Coleccion Aruba > Database di Personanan Sclavisa na Aruba 1840-1863 > Busca
Version na Papiamento English version of this Page Nederlandse versie


958 resultado, sortia segun Nomber di mama.
Opcion pa sortia: Nomber - Fam - Fecha di nacemento - Edad - Nomber di mama - Suceso (fecha)
  Nomber Nomber cu fam (na liberacion) Profesion Fecha di nacemento Edad Nomber di mama Suceso Lugar Doño
1 Altemiza Altemiza Ideatica 1830 33 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Esther Moreno Suares
2 Andrea Andrea Ruba 1829 34 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao P.F. de Haseth
3 Andrea Avelina Andrea Avelina Monte 1848 15 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Francisco de Paula Montes
4 Andrea Caijetana Andrea Caijetana Wafer 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Reneta Danies gehuwd met A.ij. de Pool
5 Anna Importa (08-1849) Aruba → Curaçao Abigael Henriquez gehuwd met Jacob Naar
6 Anna Exporta (8-1849) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Abigael Henriquez
7 Anna Anna Ketels Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Abigael Henriquez gehuwd met Jacob Naar
8 Anna Christina Anna Christina Caster 1839 24 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao David Moses de Castro
9 Anna Ceferina Anna Ceferina Delmina 1822 41 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Genereux de Lima - plantage St. Michiel
10 Apolonia Apolonia Pale 1850 13 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Bernardus Anthonij Prince
11 Augustin Maxime Augustin Maxime Vapor 1851 12 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Mordechaij Henriquez Cadet
12 Bartholomina Bartholomina Tuin 1851 12 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Isaac Pinedo Jz
13 Berlin Berlin Camelia 1833 30 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Benjamin Jacob Moreno
14 Bernardus Bernardus Ruba 1838 25 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Jan Fredrik Haaijen
15 Bonifacio Eduard Bonifacio Eduard Ketcon 1841 22 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Gerrit Burgh Conquet
16 Bregita Bregita Boulangere 1834 29 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
17 Brentje Brentje Marmot 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Elias Penso Suares
18 Camelio Camelio Michiels 1851 12 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao E.H.C. Schouten
19 Carolina 1822 28 Exporta (21-5-1850) Aruba → Curaçao Anna Helena Ruiz → Manuel Romero
20 Carolus Barromeo Carolus Barromeo Zucu 1838 25 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
21 Carolus Carolus Arrarat 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao M.B Gorsira
22 Cathalina Cathalina Janja 1802 61 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao M. O. Welhous
23 Catharina Francisca Catharina Francisca Cast 1840 23 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob de Castro
24 Catharina Catharina Menora 1790 73 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Moreno Henriquez
25 Christina Christina Arique 1846 17 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
26 Cleantis Cleantis Zagaria 1837 26 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao A.D. Jesurun
27 Domingo Domingo Doengoe 1813 50 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao P.F. de Haseth
28 Dorantij Dorantij Dorida 1830 33 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
29 Dorothea Manuela Dorothea Manuela Foquet 1838 25 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
30 Dorothea Victoria Dorothea Victoria Zucu 1846 17 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
31 Elisabeth Elisabeth Arique 1818 45 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
32 Emelina Emelina Roman 1835 28 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao P.F. de Haseth
33 Ephrosina Ephrosina Michiels 1846 17 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao E.H.C. Schouten
34 Faustina Faustina Crispina 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Bregida da Costa Gomez
35 Felicia Felicia Michiels 1853 10 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao E.H.C. Schouten
36 Florentina Florentina Niel 1850 13 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao J.J. Naar
37 Florina Florina Federal 1836 27 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Abigael Jacob Moreno
38 Fransisco de Paula Fransisco de Paula Demila 25-02-1834 29 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Genereux de Lima - plantage St. Michiel
39 George George Erique 1818 45 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Theodorus de Veer
40 George Henrij George Henrij Sirbiente 1845 18 Emancipacion (1-7-1863) Aruba Michiel de Veer
41 Eugene Eugene Lorensz 1860 3 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao de weduwe J.B. Gravenhorst
42 Eloisa Brunette Eloisa Brunette Berg 1836 27 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Francisco de Paula Montes
43 Mariet Mariet Reno 1845 18 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Ragael Moreno Namias de Castro Moreno Namias de Crasto
44 Jan Willem Pint Jan Willem Pint Pent/Pint 1829 34 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jeudith Jesurun Pinto weduwe Edmond Cohen Henriquez
45 Jan Willem Pent Jan Willem Pent Pent/Pint 1829 34 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Weduwe E.C. Henriquez geboren Pinto
46 Jearmijn Jearmijn Nabu 1829 34 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
47 Job Job Eiland 1822 41 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Isaac Pinedo Jz
48 Johanna Johanna Harique 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
49 Johannis Johannis Chuchubi 1828 35 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
50 Jonas Jonas Manuel 1813 50 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Jan Fredrik Haaijen
51 Jonathan Jonathan Hippias 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
52 Maria Andrea Josepha Maria Andrea Josepha Rodrigoo 1824 39 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Corneille Hubert Jonckheer
53 Juan Juan Ideatica 1855 8 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Esther Moreno Suares
54 Juan Cancion Juan Cancion Sifoe 1837 26 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Samuel da Costa Gomez Jr.
55 Juan Hiroma Juan Hiroma Erico 1832 31 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Rafael en Jeosuah Henriquez
56 Juan Jakobus Juan Jakobus Curial 1849 14 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Nicolaas Curiel
57 Juan Maximus Juan Maximus Ausente 1838 25 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Leah van Abraham Jesurun gehuwd met M.M. Monsanto
58 Juana Juana Ystra 1820 43 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Nelia Agatha Ponne
59 Juana Juana Wafer 1812 51 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Reneta Danies gehuwd met A.ij. de Pool
60 Juliaan Juliaan Liprandi 1840 23 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao J.J. Naar
61 Lucien Lucien Angela 1842 21 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Pieter Gorsira
62 Leonora Leonora Wino 1829 34 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
63 Lucien 1819 25 Benta bou man (09-1844) Curaçao George Croes
64 Lucien 1819 25 Importa (29-11-1844) Curaçao → Aruba George Croes
65 Lucien 1819 25 Exporta (29-11-1844) Curaçao → Aruba George Croes → George Croes
66 Lucien Lucien Lami 1846 17 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Isaac Namias de Crasto
67 Magdalena Magdalena Brown 1837 26 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jan van der Singel
68 Magdalena Ignacia Magdalena Ignacia Slet 1838 25 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jan Nicolas van Houten en Carel van Houten
69 Malain Malain Tuin 1821 42 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Isaac Pinedo Jz
70 Manuel Manuel Decotona 1842 21 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Mateas Mathias Daal
71 Manuela Adela Manuela Adela Michiels 1849 14 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao E.H.C. Schouten
72 Beatris Beatris Mendesa 1831 32 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Abigael Lopez Namias gehuwd met A. Mendes Chumaseiro Az.
73 Maria Catharina Maria Catharina Zucu 1846 17 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
74 Maria del Camien Maria del Camien Caraij 1828 35 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao P.F. de Haseth
75 Dorothea Dorothea Vapor 1832 31 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Mordechaij Henriquez Cadet
76 Maria Clowisa Maria Clowisa Seritu 1835 28 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
77 Maria Estebana Maria Estebana Mali 1846 17 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
78 Maria Lodovica Maria Lodovica Arique 1844 19 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
79 Maria Luisa Maria Luisa Arique 1815 48 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
80 Maria Mathilda Maria Mathilda Simona 1835 28 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao de weduwe Gerard Marten Calvo
81 Maria Mevigila Maria Mevigila Delupo 1838 25 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao David A. Senior
82 Maria Victorina Maria Victorina Clemop 1805 58 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Cathalina Clement
83 Markies Markies Si´┐Żor 1839 24 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Jeudah Senior
84 Martis St. Jago Martis St. Jago Napoleon 1841 22 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao J.J. Naar
85 Martha Martha Aruba 1849 14 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Johanna Sophia, Johan M. Frederik Statius en Karel Wilhelm van Eps
86 Martha Martha Niel 1826 37 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao J.J. Naar
87 Martha Nicanor Martha Nicanor Aruba 1840 23 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
88 Mattea Mattea Suresa 1842 21 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Esther Moreno Suares
89 Mathijs Mathijs Moes 1804 59 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao De weduwe G. A. C. Heldewier Vignon
90 Mauricia Edeloilia Mauricia Edeloilia Lubo 1853 10 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Isaac Rodriguez Miranda Jr.
91 Pedro Martin Pedro Martin Matie 1839 24 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Daniel Cohen Henriquez
92 Petrona Petrona Tulipan 1835 28 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Abigael Jacob Moreno
93 Petronilia Petronilia Lubo 1816 47 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Isaac Rodriguez Miranda Jr.
94 Carmolin Carmolin Mendesa 1855 8 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Abigael Lopez Namias gehuwd met A. Mendes Chumaseiro Az.
95 Pierre Pierre Eenschot 1846 17 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao G. Schotborgh Gz.
96 Prudencia Vitalia Prudencia Vitalia Lubo 1841 22 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Ester Pereira Brandao
97 Regina Regina Pale 1815 48 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Bernardus Anthonij Prince
98 Regina Francisca Regina Francisca Aruba 1817 46 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Johanna Sophia, Johan M. Frederik Statius en Karel Wilhelm van Eps
99 Rosalia Rosalia Kreef 1838 25 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao M.H. Roelandt
100 Resellij Resellij Hoop 1834 29 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Lourens E. Pietersz
101 Roset Roset Veldhoop 1837 26 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Martis Felix
102 Sintiago Sintiago Tuin 1849 14 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Isaac Pinedo Jz
103 Sebastiana Sebastiana Ladrillo 1841 22 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao David Pardo Jr.
104 Sarafina Demetricia Sarafina Demetricia Libel 1837 26 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao William Charles Gaerste
105 Servinet Servinet Nella 1827 36 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
106 Seveno Seveno Iker 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Gerard Abbath
107 Silvester 1841 16 Importa (01-04-1857) Aruba → Curaçao Christiaan Luidens
108 Silvester 31-12-1841 15 Exporta (1-4-1857) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens
109 Silvester 1841 18 Exporta (04-05-1859) Curaçao → Aruba Christiaan Luidens → Christiaan Luidens
110 Simon Simon Zucu 1843 20 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
111 Sotero Rodrigo Sotero Rodrigo Curial 1852 11 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Nicolaas Curiel
112 Thomas Leclair Thomas Leclair Vlugt 1839 24 Emancipacion (14-05-1863) Curaçao Gabriel Pinedo
113 Venus Venus Ystra 1839 24 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Nelia Agatha Ponne
114 Victorine Victorine Sirbiente 1835 32 Emancipacion (1-7-1863) Aruba Michiel de Veer
115 Birjini Birjini Arique 1826 37 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Moseh de David Cohen Henriquez
116 Virginia Demeticia Virginia Demeticia Gaai 1842 21 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
117 Willem Willem Vampa 1830 33 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao P.F. de Haseth
118 Willemina Tecla Willemina Tecla Pale 1847 16 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Bernardus Anthonij Prince
119 Celestina Celestina Lente 1842 21 Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Weduwe Johannes Lourens Axson
120 Juan 1854 3 Altemisa Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
121 Juan 1854 3 Altemisa Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
122 Juan 1854 4 Altemisa Benta bou man (06-1858) Curaçao Esther Moreno Suares
123 Victorina 1831 27 Amalia Importa (18-11-1858) St. Eustatius → Curaçao M. de Veer
124 Victorina 1831 28 Amalia Exporta (26-03-1859) Curaçao → Aruba M. de Veer → M. de Veer
125 George 1816 23 Anamichij Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Hettij Capriles
126 Eloise 1834 6 Andrea Geertruida Benta bou man (03-1840) Curaçao de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek
127 Eloise 1834 6 Andrea Geertruida Importa (25-9-1840) Curaçao → Aruba Wilhelmina Petronella Franken geboren van der Broek
128 Eloise 1834 6 Andrea Geertruida Exporta (25-09-1840) Curaçao → Aruba de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek → de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek
129 Philoman 1829 11 Andrea Geertruida Benta bou man (03-1840) Curaçao de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek
130 Philemon 1829 11 Andrea Geertruida Importa (25-9-1840) Curaçao → Aruba Wilhelmina Petronella Franken geboren van der Broek
131 Philoman 1829 11 Andrea Geertruida Exporta (25-09-1840) Curaçao → Aruba de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek → de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek
132 Philemon 1828 25 Andrea Geertruida Importa (14-11-1853) Aruba → Curaçao Adrianus van Leest
133 Philemon 1828 25 Andrea Geertruida Exporta (14-11-1853) Aruba → Curaçao A. Petronella Wilhelmina Franken geboren van der Broek → Adriaan van Leest
134 Philemon Philemon Leest 1828 28 Andrea Geertruida Manumision (12-1856) Curaçao Adrianus van Leest
135 Catharina Francisca 1840 9 Anna Importa (08-1849) Aruba → Curaçao Abigael Henriquez gehuwd met Jacob Naar
136 Catharina Francisca 1840 9 Anna Exporta (8-1849) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Abigael Henriquez
137 Catharina Francisca 1840 14 Anna Benta bou man (09-1854) Curaçao Jacob de Castro
138 Juan Cancion 1847 2 Anna Importa (08-1849) Aruba → Curaçao Samuel da Costa Gomez jr.
139 Juan Cancion 1847 2 Anna Exporta (8-1849) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez → Samuel Da Costa Gomez jr.
