinedo jr.
828 Maria Augustina 1812 51 Maria Sebel Fayecimento (11-02-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
829 Anna Ceferina Anna Ceferina Delmina 1822 41 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Genereux de Lima - plantage St. Michiel
830 Fransisco de Paula Fransisco de Paula Demila 25-02-1834 29 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Genereux de Lima - plantage St. Michiel
831 Pierre Pierre Eenschot 1846 17 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao G. Schotborgh Gz.
832 Job Job Eiland 1822 41 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Isaac Pinedo Jz
833 Juan Hiroma Juan Hiroma Erico 1832 31 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Rafael en Jeosuah Henriquez
834 Rosalia Rosalia Kreef 1838 25 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao M.H. Roelandt
835 Eugene Eugene Lorensz 1860 3 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao de weduwe J.B. Gravenhorst
836 Jonas Jonas Manuel 1813 50 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Jan Fredrik Haaijen
837 Mathijs Mathijs Moes 1804 59 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao De weduwe G. A. C. Heldewier Vignon
838 Maria Andrea Josepha Maria Andrea Josepha Rodrigoo 1824 39 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Corneille Hubert Jonckheer
839 Bernardus Bernardus Ruba 1838 25 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Jan Fredrik Haaijen
840 Markies Markies Si´┐Żor 1839 24 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Jeudah Senior
841 Bartholomina Bartholomina Tuin 1851 12 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Isaac Pinedo Jz
842 Malain Malain Tuin 1821 42 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Isaac Pinedo Jz
843 Sintiago Sintiago Tuin 1849 14 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Isaac Pinedo Jz
844 Thomas Leclair Thomas Leclair Vlugt 1839 24 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Gabriel Pinedo
845 George Henrij George Henrij Sirbiente 1845 18 Emancipacion (1-7-1863) Aruba Michiel de Veer
846 Victorine Victorine Sirbiente 1835 32 Emancipacion (1-7-1863) Aruba Michiel de Veer
847 Lucien Lucien Angela 1842 21 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Pieter Gorsira
848 Birjini Birjini Arique 1826 37 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Moseh de David Cohen Henriquez
849 Christina Christina Arique 1846 17 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
850 Elisabeth Elisabeth Arique 1818 45 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
851 Maria Lodovica Maria Lodovica Arique 1844 19 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
852 Maria Luisa Maria Luisa Arique 1815 48 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
853 Carolus Carolus Arrarat 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao M.B Gorsira
854 Martha Martha Aruba 1849 14 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Johanna Sophia, Johan M. Frederik Statius en Karel Wilhelm van Eps
855 Martha Nicanor Martha Nicanor Aruba 1840 23 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
856 Regina Francisca Regina Francisca Aruba 1817 46 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Johanna Sophia, Johan M. Frederik Statius en Karel Wilhelm van Eps
857 Juan Maximus Juan Maximus Ausente 1838 25 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Leah van Abraham Jesurun gehuwd met M.M. Monsanto
858 Eloisa Brunette Eloisa Brunette Berg 1836 27 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Francisco de Paula Montes
859 Bregita Bregita Boulangere 1834 29 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
860 Magdalena Magdalena Brown 1837 26 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jan van der Singel
861 Berlin Berlin Camelia 1833 30 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Benjamin Jacob Moreno
862 Maria del Camien Maria del Camien Caraij 1828 35 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao P.F. de Haseth
863 Catharina Francisca Catharina Francisca Cast 1840 23 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob de Castro
864 Anna Christina Anna Christina Caster 1839 24 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao David Moses de Castro
865 Johannis Johannis Chuchubi 1828 35 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
866 Maria Victorina Maria Victorina Clemop 1805 58 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Cathalina Clement
867 Faustina Faustina Crispina 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Bregida da Costa Gomez
868 Juan Jakobus Juan Jakobus Curial 1849 14 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Nicolaas Curiel
869 Sotero Rodrigo Sotero Rodrigo Curial 1852 11 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Nicolaas Curiel
870 Manuel Manuel Decotona 1842 21 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Mateas Mathias Daal
871 Maria Mevigila Maria Mevigila Delupo 1838 25 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao David A. Senior
872 Domingo Domingo Doengoe 1813 50 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao P.F. de Haseth
873 Dorantij Dorantij Dorida 1830 33 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
874 Maria Zenona Maria Zenona Dubero 12-4-1842 21 Desai Emancipacion (1-7-1863) Aruba Jean Oduber
875 Mortimer Mortimer Dubero 3-7-1861 1 Maria Zenona Emancipacion (1-7-1863) Aruba Jean Oduber
876 George George Erique 1818 45 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Theodorus de Veer
877 Florina Florina Federal 1836 27 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Abigael Jacob Moreno