140 Maria Luca 18-10-1845 Anna Nacemento (18-10-1845) Aruba Josef van Jacob Henriquez
141 Maria Matilda 1835 14 Anna Importa (08-1849) Aruba → Curaçao Abigael Henriquez gehuwd met Jacob Naar
142 Maria Matilda 1835 14 Anna Exporta (8-1849) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Abigael Henriquez
143 Maria Matilda 1835 16 Anna Benta bou man (11-1851) Curaçao Samuel da Costa Gomez jr.
144 Maria Mathilda 1835 17 Anna Benta bou man (08-1852) Curaçao Florentina Hubertina
145 Maria Mathilda 1835 18 Anna Benta bou man (10-1853) Curaçao Gerard Marten Calvo. Via testament op 21 januari 1851 aan Maria Leonora Boomstronk echtgenote van Gerard Marten Calvo
146 Seveno 1843 13 Anna Benta bou man (08-1856) Curaçao Gerard Abbath
147 Siveno 1843 13 Anna Importa (26-08-1856) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
148 Siveno 1843 13 Anna Exporta (26-8-1856) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
149 Catharina 1790 67 Anna Cathalina Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
150 Catharina 1790 67 Anna Cathalina Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
151 Louisa 1811 30 Anna Eustacia Benta bou man (03-1841) Curaçao Cornelis Conradi
152 Ursela 1814 26 Anna Eustacia Importa (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
153 Louisa 1811 28 Anna Eustatia Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Mordechaij Alvares Correa jr.
154 Louisa 1811 29 Anna Eustatia Importa (09-1840) Aruba → Curaçao Mordochaij Alvares Correa
155 Louisa 1811 29 Anna Eustatia Importa (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
156 Louisa 1811 29 Anna Eustatia Exporta (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
157 Louisa 1811 32 Anna Eustatia Exporta (08-1843) Curaçao Gerardus Duijckinck
158 Louisa 1811 32 Anna Eustatia Benta bou man (11-1843) Curaçao Gerardus Duijckinck
159 Ursela 1814 26 Anna Eustatia Importa (09-1840) Aruba → Curaçao Theodorus Bonn
160 Ursela 1814 26 Anna Eustatia Exporta (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft → Theodorus Bonn
161 Ursela Ursela Rivero 1814 47 Anna Eustatia Manumision (1861) Curaçao Theodorus Bonn
162 Eloisa 1834 5 Anna Getruida Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Hironimo Giraldino
163 Thilomon 1829 10 Anna Getruida Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Hironimo Giraldino
164 Colinet 1842 Anna Maria Nacemento (01-1842) Curaçao Benjamin van Mordochaij Henriquez
165 Colinet 1842 14 Anna Maria Benta bou man (12-1856) Curaçao David de Castro jr.
166 Colinet 1842 18 Anna Maria Subasta publico (findishi) (1860) Curaçao David Moses de Castro
167 Colonet 1842 19 Anna Maria Benta bou man (12-1861) Curaçao Abelina Luijdens
168 Colonet 1842 20 Anna Maria Exporta (03-04-1862) Curaçao → Aruba Abelina Luijdens → Abelina Luijdens
169 Cipriana Justina 26-9-1840 Anna Severina Nacemento (26-9-1840) Aruba Gasparito Ridderstap
170 George 1816 31 Annamichij Benta bou man (07-1847) Curaçao David Capriles jr.
171 George 1816 37 Annamichij Exporta (17-08-1853) Curaçao David Capriles jr.
172 Andrea 1829 21 Anthonetje Importa (10-1850) Aruba → Curaçao Pieter Lourens de Haseth
173 Andrea 1829 21 Anthonetje Importa (10-1850) Aruba → Curaçao Philip Frederik de Haseth
174 Andrea 1829 21 Anthonetje Exporta (10-1850) Aruba → Curaçao Willem Specht → Pieter Lourens de Haseth
175 Eucaris 1856 Berlin Nacemento (04-02-1856) Curaçao Jacob Moreno
176 Eucaris 1856 1 Berlin Importa (2-1-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
177 Eucaris 1856 1 Berlin Exporta (02-01-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
178 Magriet 1814 25 Bernadina Benta bou man (23-05-1839) Curaçao Benjamin Suares
179 Magriet 1814 30 Bernadina Benta bou man (03-1844) Curaçao Jacob Moreno Henriquez
180 Magriet 1814 41 Bernadina Transferi (28-08-1855) Curaçao Jacob Moreno
181 Magriet 1814 43 Bernadina Exporta (02-01-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
182 Magriet 1814 43 Bernardina Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
183 Magriet 1814 43 Bernardina Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
184 Magriet Magriet Henrico 1814 44 Bernardina Manumision (12-1858) Curaçao Jacob Moreno Henriquez
185 Carolina 1822 25 Betorina Exporta (25-11-1847) Aruba → Curaçao Anna Helena Ruiz → Anna Helena Ruiz
186 Clementina 1829 18 Betorina Importa () Aruba → Curaçao Jacob Thielen
187 Clementina 1829 18 Betorina Exporta (20-8-1847) Aruba → Curaçao Jacob Thielen
188 Clementina 1829 18 Betorina Benta bou man (09-1847) Curaçao Marie Cezar
189 Clementina 1829 19 Betorina Benta bou man (03-1848) Curaçao de weduwe Johan Gahne
190 Clementina 1829 22 Betorina Fayecimento (30-09-1851) Curaçao de weduwe Johan Gahne
191 Guan 1859 Bituer Nacemento (27-02-1859) Curaçao mr. Jacob Bennebroek Gravenhorst
192 Guan 1859 0 Bituer Exporta (27-2-1859) Aruba → Curaçao Jacob Bennebroek Gravenhorst
193 Juana 1812 40 Caitano Romano Importa (11-1852) Aruba → Curaçao Bregita da Costa Gomez voor rekening van haar minderjarige dochter Reneta Danies
194 Juana 1813 35 Cajetana Romero Exporta (19-6-1848) Aruba → Curaçao Lodewijk Frederik Scholten → David Abraham Jesurun
195 Calixta 1853 2 Carolina Benta bou man (12-12-1855) Aruba → Curaçao Jan Lourens Croes → Jan van der Singel
196 Eloiza Brunetta 1836 24 Carolina Exporta (11-12-1860) Aruba → Curaçao Alexander de Hoffmann → Francisco de Paola Mortes
197 Eloiza Brunette 1836 24 Carolina Importa (14-12-1860) Aruba → Curaçao Francisco de Paula Montes
198 Victor 1827 21 Catalina Importa (01-1848) Aruba → Curaçao Carel Maurits Gaerste
199 Victor 1827 21 Catalina Exporta (1-1848) Aruba → Curaçao E.L. Emonet → Carel Maurits Gaerste
200 Victor 1827 29 Catalina Afschrijving (29-01-1856) Curaçao Carel Maurits Gaerste
201 Juan Hermino 1832 12 Catarina Importa (09-1844) Aruba → Curaçao Nicolaas Evertsz
202 Juan Hermino 1832 12 Catarina Exporta (9-1844) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez → Nicolaas Everts
203 Juliet 1817 22 Cathalina Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Susanna Emerencia Brugman
204 Juliet 1817 33 Cathalina Hereda () Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
205 Juliet 1817 33 Cathalina Exporta (28-08-1850) Curaçao → Aruba David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr. → David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
206 Juana Celestina 1817 41 Cathalina Importa (12-1858) Aruba → Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
207 Juana Celestina 1817 41 Cathalina Exporta (12-1858) Aruba → Curaçao De weduwe van wijlen David Gaerste jr.
208 Juana Celestina Juana Celestina Gars 1817 45 Cathalina Manumision (12-1862) Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
209 Altemisa 1830 27 Catharina Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
210 Altemisa 1830 27 Catharina Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
211 Altemisa 1830 28 Catharina Benta bou man (06-1858) Curaçao Esther Moreno Suares
212 Ephrosina 1829 23 Catharina Importa (08-1852) Aruba → Curaçao Jacob Haim Penzo
213 Ephrosina 1829 23 Catharina Exporta (8-1852) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Haim Penzo
214 Florentia Antonia 1829 27 Catharina Exporta (17-1-1856) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
215 Florentia Antonia 1829 28 Catharina Importa (2-1-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
216 Florentia Corina 1838 19 Catharina Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
217 Florentia Corina 1838 19 Catharina Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
218 Florentia Corina 1838 20 Catharina Benta bou man (07-1858) Curaçao Abigael Jacob Moreno
219 Florentia Corina 1838 24 Catharina Fayecimento (23-09-1862) Curaçao Abigael Jacob Moreno
220 Florentia Antonia 1829 27 Catharina Importa (17-01-1856) Aruba → Curaçao Jacob Moreno
221 Florina 1827 30 Catharina Importa (2-1-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
222 Florentia Antonia 1829 28 Catharina Exporta (02-01-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
223 Florina 1827 21 Catharina Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
224 Florina 1827 29 Catharina Importa (17-01-1856) Aruba → Curaçao Jacob Moreno
225 Florina 1827 30 Catharina Exporta (02-01-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
226 Florina 1836 21 Catharina Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
227 Florina 1836 22 Catharina Benta bou man (07-1858) Curaçao Abigael Jacob Moreno
228 Jacoba Maria 1845 12 Catharina Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
229 Jacoba Maria 25-7-1845 11 Catharina Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
230 Jacoba Maria 1845 13 Catharina Benta bou man (07-1858) Curaçao Ragael Moreno Namias de Castro
231 Johanna 1843 14 Catharina Importa (24-04-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
232 Johanna 1843 14 Catharina Exporta (24-4-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
233 Juan Hironimo 1832 25 Catharina Benta bou man (01-1857) Curaçao Mordechaij Josias Henriquez
234 Juan Hironimo 1832 29 Catharina Benta bou man (06-1861) Curaçao Rafael Henriquez en Josuah Henriquez
235 Mattea 1843 13 Catharina Importa (17-01-1856) Aruba → Curaçao Jacob Moreno
236 Mattea 1843 14 Catharina Importa (2-1-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
237 Mattea 1843 14 Catharina Exporta (02-01-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
238 Mattea 1842 15 Catharina Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
239 Mattea 1842 15 Catharina Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
240 Mattea 1842 16 Catharina Benta bou man (06-1858) Curaçao Esther Moreno Suares
241 Nazana Barbelina 1840 17 Catharina Importa (24-04-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
242 Nazana Barbelina 1840 17 Catharina Exporta (24-4-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
243 Nazana Barbelina 1840 22 Catharina Fayecimento (19-10-1862) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
244 Servonet 1824 16 Catharina Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
245 Servonet 1824 16 Catharina Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez
246 Servonet 1824 23 Catharina Benta bou man (04-1847) Curaçao Jose Maria de Vicentij
247 Servonet 1824 23 Catharina Exporta (05-1847) Curaçao Jose Maria de Vicentij
248 Servinet 1824 23 Catharina Benta bou man (07-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
249 Servonet 1824 23 Catharina Administrativo-Coreccion (10-07-1847) Curaçao Jose Maria de Vicentij
250 Markus 1839 20 Catrina Importa (1859) Aruba → Curaçao Jan George Specht
251 Markus 1839 20 Catrina Exporta (1859) Aruba → Curaçao Jan George Specht
252 Markus 1839 20 Catrina Benta bou man (09-1859) Curaçao Ursula Christina Igario
253 Markies 1839 22 Catrina Benta bou man (02-1861) Curaçao Jeudah Senior
254 Bernadina 1837 11 Christina Importa (22-12-1848) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Muskus
255 Bernadina 1837 11 Christina Exporta (22-12-1848) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Muskus
256 Maria del Carmen 1828 15 Christina Importa (20-04-1843) Aruba → Curaçao Obadiah Mendez da Costa
257 Maria del Carmen 1828 15 Christina Exporta (20-4-1843) Aruba → Curaçao Obadiah Mendez Da Costa
258 Maria del Carmen 1828 15 Christina Benta bou man (04-1843) Curaçao Gottlob Wilhelm Hellmund
259 Maria Victorina Christina Importa (10-1839) Aruba → Curaçao Obadiah Mendez da Costa
260 Maria Victorina Christina Exporta (10-7-1851) Aruba → Curaçao Obadiah Mendez Da Costa
261 Maria Victorina Christina Benta bou man (02-1852) Curaçao Francisco de Paula Montes
262 Maria Victorina Christina Benta bou man (02-1852) Curaçao Cathalina Clement
263 Eduard 1823 16 Clara Benta bou man (01-10-1839) Curaçao Cornelia Petronella Junck
264 Eduard 1823 17 Clara Transferi (03-1840) Curaçao Carl Fredrik Neuman in huwelijk hebbende Cornelia Petronella Junck
265 Eduard 1823 22 Clara Benta bou man (06-1845) Curaçao David Capriles jr.
266 Eduard 1823 23 Clara Importa (6-1-1846) Curaçao → Aruba David Capriles jr.
267 Eduard 1823 23 Clara Exporta (06-01-1846) Curaçao → Aruba David Capriles jr. → David Capriles jr.
268 Mauricie 1834 12 Clara Importa (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
269 Mauricie 1834 12 Clara Exporta (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
270 Mauricie 1834 26 Clara Exporta (23-07-1860) Curaçao → Bonaire Richard Raven Muskus
271 Constantinus 1840 16 Clara Margaretha Benta bou man (09-1856) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
272 Constantinus 1840 18 Clara Margaretha Fayecimento (01-11-1858) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
273 Maria Elouisa 1835 17 Clara Margaretha Importa (01-1852) Aruba → Curaçao Jacob Abraham Jesurun
274 Maria Elouisa 1835 17 Clara Margaretha Exporta (1-1852) Aruba → Curaçao Hendrik Lampe → Jacob Abraham Jesurun
275 Constantinus 1840 16 Clara Margaritha Importa (05-1856) Aruba → Curaçao Rijnardus Berch
276 Constantinus 1840 16 Clara Margaritha Exporta (5-1856) Aruba → Curaçao Hendrik Lampe → Rijnardus Berch
277 Josepha Catrina Josepha Catrina Langpijl Sirbiente 19-3-1842 21 Clara Margaritha Emancipacion (1-7-1863) M.C. Meinhardt
278 Pierre 1844 15 Clara Margaritha Importa (14-05-1859) Aruba → Curaçao Gerard Schotborgh Hz.
279 Pierre 1844 15 Clara Margaritha Exporta (14-5-1859) Aruba → Curaçao Gerard Schotborgh Hz.
280 Magdalena 1837 18 Clarisse Importa (02-11-1855) Aruba → Curaçao Jan van der Singel
281 Faustina 1843 13 Clementina Importa (11-1856) Aruba → Curaçao Bregita da Costa Gomez
282 Faustina 15-2-1843 13 Clementina Exporta (11-1856) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Oduber geboren Croes → Bregita Da Costa Gomez
283 Maria del Carmen 1828 15 Cristina Benta bou man (12-1843) Curaçao Johannes Andreas de Haseth
284 Maria del Carmen 1828 16 Cristina Benta bou man (12-1844) Curaçao Philip Fredrik de Haseth
285 Isidore Silvia 1840 0 Delida Importa (07-1840) Aruba → Curaçao Johannes Fredrik Gerlein
286 Isidora Silvia 1840 0 Delida Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
287 Isidora Silvia 1840 1 Delida Benta bou man (03-1841) Curaçao Jacobus Arnoldus Maal
288 Isidora Silvia 1840 2 Delida Fayecimento (08-1842) Curaçao Jacobus Arnoldus Maal
289 Isidore Silvia 1840 0 Delida Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch → Johannes Frederik Gerlein
290 Poulina 1819 21 Delida Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
291 Poulina 1819 21 Delida Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez
292 Poulina 1819 22 Delida Benta bou man (06-1841) Curaçao Juan Terrij
293 Poulina 1819 23 Delida Exporta (05-1842) Curaçao Juan Terrij
294 Victoire 1834 6 Delida Importa (07-1840) Aruba → Curaçao Johannes Fredrik Gerlein
295 Victoire 1834 6 Delida Exporta (7-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch → Johannes Frederik Gerlein
296 Victoir 1834 6 Delida Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
297 Victoir 1834 6 Delida Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch
298 Victoire 1835 6 Delida Benta bou man (03-1841) Curaçao Jacobus Arnoldus Maal
299 Victoire 1835 7 Delida Benta bou man (09-1842) Curaçao Johannes Andreas de Haseth
300 Victoire 1835 17 Delida Benta bou man (11-1852) Curaçao Mathias Dammers
301 Victoire 1835 18 Delida Exporta (28 november 1853) Curaçao → Bonaire Mathias Dammers
302 Poulina 1819 28 Delisa Importa (16-04-1847) Aruba → Curaçao Henriette Hellmund
303 Poulina 1819 31 Delisa Afschrijving (28 augustus 1850) Curaçao Henriette Hellmund
304 Maria Zenona 1842 0 Desai Importa (19-10-1842) Curaçao → Aruba Jaques Laroche → Jean Oduber
305 Maria Zenona Maria Zenona Dubero 12-4-1842 21 Desai Emancipacion (1-7-1863) Aruba Jean Oduber
306 Phelipa Juliet 1845 2 Desai Importa (05-1847) Aruba → Curaçao Antonio Canales
307 Phelipa Juliet 1845 2 Desai Exporta (5-1847) Aruba → Curaçao Jacques La Roche → Antonio Canales
308 Phelipa Juliet 1845 2 Desai Exporta (05-1847) Curaçao Antonio Canales
309 Jose Bernardus 1831 27 Dorothea Felestina Importa (1858) Aruba → Curaçao J.G. van Os
310 Jose Bernardo 1830 28 Dorothea Felestina Exporta (27-10-1858) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Chelikum geboren van der Biest → Johannes Gerardus van Os
311 Maria Dorothea 1833 20 Dorothea Felestina Exporta (1-9-1853) Aruba → Curaçao Elisabeth Chelikum geboren van der Biest → Nicolaas Curiel
312 Maria Dorothea 1832 21 Dorothea Felestina Benta bou man (12-1853) Curaçao Salomon de Leon
313 Maria Dorothea 1832 23 Dorothea Felestina Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao Nicolaas Curiel
314 Maria Dorothea 1832 25 Dorothea Felestina Benta bou man (08-1857) Curaçao Rachel Naar gehuwd met Mordechaij Henriquez Cadet
315 Maria Encarnacion 1823 30 Dorothea Felestina Exporta (14-9-1853) Aruba → Curaçao Elisabeth Chelikum geboren van der Biest → Nicolaas Curiel
316 Maria Encarnasion 1822 32 Dorothea Felestina Fayecimento (13-10-1854) Curaçao Nicolaas Curiel
317 Maria Encarnasion 1822 33 Dorothea Felestina Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao Nicolaas Curiel
318 Jose Bernardus 1831 28 Dorothea Felistina Benta bou man (11-1859) Curaçao Gerard Marten Daal
319 Gion 1822 22 Esperanza Benta bou man (09-1844) Curaçao Maria Elisabeth Gravenhorst
320 Gion 1822 22 Esperanza Importa (11-1844) Curaçao → Aruba Maria Elisabeth Gravenhorst
321 Gion 1822 22 Esperanza Exporta (11-1844) Curaçao → Aruba Maria Elisabeth Gravenhorst → Maria Elisabeth Gravenhorst
322 Ferdinand 1823 21 Felipa Benta bou man (06-1844) Curaçao de kinderen van Chevalier Maduro en Adriana H. Luckert
323 Ferdinand 1823 22 Felipa Benta bou man (06-1845) Curaçao Louis Bazin te Aruba
324 Ferdinand 1823 23 Felipa Importa (6-1-1846) Curaçao → Aruba Louis Bazin → Louis Bazin
325 Ferdinand 1823 23 Felipa Exporta (06-01-1846) Curaçao → Aruba Louis Bazin te Aruba → Louis Bazin te Aruba
326 Ferdinand 1823 20 Filipa Benta bou man (03-1843) Curaçao J.A.F. Hellmund
327 Juan 1828 25 Florencia Importa (06-05-1853) Aruba → Curaçao August Statius Muller
328 Juan 1828 25 Florencia Exporta (6-5-1853) Aruba → Curaçao Maria Balentina Scholten geboren Pardo → August Statius Muller
329 Juan 1828 29 Florencia Fayecimento (03-11-1857) Curaçao August Statius Muller
330 Margriet 1827 16 Florencia Importa (05-1843) Aruba → Curaçao Maria Lorensio Fernando
331 Margriet 1827 16 Florencia Exporta (5-1843) Aruba → Curaçao David Capriles jr. → Maria Lorensio Fernando
332 Margriet 1827 18 Florencia Benta bou man (04-1845) Curaçao Lucia Elisabeth Schotborgh, weduwe H.J. Nuboer
333 Margriet 1827 18 Florencia Benta bou man (06-1845) Curaçao Carl Fredrik Neuman in huwelijk hebbende Cornelia Petronella Junck
334 Margriet 1827 18 Florencia Benta bou man (12-1845) Curaçao Jeosuah van Jeosuah Henriquez
335 Margriet 1827 18 Florencia Benta bou man (12-1845) Curaçao Jeosuah Jesurun Henriquez
336 Margriet 1827 20 Florencia Benta bou man (08-1847) Curaçao Salvador de Castro
337 Margriet 1827 20 Florencia Exporta (08-1847) Curaçao Salvador de Castro
338 Guion 1823 24 Francisca Importa (06-1847) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Croes weduwe J.F.W. Gravenhorst
339 Guion 1823 24 Francisca Benta bou man (06-1847) Curaçao Louisa Berbis de Cardona
340 Guion 1822 24 Francisca Exporta (6-1847) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Gravenhorst geboren Croes
341 Guion 1823 24 Francisca Exporta (juni 1847) Curaçao → Buitenland Louisa Berbis de Cardona
342 Job 1822 34 Gracia Importa (05-1856) Aruba → Curaçao Isaac Pinedo jr.
343 Job 1822 34 Gracia Exporta (5-1856) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → Isaac Casper Schonewolff jr.