878 Dorothea Manuela Dorothea Manuela Foquet 1838 25 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
879 Virginia Demeticia Virginia Demeticia Gaai 1842 21 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
880 Johanna Johanna Harique 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
881 Jonathan Jonathan Hippias 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
882 Resellij Resellij Hoop 1834 29 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Lourens E. Pietersz
883 Altemiza Altemiza Ideatica 1830 33 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Esther Moreno Suares
884 Juan Juan Ideatica 1855 8 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Esther Moreno Suares
885 Seveno Seveno Iker 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Gerard Abbath
886 Cathalina Cathalina Janja 1802 61 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao M. O. Welhous
887 Bonifacio Eduard Bonifacio Eduard Ketcon 1841 22 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Gerrit Burgh Conquet
888 Anna Anna Ketels Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Abigael Henriquez gehuwd met Jacob Naar
889 Sebastiana Sebastiana Ladrillo 1841 22 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao David Pardo Jr.
890 Lucien Lucien Lami 1846 17 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Isaac Namias de Crasto
891 Josepha Catrina Josepha Catrina Langpijl Sirbiente 19-3-1842 21 Clara Margaritha Emancipacion (1-7-1863) M.C. Meinhardt
892 Celestina Celestina Lente 1842 21 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Weduwe Johannes Lourens Axson
893 Sarafina Demetricia Sarafina Demetricia Libel 1837 26 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao William Charles Gaerste
894 Juliaan Juliaan Liprandi 1840 23 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao J.J. Naar
895 Mauricia Edeloilia Mauricia Edeloilia Lubo 1853 10 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Isaac Rodriguez Miranda Jr.
896 Petronilia Petronilia Lubo 1816 47 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Isaac Rodriguez Miranda Jr.
897 Prudencia Vitalia Prudencia Vitalia Lubo 1841 22 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Ester Pereira Brandao
898 Maria Estebana Maria Estebana Mali 1846 17 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
899 Brentje Brentje Marmot 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Elias Penso Suares
900 Pedro Martin Pedro Martin Matie 1839 24 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Daniel Cohen Henriquez
901 Beatris Beatris Mendesa 1831 32 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Abigael Lopez Namias gehuwd met A. Mendes Chumaseiro Az.
902 Carmolin Carmolin Mendesa 1855 8 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Abigael Lopez Namias gehuwd met A. Mendes Chumaseiro Az.
903 Catharina Catharina Menora 1790 73 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Moreno Henriquez
904 Camelio Camelio Michiels 1851 12 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao E.H.C. Schouten
905 Ephrosina Ephrosina Michiels 1846 17 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao E.H.C. Schouten
906 Felicia Felicia Michiels 1853 10 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao E.H.C. Schouten
907 Manuela Adela Manuela Adela Michiels 1849 14 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao E.H.C. Schouten
908 Andrea Avelina Andrea Avelina Monte 1848 15 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Francisco de Paula Montes
909 Jearmijn Jearmijn Nabu 1829 34 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
910 Martis St. Jago Martis St. Jago Napoleon 1841 22 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao J.J. Naar
911 Servinet Servinet Nella 1827 36 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
912 Florentina Florentina Niel 1850 13 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao J.J. Naar
913 Martha Martha Niel 1826 37 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao J.J. Naar
914 Benjamin Benjamind Orman Sirbiente 1848 15 Maria Andrea Emancipacion (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
915 Maria Eugenia Maria Eugenia Orman Sirbiente 13-11-1840 22 Maria Andrea Emancipacion (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
916 Apolonia Apolonia Pale 1850 13 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Bernardus Anthonij Prince
917 Regina Regina Pale 1815 48 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Bernardus Anthonij Prince
918 Willemina Tecla Willemina Tecla Pale 1847 16 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Bernardus Anthonij Prince
919 Jan Willem Pent Jan Willem Pent Pent/Pint 1829 34 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Weduwe E.C. Henriquez geboren Pinto
920 Jan Willem Pint Jan Willem Pint Pent/Pint 1829 34 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jeudith Jesurun Pinto weduwe Edmond Cohen Henriquez
921 Christiaan Christiaan Reef Cunukero 1834 29 Rosij Emancipacion (1-7-1863) Aruba Michiel de Veer
922 Mariet Mariet Reno 1845 18 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Ragael Moreno Namias de Castro Moreno Namias de Crasto
923 Maria Rosa Maria Rosa Roeba 1832 31 Leonora Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Willem van Houten
924 Emelina Emelina Roman 1835 28 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao P.F. de Haseth
925 Andrea Andrea Ruba 1829 34 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao P.F. de Haseth
926 Maria Clowisa Maria Clowisa Seritu 1835 28 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
927 Juan Cancion Juan Cancion Sifoe 1837 26 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Samuel da Costa Gomez Jr.
928 Maria Mathilda Maria Mathilda Simona 1835 28 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao de weduwe Gerard Marten Calvo
929 Magdalena Ignacia Magdalena Ignacia Slet 1838 25 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jan Nicolas van Houten en Carel van Houten
930 Mattea Mattea Suresa 1842 21 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Esther Moreno Suares
931 Petrona Petrona Tulipan 1835 28 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Abigael Jacob Moreno
932 Willem Willem Vampa 1830 33 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao P.F. de Haseth
933 Augustin Maxime Augustin Maxime Vapor 1851 12 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Mordechaij Henriquez Cadet
934 Dorothea Dorothea Vapor 1832 31 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Mordechaij Henriquez Cadet
935 Roset Roset Veldhoop 1837 26 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Martis Felix
936 Andrea Caijetana Andrea Caijetana Wafer 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Reneta Danies gehuwd met A.ij. de Pool
937 Juana Juana Wafer 1812 51 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Reneta Danies gehuwd met A.ij. de Pool
938 Johanna Hendrietta Johanna Hendrietta Wernet Labadora 1811 52 Juana Emancipacion (1-7-1863) De erfgenamen van wijlen Maria van Horkum (Gorcum)
939 Leonora Leonora Wino 1829 34 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
940 Juana Juana Ystra 1820 43 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Nelia Agatha Ponne
941 Venus Venus Ystra 1839 24 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Nelia Agatha Ponne
942 Cleantis Cleantis Zagaria 1837 26 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao A.D. Jesurun
943 Carolus Barromeo Carolus Barromeo Zucu 1838 25 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
944 Dorothea Victoria Dorothea Victoria Zucu 1846 17 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
945 Maria Catharina Maria Catharina Zucu 1846 17 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
946 Simon Simon Zucu 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
947 Silvester 1841 22 Josepha Verificacion di Borderellen (18 mei 1863) Curaçao Christiaan Luidens
948 Jeronimus 1838 25 Juana Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao A.D. Jesurun
949 Plaisir 1790 73 Maria Anthonette Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao A.D. Jesurun
950 Simon 1812 51 Maria Gratie Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao Philip Fredrik de Haseth
951 Albertus 1833 30 Maria Ignes Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao A.D. Jesurun
952 Juan Martis 1831 32 Maria Lisetta Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao A.D. Jesurun
953 St. Jago Cassio 1837 26 Maria Los Santos Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao de weduwe B. Diedenhoven
954 Lodewijk 1828 35 Petrona Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao Jan Schotborgh Cz.
955 Magriet 1832 31 Petrona Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao weduwe Joh. Coenraad Walbaum
956 Stephanus 1844 19 Seferina Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao de reeds verwekte en nog te verwekken kinderen van J.B. Blasini en Elisabeth Lion
957 Noel 1814 49 Susanna Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao Jan Fredrik Haaijen
958 Felix 1825 38 Willemina Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao Jan Schotborgh Cz.

Lesa mas di e database aki


coleccion.aw - Un solo portal pa e herencia documental y audiovisual di Aruba.
E Website/Database aki ta un cooperacion entre Archivo Nacional Aruba, Biblioteca Nacional Aruba y UNOCA.
Pa pregunta tocante e database aki: tuma contacto cu nos.