344 Catrina 1814 46 Gracie Benta bou man (04-1860) Curaçao Dominga Causelia Pardo te Aruba
345 Catrina 1814 46 Gracie Exporta (04-1860) Curaçao → Aruba Jan George Specht → D.C. Pardo
346 Catrina 1814 48 Gracie Exporta (01-01-1862) Curaçao → Aruba Dominga Causelia Pardo te Aruba → Dominga Causelia Pardo te Aruba
347 Job 1822 22 Gracie Importa (8-1844) Curaçao → Aruba Jan George Specht → L. Bazin
348 Job 1822 22 Gracie Benta bou man (08-1844) Curaçao Louis Bazin te Aruba
349 Job 1822 22 Gracie Exporta (08-1844) Curaçao → Aruba Jan George Specht → Louis Bazin
350 Job 1822 22 Gracie Importa (22-10-1844) Curaçao → Aruba Louis Bazin → Louis Bazin
351 Job 1822 22 Gracie Exporta (22-10-1844) Curaçao → Aruba Louis Bazin te Aruba → Louis Bazin te Aruba
352 Merced 1826 34 Gracie Benta bou man (07-1860) Curaçao Anthonij Oduber Croes te Aruba
353 Merced 1826 34 Gracie Exporta (07-1860) Curaçao → Aruba Jan George Specht → A.O. Croes
354 Merced 1826 36 Gracie Exporta (03-04-1862) Curaçao → Aruba Anthonij Oduber Croes te Aruba → Anthonij Oduber Croes te Aruba
355 George 1818 26 Gustina Benta bou man (07-1844) Curaçao Chevalier Maduro
356 George 1818 26 Gustina Importa (8-1844) Curaçao → Aruba Chevalier Maduro
357 George 1818 26 Gustina Importa (8-1844) Curaçao → Aruba Marten Evertsz → Marten Everts
358 George 1818 26 Gustina Benta bou man (08-1844) Curaçao Marten Evertsz te Aruba
359 George 1818 26 Gustina Exporta (08-1844) Curaçao → Aruba Chevalier Maduro → Marten Evertsz
360 George 1818 26 Gustina Exporta (22-10-1844) Curaçao → Aruba Marten Evertsz te Aruba → Marten Evertsz te Aruba
361 George 1818 35 Gustina Exporta (3-11-1853) Aruba → Curaçao Marten Evertsz → Jan G. van Os
362 George 1818 35 Gustina Importa (14-11-1853) Aruba → Curaçao J.G. van Os
363 George 1818 42 Gustina Benta bou man (03-1860) Curaçao Th. de Veer
364 Ferdinand 1830 22 Helena Importa (10-09-1852) Aruba → Curaçao Gebroeders Lauffer
365 Ferdinand 1830 22 Helena Exporta (10-9-1852) Aruba → Curaçao Gilles Poppe Werleman → Heren gebroeders Lauffer
366 Plantina 1802 45 Helena Importa (05-1847) Aruba → Curaçao Frederik Meinhardt
367 Plantina 1802 45 Helena Exporta (5-1847) Aruba → Curaçao Jacques La Roche → Frederik Meinhardt
368 Plantina 1802 45 Helena Exporta (05-1847) Curaçao Frederik Meinhardt
369 Louis 1829 27 Hendrietta Benta bou man (11-1856) Curaçao Willem van Houten
370 Louis 1829 29 Hendrietta Fayecimento (25-06-1858) Curaçao Willem van Houten
371 Theodora 1834 13 Hendrietta Importa (1847) Aruba → Curaçao Maria Lacroes Fernando Droit
372 Theodora 1834 13 Hendrietta Exporta (1847) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Gravenhorst geboren Croes → Maria Lacroes Fernando Droit
373 William Edmond 1848 Hendriette Nacemento (05-02-1848) Curaçao Pieter Lampe
374 William Edmond 1848 12 Hendriette Exporta (12-07-1860) Curaçao → Aruba Pieter Lampe → Pieter Lampe
375 Louis 1829 23 Henrietta Importa (02-1852) Aruba → Curaçao Anna Catharina Faarup
376 Louis 1829 23 Henrietta Exporta (2-1852) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Oduber geboren Croes → Anna Catharina Faarup
377 Martilie 1834 11 Istatia Benta bou man (12-1845) Curaçao Cornelis Tromp
378 Martilie 1834 12 Istatia Importa (6-1-1846) Curaçao → Aruba Cornelis Tromp
379 Martilie 1834 12 Istatia Exporta (06-01-1846) Curaçao → Aruba Cornelis Tromp → Cornelis Tromp
380 Jan Willem 1829 27 Jacoba Importa (09-1856) Aruba → Curaçao Samuel Levij Maduro Junior
381 Jan Willem 1829 27 Jacoba Exporta (9-1856) Aruba → Curaçao Joseph Frigerio → Samuel Levij Maduro jr.
382 Jan Willem 1829 28 Jacoba Benta bou man (11-1857) Curaçao Jeudith Jesurun Pinto
383 Jan Willem 1829 34 Jacoba Benta bou man (01-1863) Curaçao Isaac Pinedo jr.
384 Francisco de Paulo 1835 20 Johanna Hendrietta Exporta (3-7-1855) Aruba → Curaçao Maria van Horcum → Genereus de Lima
385 Francisco de Paulo 1834 21 Johanna Henrietta Importa (06-08-1855) Aruba → Curaçao Genereux de Lima
386 Magdalena Ignacia 1838 17 Josefa Importa (10-1855) Aruba → Curaçao Martina Alfonsia Junior
387 Magdalena Ignacia 1838 17 Josefa Benta bou man (10-1855) Curaçao David Moses de Castro
388 Magdalena Ignacia 1838 18 Josefa Benta bou man (05-1856) Curaçao Theunis van Leeuwen
389 Magdalena Ignacia 1838 18 Josefa Benta bou man (09-1856) Curaçao Lermiet Namias
390 Magdalena Ignatia 1838 18 Josefa Benta bou man (11-1856) Curaçao Willem van Houten voor zijn minderjarige zonen Jan Nicolaas en Carel Cristoffel van Houten
391 Bonefacio 1844 7 Josepha Benta bou man (12-1851) Curaçao Nicolaas Curiel
392 Bonefacio 1844 7 Josepha Exporta (12-1851) Aruba → Curaçao David Capriles jr. → Nicolaas Curiel
393 Bonefacio 1844 18 Josepha Benta bou man (05-1862) Curaçao Leonora Naar
394 Juliaan 1842 9 Josepha Benta bou man (12-1851) Curaçao Mordechaij Henriquez
395 Juliaan 1842 9 Josepha Exporta (12-1851) Aruba → Curaçao De kinderen van David Capriles jr. → Mordechaij Henriquez
396 Julianus 1842 14 Josepha Benta bou man (12-1856) Curaçao Jacobus Gabriel de Pool
397 Juliaan 1842 19 Josepha Benta bou man (07-1861) Curaçao Pieter Gorsira
398 Magdalena Ignacia 1838 17 Josepha Importa (02-11-1855) Aruba → Curaçao Romano Ruisz
399 Magdalena Ignacia 1838 17 Josepha Exporta (2-11-1855) Aruba → Curaçao Dirk Jansen → Romano Ruis
400 Sijlvester 1841 20 Josepha Importa (30-09-1861) Aruba → Curaçao Joseph Jacob Henriquez, Mordochaij Henriquez Cadet, Jacob Henriquez en Jacob Naar jr.
401 Sijlvester 1841 19 Josepha Exporta (30-9-1861) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → Joseph van Jacob, Mordeckaij en Jacob Henriquez, en Jacob Naar
402 Silvester 1841 20 Josepha Benta bou man (11-1861) Curaçao Christiaan Luidens
403 Silvester 1841 22 Josepha Verificacion di Borderellen (18 mei 1863) Curaçao Christiaan Luidens
404 Colijn 1828 14 Jozelien Benta bou man (12-1842) Curaçao Damita Suares
405 Colijn 1828 15 Jozelien Importa (17-11-1843) Curaçao → Aruba Damita Suares
406 Colijn 1828 15 Jozelien Exporta (17-11-1843) Curaçao → Aruba Damita Suares → Damita Suares
407 Andrea Cajetana 1844 4 Juana Exporta (19-6-1848) Aruba → Curaçao Lodewijk Frederik Scholten → David Abraham Jesurun
408 Andrea Caijetana 1843 9 Juana Importa (11-1852) Aruba → Curaçao Bregita da Costa Gomez voor rekening van haar minderjarige dochter Reneta Danies
409 Jeronimus 1839 9 Juana Exporta (19-6-1848) Aruba → Curaçao Lodewijk Frederik Scholten → David Abraham Jesurun
410 Jeronimus 1838 15 Juana Importa (12-1853) Aruba → Curaçao David Abraham Jesurun
411 Jeronimus 1838 20 Juana Benta bou man (03-1858) Curaçao A.D. Jesurun
412 Jeronimus 1838 25 Juana Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao A.D. Jesurun
413 Johanna Hendrietta Johanna Hendrietta Wernet Labadora 1811 52 Juana Emancipacion (1-7-1863) De erfgenamen van wijlen Maria van Horkum (Gorcum)
414 Josepha 1824 27 Juana Benta bou man (12-1851) Curaçao Nicolaas Curiel
415 Josepha 1824 27 Juana Exporta (12-1851) Aruba → Curaçao David Capriles jr. → Nicolaas Curiel
416 Josepha 1824 29 Juana Benta bou man (07-1853) Curaçao Mordochaij de Marchena
417 Josepha 1824 33 Juana Benta bou man (04-1857) Curaçao Jacobus Gabriel de Pool
418 Josepha 1824 37 Juana Benta bou man (06-1861) Curaçao Corneille Hubert Jonckheer
419 Maria Los Santos 1815 40 Juana Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao J.G. van Os
420 Maria Los Santos 1815 40 Juana Exporta (26-8-1855) Aruba → Curaçao Maria van Horcum → J.G. van Os
421 Maria Los Santos Maria Los Santos Vaanos 1815 46 Juana Manumision (1861) Curaçao J.G. van Os
422 Pedro Secundino 1841 7 Juana Exporta (19-6-1848) Aruba → Curaçao Lodewijk Frederik Scholten → David Abraham Jesurun
423 Pedro Secardino 1841 11 Juana Importa (11-1852) Aruba → Curaçao Bregita da Costa Gomez voor rekening van haar minderjarige dochter Reneta Danies
424 Pedro Secardino 1841 17 Juana Fayecimento (11-08-1858) Curaçao Bregita da Costa Gomez voor rekening van haar minderjarige dochter Reneta Danies
425 Petrona 1800 43 Juana Exporta (10-10-1843) Aruba → Curaçao Simon Gomez → Govert Quant
426 Regina Francisca 1817 39 Juana Importa (11-1856) Aruba → Curaçao Cornelis Lodewijk van Eps
427 Regina Francisca 1817 39 Juana Importa (11-1856) Aruba → Curaçao C. de Veer weduwe J.C. Ringeling
428 Regina Francisca 1826 30 Juana Exporta (21-11-1856) Aruba → Curaçao Jacobus de Lange → C.L. van Eps
429 Regina Francisca 1817 42 Juana Transferi (12-07-1859) Curaçao Johanna Sophia, Johan M. Frederik Statius en Karel Wilhelm van Eps
430 Venus 1839 2 Juana Importa (04-1841) Aruba → Curaçao William Charles Gaerste
431 Venus 1839 2 Juana Exporta (4-1841) Aruba → Curaçao Isaac Maduro → William Charles Gaerste
432 Venus 1839 2 Juana Benta bou man (07-1841) Curaçao Nelia Agatha Ponne
433 Anna Jacoba 1843 15 Juana Celesterina Importa (12-1858) Aruba → Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
434 Anna Jacoba 1843 15 Juana Celesterina Exporta (12-1858) Aruba → Curaçao David Moses Gaerste
435 Anna Jacoba Anna Jacoba Garst 1843 19 Juana Celesterina Manumision (december 1862) Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
436 Jozef Maria 1840 18 Juana Celesterina Importa (12-1858) Aruba → Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
437 Jozef Maria 1840 18 Juana Celesterina Exporta (12-1858) Aruba → Curaçao David Gaerste jr.
438 Jozef Maria Jozef Maria Garst 1840 22 Juana Celesterina Manumision (12-1862) Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
439 Manuel Damian 1842 20 Juana Nicolina Exporta (15-5-1862) Aruba → Curaçao Jean Oduber Croes → Mattheus Daal
440 Manuel Damian 1842 20 Juana Nicolina Importa (06-08-1862) Aruba → Curaçao Mateus Mathias Daal
441 Petrona 1800 47 Juanna Importa (03-1847) Aruba → Curaçao Jacob Rois Mendez
442 Petrona 1800 47 Juanna Benta bou man (03-1847) Curaçao Manuel de Jesus Quebas
443 Petrona 1800 47 Juanna Exporta (3-1847) Aruba → Curaçao Simon Gomez → Jacob Rois Mendez
444 Petrona 1800 47 Juanna Exporta (04-1847) Curaçao Manuel de Jesus Quebas
445 Anna Jacoba 1843 Juliet Nacemento (25-07-1843) Curaçao Susanna Emerencia Brugman
446 Anna Jacoba 1843 7 Juliet Hereda () Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
447 Anna Jacoba 1843 7 Juliet Exporta (28-08-1850) Curaçao → Aruba David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr. → David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
448 Jose Maria 1840 Juliet Nacemento (18-12-1840) Curaçao Susanna Emerencia Brugman
449 Jose Maria 1840 10 Juliet Hereda () Curaçao David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
450 Jose Maria 1840 10 Juliet Exporta (28-08-1850) Curaçao → Aruba David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr. → David Gaerste junior. Vanaf 1858 de weduwe David Gaerste jr.
451 Bernard 1838 17 Klara Importa (06-1855) Aruba → Curaçao Jan Fredrik Haaijen
452 Bernard 1838 17 Klara Exporta (6-1855) Aruba → Curaçao Pedro Joseph Frigerio → Jan Frederik Haaijen
453 Magdalena 1837 18 Klarissa Exporta (1-11-1855) Aruba → Curaçao Lourens Croes → Jan van der Singel
454 Magriet Gabriela 1840 19 Klarissa Benta bou man (02-1859) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
455 Magriet Gabriela 1840 22 Klarissa Fayecimento (22-07-1862) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
456 Margriet Gabriel 1838 18 Klarisse Importa (10-1856) Aruba → Curaçao Josias Lopez Henriquez
457 Margriet Gabriel 1838 18 Klarisse Exporta (10-1856) Aruba → Curaçao Pieter Croes → Josias Lopez Henriquez
458 Maria Rosa 1831 25 Leonora Importa (10-1856) Aruba → Curaçao Willem van Houten
459 Maria Rosa 1831 25 Leonora Exporta (10-1856) Aruba → Curaçao J. Croes → Willem van Houten
460 Maria Rosa Maria Rosa Roeba 1832 31 Leonora Emancipacion (01-07-1863) Curaçao Willem van Houten
461 Petrona 1835 22 Leonora Exporta (2-5-1857) Aruba → Curaçao Jan Hendrik Kelly → Abigail Jacob Morens
462 Petrona 1835 23 Leonora Importa (21-06-1858) Aruba → Curaçao Abigael Jacob Moreno
463 Daminia Bregida 1826 14 Louisa Importa (09-1840) Aruba → Curaçao Mordochaij Alvares Correa
464 Daminia Bregida 1826 14 Louisa Importa (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
465 Daminia Bregida 1826 14 Louisa Exporta (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
466 Daminia Bregida 1826 16 Louisa Benta bou man (1839) Curaçao Mordechaij Alvares Correa jr.
467 Damiana Bregida 1826 16 Louisa Benta bou man (07-1842) Curaçao David Osorio
468 Damiana Bregida 1826 19 Louisa Benta bou man (08-1845) Curaçao Rachel van Manuel Mordechaij Alvares Correa
469 Damiana Bregida 1826 21 Louisa Benta bou man (11-1847) Curaçao Juan Terrij
470 Damiana Bregida 1826 21 Louisa Benta bou man (12-1847) Curaçao Johannes de Veer Jasperszoon sinds 7 september 1860 Margaretha Catharina Schotborgh weduwe Johannes de Veer Jasperszoon
471 Damiana Bregida 1826 30 Louisa Benta bou man (10-1856) Curaçao J.B.A. Weber gehuwd met gemeenschap van goederen met E. Monsanto
472 Damiana Bregida 1826 31 Louisa Benta bou man (1857) Curaçao Jose Gomes Casseres
473 Damiana Bregida 1826 Louisa Importa (9 april 1862) Curaçao → Suriname Ferdinand Hendrik Flu
474 Rita 1829 10 Louisa Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Mordechaij Alvares Correa jr.
475 Rita 1829 11 Louisa Importa (09-1840) Aruba → Curaçao Mordochaij Alvares Correa
476 Rita 1829 11 Louisa Importa (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
477 Rita 1829 11 Louisa Exporta (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
478 Rita 1829 13 Louisa Exporta (07-1842) Curaçao Mordechaij Alvares Correa jr.
479 Damiana Bregita 1826 35 Louise Benta bou man (05-1861) Curaçao T.U. Flu
480 Damiana Bregita 1826 35 Louise Exporta (27-08-1861) Curaçao T.U. Flu
481 Berlin 1833 24 Magriet Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
482 Berlin 1833 24 Magriet Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
483 Berlin 1833 26 Magriet Benta bou man (09-1859) Curaçao Benjamin Moreno
484 Bruitje 1843 Magriet Nacemento (12-07-1843) Curaçao Benjamin Suares
485 Barentje 1843 1 Magriet Benta bou man (03-1844) Curaçao Jacob Moreno Henriquez
486 Bruintje 1843 12 Magriet Transferi (28-08-1855) Curaçao Jacob Moreno
487 Bruintje 1843 14 Magriet Importa (2-1-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
488 Bruintje 1843 14 Magriet Exporta (02-01-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
489 Bruintje Prumal 1843 14 Magriet Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
490 Bruintje Prumal 1843 14 Magriet Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacob Moreno Henriquez
491 Bruintje Prumal 1843 16 Magriet Benta bou man (02-1859) Curaçao Elias Penso Suares
492 Guatimoe 1845 Magriet Nacemento (28-09-1845) Curaçao Jacob Moreno Henriquez
493 Guatimae 1845 10 Magriet Transferi (28-08-1855) Curaçao Jacob Moreno
494 Guatimae 1845 12 Magriet Importa (2-1-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
495 Guatimae 1845 12 Magriet Exporta (02-01-1857) Curaçao → Aruba Jacob Moreno → Jacob Moreno
496 Lucien Guatinor 1845 12 Magriet Importa (21-06-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez
497 Lucien Guatinor 1845 12 Magriet Exporta (21-6-1857) Aruba → Curaçao Jacob Moreno Henriquez → Jacon Moreno Henriquez
498 Lucien Guatimor 1845 14 Magriet Benta bou man (09-1859) Curaçao Isaac N. de Crasto
499 Jose Maria Assuncion 15-8-1847 Malain Nacemento (15-8-1847) Aruba Louis Bazin
500 Maria Stebana 1846 9 Malain Importa (06-1855) Aruba → Curaçao Samuel Levij Maduro Junior
501 Maria Stebana 1846 9 Malain Exporta (6-1855) Aruba → Curaçao Pedro Joseph Frigerio → Samuel Levij Maduro jr.
502 Maria Estebana 1846 12 Malain Benta bou man (10-1858) Curaçao Johannes Weber
503 Maria Estebana 1846 13 Malain Benta bou man (09-1859) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
504 Delida 1813 27 Margaretha Importa (07-1840) Aruba → Curaçao Johannes Fredrik Gerlein
505 Delida 1813 27 Margaretha Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
506 Delida 1813 27 Margaretha Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch → Johannes Frederik Gerlein
507 Delida 1814 27 Margaretha Benta bou man (03-1841) Curaçao Jacobus Arnoldus Maal
508 Delida 1814 33 Margaretha Benta bou man (04-1847) Curaçao Nicolas Mas
509 Delida 1814 33 Margaretha Exporta (05-1847) Curaçao Nicolas Mas
510 Marietje 1809 31 Margaretha Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
511 Marietje 1809 31 Margaretha Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch
512 Marietje 1809 32 Margaretha Benta bou man (02-1841) Curaçao Gabriel Pinedo
513 Marietje Marietje Haast 1809 41 Margaretha Manumision (12-1850) Curaçao Gabriel Pinedo
514 Delida 1814 28 Margaritha Benta bou man (09-1842) Curaçao Johannes Andreas de Haseth
515 Bartholomina 1851 5 Maria Importa (05-1856) Aruba → Curaçao Isaac Pinedo jr.
516 Bartholomina 29-8-1851 4 Maria Exporta (5-1856) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → Isaac Casper Schonewolff jr.
517 Escolastico 1846 10 Maria Importa (07-1856) Aruba → Curaçao de weduwe Piet van Essen voor rekening van haar kleinzoon Willem van Essen Horan
518 Escolastico 1846 10 Maria Exporta (7-1856) Aruba → Curaçao Jurriaan Lampe → De weduwe van wijlen Pieter van Essen
519 Escolastico Escolastico Haron 1846 15 Maria Manumision (1861) Curaçao de weduwe Piet van Essen voor rekening van haar kleinzoon Willem van Essen Horan
520 Gijsbertha 1794 46 Maria Exporta (16-9-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft → Hendrietta Cathalina Krafft
521 Gijsbertha 1794 56 Maria Importa (12-10-1850) Aruba → Curaçao Hendrietta Cathalina Krafft
522 Gijsbertha 1794 56 Maria Exporta (12-10-1850) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft → Hendrietta Cathalina Krafft
523 Gijsbertha Gijsbertha Uitstel 1794 56 Maria Manumision (12-1850) Curaçao Hendrietta Cathalina Krafft
524 Jearmin 1829 23 Maria Importa (03-1852) Aruba → Curaçao Jacob Abraham Jesurun
525 Jearmin 1829 23 Maria Exporta (3-1852) Aruba → Curaçao Jean Anthonij Oduber → Jacob Abraham Jesurun
526 Jonas 1813 31 Maria Benta bou man (07-1844) Curaçao Martis Evertsz
527 Jonas 1813 31 Maria Importa (22-10-1844) Curaçao → Aruba Martis Everts
528 Jonas 1813 31 Maria Exporta (22-10-1844) Curaçao → Aruba Martis Evertsz → Martis Evertsz
529 Jonas 1813 43 Maria Importa (1856) Aruba → Curaçao Jan Fredrik Haaijen
530 Jonas 1813 43 Maria Exporta (1856) Aruba → Curaçao Maria Dorothea Evertz geboren Pinedo; Casper Schonewolff → Jan Frederik Haaijen
531 Lavinia 1833 19 Maria Exporta (9-8-1852) Aruba → Curaçao Jacobus Croes → Johannes Craneveldt Maak
532 Louisa 1833 19 Maria Importa (08-1852) Aruba → Curaçao de weduwe A. van Dragt - sedert 1855 Lodewijk Moors
533 Louisa 1833 19 Maria Exporta (8-1852) Aruba → Curaçao Jacobus Croes → De weduwe van wijlen A. van Dragt
534 Louisa 1833 19 Maria Benta bou man (09-1852) Curaçao Anna Elizabeth Julia
535 Louisa 1833 21 Maria Fayecimento (21-11-1854) Curaçao Anna Elizabeth Julia
536 Malain 1821 35 Maria Importa (05-1856) Aruba → Curaçao Isaac Pinedo jr.
537 Malain 1821 35 Maria Exporta (5-1856) Aruba → Curaçao Christian Luijdens → Isaac Casper Schonewolff jr.
538 Maria Martha 1817 30 Maria Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Mos. de Eliao Penzo
539 Maria Martha 1817 30 Maria Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Moses de Eliao Penzo
540 Maria Martha 1817 35 Maria Benta bou man (10-1852) Curaçao Cathalina Ignecia Maduro
541 Maria Martha 1817 36 Maria Benta bou man (02-1853) Curaçao Bregita da Costa Gomez
542 Maria Martha 1817 36 Maria Benta bou man (07-1853) Curaçao Poulina da Costa Gomez
543 Maria Martha 1817 40 Maria Fayecimento (01-07-1857) Curaçao Poulina da Costa Gomez
544 Martha 1826 30 Maria Importa (04-1856) Aruba → Curaçao J.J. Naar
545 Martha 1826 30 Maria Exporta (4-1856) Aruba → Curaçao Cornelis Tromp → J.J. Naar
546 Matthijs 1804 52 Maria Importa (28-08-1856) Aruba → Curaçao Daniel Cohen Henriquez
547 Matthijs 1804 52 Maria Exporta (28-8-1856) Aruba → Curaçao Weduwe van wijlen Marten Evertsz → Daniel C. Henriquez
548 Mathijs 1804 53 Maria Benta bou man (07-1857) Curaçao J.G. van Os
549 Mathijs 1804 56 Maria Benta bou man (03-1860) Curaçao Anna Anthonia Faber
550 Mathijs 1804 57 Maria Benta bou man (03-1861) Curaçao de weduwe Gijsbert Carel Adriaan Heldewier Vignon
551 Mercelina 1835 15 Maria Importa (11-03-1850) Aruba → Curaçao de weduwe A. van Dragt - sedert 1855 Lodewijk Moors
552 Mercelina 1835 21 Maria Benta bou man (07-1856) Curaçao J. Mazza
553 Mercelina 1835 22 Maria Benta bou man (03-1857) Curaçao Manuel Penso Curiel
554 Mercelina 1835 25 Maria Benta bou man (04-1860) Curaçao Joseph Jacob Henriquez, Mordochaij Henriquez Cadet, Jacob Henriquez en Jacob Naar jr.
555 Petronilia 1819 41 Maria Importa (31-12-1860) Aruba → Curaçao de acht kinderen van Leonora Jeannet Emonet
556 Rosine 1823 17 Maria Benta bou man (03-1840) Curaçao Herman van der Meulen
557 Racini 1823 21 Maria Benta bou man (03-1844) Curaçao Govert Quant
558 Racini 1823 21 Maria Importa (25-3-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant
559 Roset 1838 18 Maria Importa (06-1856) Aruba → Curaçao David Gaerste Jz.
560 Roset 1838 18 Maria Benta bou man (06-1856) Curaçao Nicolaas Curiel
561 Roset 1838 18 Maria Exporta (6-1856) Aruba → Curaçao Jurriaan Lampe → David Gaerste jr.
562 Roset 1838 22 Maria Benta bou man (05-1860) Curaçao Martis Felix
563 Sintiago 1849 7 Maria Importa (05-1856) Aruba → Curaçao Isaac Pinedo jr.
564 Sintiago 1849 7 Maria Exporta (5-1856) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → Isaac Casper Schonewolff jr.
565 Seferina 1818 25 Maria Benta bou man (09-1843) Curaçao Maria Valentina Scholten
566 Seferina 1818 25 Maria Importa (17-11-1843) Curaçao → Aruba Maria Valentina Scholten
567 Seferina 1818 25 Maria Exporta (17-11-1843) Curaçao → Aruba Maria Valentina Scholten → Maria Valentina Scholten
568 Severina 1819 25 Maria Importa (03-1844) Aruba → Curaçao Abraham Mordechaij Senior
569 Severina 1818 26 Maria Exporta (11-1844) Curaçao Abraham Mordechaij Senior
570 Theodorus 1826 30 Maria Importa (1856) Aruba → Curaçao J.G. van Os
571 Theodorus 1827 29 Maria Exporta (14-5-1856) Aruba → Curaçao Gabriel Ruiz → Johannes Gerardus van Os
572 Theodorus 1826 31 Maria Benta bou man (12-1857) Curaçao Johanna Nicolina Gomez weduwe Paulus Giribaldi
573 Theodorus 1826 35 Maria Fayecimento (12 december 1861) Curaçao Johanna Nicolina Gomez weduwe Paulus Giribaldi
574 Willem 1830 16 Maria Importa (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
575 Willem 1830 16 Maria Exporta (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
576 Willem 1830 19 Maria Benta bou man (08-1849) Curaçao Johannes Lourens Axson. Volgens testament vertoond 28 september 1849 de weduwe Johannes Lourens Axson
577 Willem 1830 19 Maria Benta bou man (10-1849) Curaçao Philip Frederik de Haseth
578 Joseph 1843 13 Maria Importa (05-1856) Aruba → Curaçao Isaac Pinedo jr.
579 Joseph 1843 13 Maria Exporta (5-1856) Aruba → Curaçao Joseph Frigerio → Isaac Casper Schonewolff jr.
580 Benjamin Benjamind Orman Sirbiente 1848 15 Maria Andrea Emancipacion (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
581 Maria Eugenia Maria Eugenia Orman Sirbiente 13-11-1840 22 Maria Andrea Emancipacion (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
582 Plaisier 1789 52 Maria Anthonette Exporta (25-9-1841) Aruba → Curaçao Jean Anthonij Oduber → David van Abraham Jesurun
583 Plaisir 1790 52 Maria Anthonette Importa (06-1842) Aruba → Curaçao David Abraham Jesurun
584 Plaisir 1790 52 Maria Anthonette Exporta (6-1842) Aruba → Curaçao Gasparito Ridderstap → David Abraham Jesurun
585 Plaisir 1790 68 Maria Anthonette Benta bou man (03-1858) Curaçao A.D. Jesurun
586 Plaisir 1790 73 Maria Anthonette Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao A.D. Jesurun
587 Philippus Cermolina 1855 1 Maria Assencion Genetrice Importa (12-1856) Aruba → Curaçao Abigael Lopez Namias
588 Philippus Cermolina 1855 1 Maria Assencion Genetrice Exporta (12-1856) Aruba → Curaçao Maria Geraldina Thielen → Abigael Lopez Namias
589 Carolus Barromeo 1838 9 Maria Augustina Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiansz
590 Carolus Barromeo 1838 9 Maria Augustina Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiaans
591 Carolus Barromeo 1838 9 Maria Augustina Benta bou man (05-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
592 Dorothea Victoire 1841 6 Maria Augustina Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiansz
593 Dorothea Victoire 1841 6 Maria Augustina Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christians
594 Dorothea Victoire 1841 6 Maria Augustina Benta bou man (05-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
595 Guillermo St. Jago 1836 10 Maria Augustina Importa (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
596 Guillermo St. Jago 1836 10 Maria Augustina Exporta (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
597 Guillermo St. Jago 1836 24 Maria Augustina Exporta (23 juli 1860) Curaçao → Bonaire Richard Raven Muskus
598 Hermina Martilia 1833 14 Maria Augustina Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiansz
599 Hermina Martilia 1833 14 Maria Augustina Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiaans
600 Hermina Martilia 1833 14 Maria Augustina Benta bou man (05-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
601 Hermina Martilia 1833 29 Maria Augustina Fayecimento (20-07-1862) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
602 Jose Pelegrin 1846 1 Maria Augustina Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiansz
603 Jose Pelegrin 1846 1 Maria Augustina Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christians
604 Jose Polegrin 1846 1 Maria Augustina Benta bou man (05-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
605 Jose Polegrin Jose Polegrin Viggur 1846 14 Maria Augustina Manumision (1860) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
606 Maria Catharina 1846 1 Maria Augustina Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiansz
607 Maria Catharina 1846 1 Maria Augustina Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christians
608 Maria Catharina 1846 1 Maria Augustina Benta bou man (05-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
609 Simon 1843 4 Maria Augustina Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiansz
610 Simon 1843 4 Maria Augustina Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christians
611 Simon 1843 4 Maria Augustina Benta bou man (05-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
612 Victoriaurus Antoni 1843 Maria Barbara Nacemento (04-1843) Curaçao Govert Quant
613 Victoriaurus Antoni 1843 1 Maria Barbara Importa (25-3-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant
614 Victoriaurus Antoni 1843 1 Maria Barbara Exporta (25-03-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant → Govert Quant
615 Francina 1815 28 Maria Cathalina Importa (04-1843) Aruba → Curaçao Andres Anthoine
616 Francina 1815 28 Maria Cathalina Exporta (4-1843) Aruba → Curaçao David Capriles jr. → Andres Anthoine
617 Francina 1815 28 Maria Cathalina Exporta (05-1843) Curaçao Andres Anthoine
618 Catharina 1836 7 Maria Concepcion Importa (08-07-1843) Aruba → Curaçao Casper Schonewolff
619 Catharina 1836 7 Maria Concepcion Exporta (8-7-1843) Aruba → Curaçao Casper Schonewolff
620 Catharina 1836 8 Maria Concepcion Benta bou man (10-1844) Curaçao Rachel van Manuel Mordechaij Alvares Correa
621 Catharina 1836 9 Maria Conception Benta bou man (06-1845) Curaçao Henriette Schotborgh Cd.
622 Catharina 1836 10 Maria Conception Benta bou man (03-1846) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
623 Catharina Catharina De Vasolle 1836 22 Maria Conception Manumision (12-1858) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
624 Maria Roset 1832 23 Maria Conception Importa (07-1855) Aruba → Curaçao Simon Prince
625 Maria Roset 1832 23 Maria Conception Exporta (16-7-1855) Aruba → Curaçao Abigael Geertruida Schonewolff geboren Paesch → Simon Prince
626 Maria Roset 1832 24 Maria Conception Benta bou man (02-1856) Curaçao Clementina Penso
627 Maria Roset Maria Roset Concepcion 1832 24 Maria Conception Manumision (december 1856) Curaçao Clementina Penso
628 Augustin Maximi 1852 1 Maria Dorothea Exporta (1-9-1853) Aruba → Curaçao Elisabeth Chelikum geboren van der Biest → Nicolaas Curiel
629 Augustin Maximi 1851 2 Maria Dorothea Benta bou man (12-1853) Curaçao Salomon de Leon
630 Augustin Maximi 1851 4 Maria Dorothea Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao Nicolaas Curiel
631 Augustin Maximi 1851 6 Maria Dorothea Benta bou man (08-1857) Curaçao Rachel Naar gehuwd met Mordechaij Henriquez Cadet
632 Juan Jacobus 9-2-1850 3 Maria Encarnacion Exporta (14-9-1853) Aruba → Curaçao Elisabeth Chelikum geboren van der Biest → Nicolaas Curiel
633 Sotero 1852 1 Maria Encarnacion Exporta (14-9-1853) Aruba → Curaçao Elisabeth Chelikum geboren van der Biest → Nicolaas Curiel
634 Juan Jacobus 1849 6 Maria Encarnasion Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao Nicolaas Curiel
635 Maria Concilaned 1845 10 Maria Encarnasion Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao Nicolaas Curiel
636 Maria Concilaned 1845 10 Maria Encarnasion Exporta (26-8-1855) Aruba → Curaçao Pieter Chelikum → Nicolaas Curiel
637 Maria Concilaned 1845 10 Maria Encarnasion Exporta (30-10-1855) Curaçao → Aruba Nicolaas Curiel → Nicolaas Curiel
638 Sotero 1852 3 Maria Encarnasion Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao Nicolaas Curiel
639 Domingo 1821 22 Maria Gratia Importa (10-1843) Aruba → Curaçao Antonie Torres
640 Domingo 1821 22 Maria Gratia Exporta (10-1843) Aruba → Curaçao Jan van der Biest → Antonie Torres
641 Domingo 1821 23 Maria Gratia Benta bou man (07-1844) Curaçao Philip Fredik de Haseth en Carel Maurits Gaerste
642 Simon 1812 30 Maria Gratie Importa (04-1842) Aruba → Curaçao Philip Fredrik de Haseth
643 Simon 1812 30 Maria Gratie Exporta (4-1842) Aruba → Curaçao Pieter Quant → Philip Frederik de Haseth
644 Simon 1812 51 Maria Gratie Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao Philip Fredrik de Haseth
645 Albertus 1833 24 Maria Ignees Exporta (26-1-1857) Aruba → Curaçao Gerard Schotborgh → David Abraham Jesurun
646 Bisento 1829 24 Maria Ignees Exporta (6-5-1853) Aruba → Curaçao David Capriles jr. → David Abraham Jesurun
647 Dorothea 1838 19 Maria Ignees Exporta (19-12-1857) Aruba → Curaçao Maria Louisa Lecroix → Joseph van Jacob Henriquez
648 Dorothea 1838 19 Maria Ignees Importa (31-12-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
649 George 1826 26 Maria Ignees Importa (09-1852) Aruba → Curaçao Jeosuah Naar
650 George 1826 26 Maria Ignees Exporta (9-1852) Aruba → Curaçao Louis Bazin → Jeosuah Naar
651 George 1826 30 Maria Ignees Benta bou man (01-1856) Curaçao Jacob de Jeosuah Naar
652 Susanna Clesa 1835 11 Maria Ignees Importa (22-12-1846) Aruba → Curaçao Johanna Elisabeth Muskus
653 Susanna Clesa 1835 11 Maria Ignees Exporta (22-12-1846) Aruba → Curaçao Johanna Elisabeth Muskus
654 Albertus 1833 24 Maria Ignes Importa (01-1857) Aruba → Curaçao David Abraham Jesurun
655 Albertus 1833 25 Maria Ignes Benta bou man (03-1858) Curaçao A.D. Jesurun
656 Albertus 1833 30 Maria Ignes Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao A.D. Jesurun
657 George 1826 30 Maria Inees Benta bou man (02-1856) Curaçao Joseph Jacob Henriquez, Mordochaij Henriquez Cadet, Jacob Henriquez en Jacob Naar jr.
658 Juan Martis 1831 25 Maria Lisetta Importa (1856) Aruba → Curaçao David Abraham Jesurun
659 Juan Martis 1832 25 Maria Lisetta Exporta (11-2-1857) Aruba → Curaçao Jan van der Biest Croes → David Abraham Jesurun
660 Juan Martis 1831 27 Maria Lisetta Benta bou man (03-1858) Curaçao A.D. Jesurun
661 Juan Martis 1831 32 Maria Lisetta Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao A.D. Jesurun
662 Albertus 1844 11 Maria Los Santos Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao J.G. van Os
663 Albertus 1844 11 Maria Los Santos Exporta (26-8-1855) Aruba → Curaçao Maria van Horcum → Jan G. van Os
664 Albertus 1844 15 Maria Los Santos Benta bou man (12-1859) Curaçao Jan Antonie Scheidelaar
665 Sintjago Cassio 1837 18 Maria los Santos Exporta (27-3-1855) Aruba → Curaçao Maria van Horcum → Jan Gerardus van Os
666 St. Jago Cassio 1837 18 Maria Los Santos Importa (26-08-1855) Aruba → Curaçao J.G. van Os
667 St. Jago Cassie 1837 20 Maria Los Santos Benta bou man (12-1857) Curaçao Johanna Nicolina Gomez weduwe Paulus Giribaldi
668 St. Jago Cassio 1837 23 Maria Los Santos Benta bou man (02-1860) Curaçao de weduwe B. Diedenhoven
669 St. Jago Cassio 1837 26 Maria Los Santos Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao de weduwe B. Diedenhoven
670 Christina 1846 11 Maria Louisa Importa (24-04-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
671 Christina 1846 11 Maria Louisa Exporta (24-4-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
672 Maria Lodwieka 1844 13 Maria Louisa Importa (24-04-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
673 Maria Lodwieka 1844 13 Maria Louisa Exporta (24-4-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
674 Virginia 1836 4 Maria Louisa Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
675 Virginia 1836 4 Maria Louisa Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez
676 Virginia 1836 19 Maria Louisa Manumision (12-1855) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
677 Maria Concepcion 1812 31 Maria Magdalena Importa (08-07-1843) Aruba → Curaçao Casper Schonewolff
678 Maria Concepcion 1812 31 Maria Magdalena Exporta (8-7-1843) Aruba → Curaçao Casper Schonewolff
679 Maria Conception 1812 35 Maria Magdalena Benta bou man (03-1847) Curaçao Manuel de Jesus Quebas
680 Maria Conception 1812 35 Maria Magdalena Exporta (04-1847) Curaçao Manuel de Jesus Quebas
681 Maria Mercelina 1824 33 Maria Magdalena Importa (08-1857) Aruba → Curaçao E.H. C. Schouten
682 Maria Mercelina 1824 33 Maria Magdalena Exporta (8-1857) Aruba → Curaçao Christian Luijdens → E. H. C. Schouten
683 Maria Mercelina 1824 38 Maria Magdalena Fayecimento (13-10-1862) Curaçao E.H. C. Schouten
684 Cathalina 1802 39 Maria Martha Benta bou man (07-1841) Curaçao Ribca Salas weduwe Abm. Rois Mendez
685 Cathalina 1802 39 Maria Martha Exporta (7-1841) Aruba → Curaçao De kinderen van Leonora Jeanet Emonet → Ribca Mendez geboren Salas
686 Cathalina 1802 41 Maria Martha Benta bou man (12-1843) Curaçao Theodorus Marconnier
687 Cathalina 1802 42 Maria Martha Benta bou man (09-1844) Curaçao George Leon
688 Cathalina 1802 44 Maria Martha Benta bou man (12-1846) Curaçao Gerrit Burgh Conquet
689 Cathalina 1802 45 Maria Martha Benta bou man (04-1847) Curaçao Martina Alfonsia jr.
690 Cathalina 1802 47 Maria Martha Benta bou man (05-1849) Curaçao de weduwe Hendrik Boom
691 Cathalina 1802 48 Maria Martha Benta bou man (06-1850) Curaçao M.A. Jesurun
692 Cathalina 1802 48 Maria Martha Benta bou man (07-1850) Curaçao Susanna Sterling
693 Cathalina 1802 54 Maria Martha Benta bou man (11-1856) Curaçao M.O. Welhous
694 Juan Maximus 1838 9 Maria Martha Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Mos. de Eliao Penzo
695 Juan Maximus 1838 9 Maria Martha Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Moses de Eliao Penzo
696 Juan Maximas 1838 12 Maria Martha Benta bou man (11-1850) Curaçao Leah van Abraham Jesurun
697 Sebastiana 1841 6 Maria Martha Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Mos. de Eliao Penzo
698 Sebastiana 25-2-1841 6 Maria Martha Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Moses de Eliao Penzo
699 Sebastiana 1844 13 Maria Martha Benta bou man (03-1857) Curaçao David Pardo jr.
700 Sebastiana 1841 16 Maria Martha Benta bou man (03-1857) Curaçao David Pardo jr.
701 Andrea Avelina 1848 9 Maria Mercelina Importa (08-1857) Aruba → Curaçao E.H. C. Schouten
702 Andrea Avelina 1848 9 Maria Mercelina Exporta (8-1857) Aruba → Curaçao Christian Luijdens → E. H. C. Schouten
703 Andrea Avelina 1848 13 Maria Mercelina Benta bou man (06-1861) Curaçao Francisco de Paula Montes
704 Anna Seferina 1822 22 Maria Mercelina Importa (09-1844) Aruba → Curaçao David Abraham Jesurun
705 Anna Seferina 1822 22 Maria Mercelina Exporta (9-1844) Aruba → Curaçao Gasparito Ridderstap → David Abraham Jesurun
706 Camelio 1851 6 Maria Mercelina Importa (08-1857) Aruba → Curaçao E.H. C. Schouten
707 Camelio 1851 6 Maria Mercelina Exporta (8-1857) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → E. H. C. Schouten
708 Ephrosina 1846 11 Maria Mercelina Importa (08-1857) Aruba → Curaçao E.H. C. Schouten
709 Ephrosina 1846 11 Maria Mercelina Exporta (8-1857) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → E. H. C. Schouten
710 Felicia 1853 4 Maria Mercelina Importa (08-1857) Aruba → Curaçao E.H. C. Schouten
711 Felicia 1853 4 Maria Mercelina Exporta (8-1857) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → E. H. C. Schouten
712 Manuela Adela 1849 8 Maria Mercelina Importa (08-1857) Aruba → Curaçao E.H. C. Schouten
713 Manuela Adela 1849 8 Maria Mercelina Exporta (8-1857) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → E. H. C. Schouten
714 Maria Theresa 1818 24 Maria Mercelina Importa (05-1842) Aruba → Curaçao Nicolaas Evertsz
715 Maria Theresa 1818 24 Maria Mercelina Exporta (5-1842) Aruba → Curaçao Gasparito Ridderstap → Nicolaas Everts
716 Maria Thomasa 1818 39 Maria Mercelina Benta bou man (01-1857) Curaçao Jacob Henriquez Juliao
717 Maria Thomasa 1818 39 Maria Mercelina Fayecimento (20-02-1857) Curaçao Jacob Henriquez Juliao
718 Martilia Genevera 1841 15 Maria Mercelina Importa (01-1856) Aruba → Curaçao Maria Petronella Blasius, weduwe Heinrich Wilhelm Lohman
719 Martilia Genevera 1841 15 Maria Mercelina Exporta (1-1856) Aruba → Curaçao Joseph Frigerio → Maria Petronella Blasius
720 Martilia Genevera 1841 21 Maria Mercelina Fayecimento (06-09-1862) Curaçao Maria Petronella Blasius, weduwe Heinrich Wilhelm Lohman
721 Pedro Martien 1839 18 Maria Mercelina Importa (29-01-1857) Aruba → Curaçao Daniel Cohen Henriquez
722 Pedro Martien 1839 18 Maria Mercelina Exporta (29-1-1857) Aruba → Curaçao Anna Ridderstap → Daniel Cohen Henriquez
723 Virginia 1855 2 Maria Mercelina Importa (08-1857) Aruba → Curaçao E.H. C. Schouten
724 Virginia 1855 2 Maria Mercelina Exporta (8-1857) Aruba → Curaçao Christian Luijdens → E. H. C. Schouten
725 Virginia 1855 3 Maria Mercelina Fayecimento (07-05-1858) Curaçao E.H. C. Schouten
726 Celestina 1842 14 Maria Mercelina Importa (01-1856) Aruba → Curaçao Johannes Lourens Axson. Volgens testament vertoond 28 september 1849 de weduwe Johannes Lourens Axson
727 Celestina of Estella 1842 14 Maria Mercelina Exporta (1-1856) Aruba → Curaçao Joseph Frigerio → De weduwe van wijlen Johannes Lourens Axson
728 Anna Seferina 1822 24 Maria Merselina Benta bou man (09-1846) Curaçao Genereux de Lima
729 Martilia Geneveva 1841 15 Maria Merselina Benta bou man (01-1856) Curaçao Benjamin Alvares Correa
730 Rosellij 1834 21 Maria Rofina Importa (24-12-1855) Aruba → Curaçao Jan van der Singel
731 Resellij 1834 22 Maria Rofina Benta bou man (05-1856) Curaçao David Valencia jr.
732 Rosellij 1834 24 Maria Rofina Benta bou man (02-1858) Curaçao Benjamin de Marchena
733 Resellij 1834 26 Maria Rofina Benta bou man (04-1860) Curaçao Jeos. Jesurun
734 Resellij 1834 27 Maria Rofina Benta bou man (05-1861) Curaçao Lourens Pietersz
735 Petronilia 1816 40 Maria Rosaria Importa (07-1856) Aruba → Curaçao Isaac Rodriquez Miranda jr.
736 Petronilia 1816 40 Maria Rosaria Exporta (7-1856) Aruba → Curaçao Jonas Gregorius Arends → Isaac Rodriquez Miranda jr.
737 Horatio Rafael 1854 1 Maria Roset Importa (07-1855) Aruba → Curaçao Simon Prince
738 Horatio Rafael 24-10-1854 0 Maria Roset Exporta (16-7-1855) Aruba → Curaçao Abigael Geertruida Schonewolff geboren Paesch → Simon Prince
739 Horatio Rafael 1851 5 Maria Roset Benta bou man (02-1856) Curaçao Clementina Penso
740 Horatio Rafael Horatio Rafael Concepcion 1851 5 Maria Roset Manumision (12-1856) Curaçao Clementina Penso
741 Rosalia Neriset 1834 21 Maria Rosina Exporta (4-6-1855) Aruba → Curaçao Johanna C. Quant geboren van der Biest → Jan van der Singel
742 Maria Augustina 1812 35 Maria Sebel Importa (30-03-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christiansz
743 Maria Augustina 1812 35 Maria Sebel Exporta (30-3-1847) Aruba → Curaçao Levina Martina Christians
744 Maria Augustina 1812 35 Maria Sebel Benta bou man (05-1847) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
745 Maria Augustina 1812 51 Maria Sebel Fayecimento (11-02-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
746 Juliaan 1840 21 Maria Theodora Importa (12-09-1861) Aruba → Curaçao J.J. Naar
747 Juliaan 1840 21 Maria Theodora Exporta (12-9-1861) Aruba → Curaçao Jan Hendrik van der Biest → Jacob J. Naar
748 Virginia Demetricia 1842 18 Maria Theodora Exporta (21-11-1860) Aruba → Curaçao Jan Hendrik van der Biest → Jacob Abraham Jesurun
749 Virginia Demeticia 1842 18 Maria Theodora Importa (14-12-1860) Aruba → Curaçao Jacob Abraham Jesurun
750 Lucas 1807 32 Maria Thomas Benta bou man (13-05-1839) Curaçao Cornelia Petronella Junck
751 Lucas 1807 33 Maria Thomas Transferi (03-1840) Curaçao Carl Fredrik Neuman in huwelijk hebbende Cornelia Petronella Junck
752 Lucas 1807 38 Maria Thomas Benta bou man (12-1845) Curaçao Marten Evertsz te Aruba
753 Lucas 1807 39 Maria Thomas Importa (6-1-1846) Curaçao → Aruba Marten Evertsz → Marten Evertsz
754 Lucas 1807 39 Maria Thomas Exporta (06-01-1846) Curaçao → Aruba Marten Evertsz te Aruba → Marten Evertsz te Aruba
755 Cleantis 1837 3 Maria Zacharia Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
756 Cleantis 1837 3 Maria Zacharia Benta bou man (10-1840) Curaçao David Abraham Jesurun
757 Cleantis 1837 3 Maria Zacharia Exporta (10-1840) Aruba → Curaçao De weduwe van wijlen J.A. Arends → David Abraham Jesurun
758 Cleantis 1837 21 Maria Zacharia Benta bou man (03-1858) Curaçao A.D. Jesurun
759 Mortimer Mortimer Dubero 3-7-1861 1 Maria Zenona Emancipacion (1-7-1863) Aruba Jean Oduber
760 Elijsa 1819 20 Mariana Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Hironimo Giraldino
761 Elijza 1819 21 Mariana Benta bou man (03-1840) Curaçao de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek
762 Elijza 1819 21 Mariana Importa (25-9-1840) Curaçao → Aruba Wilhelmina Petronella Franken geboren van der Broek
763 Elijza 1819 21 Mariana Exporta (25-09-1840) Curaçao → Aruba de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek → de weduwe Frans Franken geboren Van den Broek
764 Bregita 1834 6 Marietje Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
765 Bregita 1834 6 Marietje Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch
766 Bregita 1834 7 Marietje Benta bou man (02-1841) Curaçao Gabriel Pinedo
767 Bregita 1834 19 Marietje Benta bou man (10-1853) Curaçao Sara Briard Schotborgh
768 Bregita 1834 21 Marietje Benta bou man (06-1855) Curaçao Martijn Bor
769 Bregita 1834 26 Marietje Benta bou man (08-1860) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
770 Thomas Leclair 1838 2 Marietje Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
771 Thomas Leclair 1838 2 Marietje Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch
772 Thomas Leclair 1838 3 Marietje Benta bou man (02-1841) Curaçao Gabriel Pinedo
773 Catharina 1801 56 Martha Importa (24-04-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
774 Catharina 1801 56 Martha Exporta (24-4-1857) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
775 Catharina Catharina Precilla 1801 58 Martha Manumision (1859) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
776 Florentina 1850 6 Martha Importa (04-1856) Aruba → Curaçao J.J. Naar
777 Florentina 1850 6 Martha Exporta (4-1856) Aruba → Curaçao Cornelis Tromp → J.J. Naar
778 Leonidina 1853 3 Martha Importa (04-1856) Aruba → Curaçao J.J. Naar
779 Leonidina 1853 3 Martha Exporta (4-1856) Aruba → Curaçao Cornelis Tromp → J.J. Naar
780 Leonidina 1853 3 Martha Fayecimento (28-11-1856) Curaçao J.J. Naar
781 Rijnitha 1799 40 Martha Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Moses Haim de Lima
782 Reinita 1799 46 Martha Benta bou man (07-1845) Curaçao Marten Evertsz te Aruba
783 Reinita 1799 47 Martha Importa (6-1-1846) Curaçao → Aruba Marten Evertsz → Marten Evertsz
784 Reinita 1799 47 Martha Exporta (06-01-1846) Curaçao → Aruba Marten Evertsz te Aruba → Marten Evertsz te Aruba
785 Andries 1825 28 Martina Importa (06-05-1853) Aruba → Curaçao Gebroeders Lauffer
786 Andries 1825 28 Martina Exporta (6-5-1853) Aruba → Curaçao Juan Leon → Heren gebroeders Lauffer
787 Dorantij 1831 8 Martina Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Aron Jesurun de Oliveijra
788 Dorantij 1831 15 Martina Importa (3-1846) Curaçao → Aruba Aron Jesurun de Oliveijra → Jan George Croes
789 Dorantij 1831 15 Martina Benta bou man (03-1846) Curaçao George Croes
790 Dorantij 1831 15 Martina Exporta (03-1846) Curaçao → Aruba Aron Jesurun de Oliveijra → J.G. Croes
791 Dorantij 1830 20 Martina Exporta (9-8-1850) Aruba → Curaçao Jan George Croes → David Abraham Jesurun
792 Dorantij 1831 21 Martina Afschrijving (20-09-1852) Curaçao George Croes
793 Dorantij 1830 25 Martina Importa (21-02-1855) Aruba → Curaçao Jacob Abraham Jesurun
794 Dorantij 1830 25 Martina Exporta (21-2-1855) Aruba → Curaçao Jan George Croes → Jacob Abraham Jesurun
795 Elisabeth 1818 22 Martina Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
796 Elisabeth 1818 22 Martina Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez
797 Hoze Francois 1815 26 Martina Exporta (29-7-1841) Aruba → Curaçao Gasparito Ridderstap → David van Abraham Jesurun
798 Hooi Francois 1815 27 Martina Importa (06-1842) Aruba → Curaçao David Abraham Jesurun
799 Hooi Francois 1815 27 Martina Exporta (6-1842) Aruba → Curaçao Gasparito Ridderstap → David Abraham Jesurun
800 Hose Francois 1815 40 Martina Benta bou man (11-1855) Curaçao Benjamin Suares
801 Jonathan 1843 19 Martina Exporta (27-11-1862) Aruba → Curaçao Maria Elizabeth Oduber geboren Croes → Jacob Abraham Jesurun
802 Jonathan 1843 19 Martina Importa (28-11-1862) Aruba → Curaçao Jacob Abraham Jesurun
803 Leonora 1829 18 Martina Importa (12-1847) Aruba → Curaçao Louisa Berbis de Cardona
804 Leonora 1829 18 Martina Exporta (12-1847) Aruba → Curaçao Lourens Oduber → Louisa Berbis de Cardona
805 Leonora 1829 24 Martina Benta bou man (10-1853) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
806 Maria Louisa 1815 25 Martina Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
807 Maria Louisa 1815 25 Martina Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez
808 Willem 1820 29 Martina Exporta (02-1849) Curaçao → Aruba Mos. de Eliao Penzo → Juan de Leon
809 Eduard Lazarus 1843 3 Martina Celestina Importa (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
810 Eduard Lazarus 17-12-1843 3 Martina Celestina Exporta (22-12-1846) Aruba → Curaçao Richard Raven Muskus
811 Maria Assencion Genetrice 1831 25 Narcisa Importa (12-1856) Aruba → Curaçao Abigael Lopez Namias
812 Maria Assencion Genetrice 1831 25 Narcisa Exporta (12-1856) Aruba → Curaçao Maria Geraldina Thielen → Abigael Lopez Namias
813 Albertus 1813 28 Oleana Importa (01-1841) Aruba → Curaçao Gebroeders Lauffer
814 Albertus 1813 28 Oleana Exporta (1-1841) Aruba → Curaçao P. Quant → De gebroeders Lauffer
815 Nelson 1823 20 Paisier Importa (01-1843) Aruba → Curaçao Antonio Matteij
816 Nelson 1823 20 Paisier Exporta (1-1843) Aruba → Curaçao Oduber → Antonio Matteij
817 Martha Nicanor 1840 17 Palmerie Benta bou man (07-1857) Curaçao Jacob de Castro
818 Martha Nicanor 1840 16 Palmina Importa (06-1856) Aruba → Curaçao Meriam de Isaac Penso
819 Martha Nicanor 1840 16 Palmina Exporta (6-1856) Aruba → Curaçao Christiaan Luijdens → Meriam de Isaac Penso
820 Martha Nicanor 1840 16 Palmina Benta bou man (07-1856) Curaçao Bregita da Costa Gomez voor rekening van haar minderjarige dochter Reneta Danies
821 Martha Nicanor 1820 36 Palmira Benta bou man (11-1856) Curaçao Maria Maduro
822 Raphail 1831 16 Palmira Exporta (28-5-1847) Aruba → Curaçao Lodewijk Frederik Scholten → Lodewijk Frederik Scholten
823 Martha Nicanor 1840 17 Palmire Benta bou man (01-1857) Curaçao Isaac van Benjamin Henriquez
824 Martha Nicanor 1840 19 Palmire Benta bou man (09-1859) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
825 Anthonina 1832 23 Pauletta Importa (01-1855) Aruba → Curaçao J.P. Vaneite
826 Anthonina 1832 24 Pauletta Benta bou man (10-1856) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
827 Anthonina 1832 26 Pauletta Fayecimento (23-05-1858) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
828 Anthonia 1832 23 Paulette Exporta (25-1-1855) Aruba → Curaçao Gabriel Ruiz → J.P. Faneite
829 Johannes Hermojines 1840 1 Paulina Benta bou man (06-1841) Curaçao Juan Terrij
830 Johannes Hermojines 1840 2 Paulina Exporta (05-1842) Curaçao → Buitenland Juan Terrij
831 Johannes Hermojines 1840 2 Paulina Exporta (mei 1842) Curaçao → Buitenland Juan Terrij
832 Carolus Hubertus 1844 18 Paulina Henrietta Exporta (2-5-1862) Aruba → Curaçao Pieter Quant → Michael Brower Gosira
833 Cleantis 1827 15 Petrona Importa (02-1842) Aruba → Curaçao Moses de Eliao Penso
834 Cleantis 1827 15 Petrona Importa (02-1842) Aruba → Curaçao Mos. de Eliao Penzo
835 Cleantis 1827 15 Petrona Exporta (2-1842) Aruba → Curaçao Simon Gomez → Moses de Eliao Penzo
836 Cleantis 1827 16 Petrona Benta bou man (05-1843) Curaçao Johannes Andreas de Haseth
837 Cleantis 1827 16 Petrona Exporta (07-1843) Curaçao Johannes Andreas de Haseth
838 Emelina 1835 17 Petrona Importa (07-1852) Aruba → Curaçao Martina Alfonsia jr.
839 Emelina 1835 17 Petrona Exporta (7-1852) Aruba → Curaçao Simon Gomez → Martina Alfonsia jr.
840 Emelina 1835 22 Petrona Transferi (04-09-1857) Curaçao Martina Hernandez
841 Emelina 1835 25 Petrona Benta bou man (06-1860) Curaçao Philip Frederik de Haseth
842 Johannis 1828 22 Petrona Exporta (2-5-1850) Aruba → Curaçao Simon Gomez → David Abraham Jesurun
843 Johannes 1828 22 Petrona Importa (07-1850) Aruba → Curaçao Jacob Abraham Jesurun
844 Juana 1820 21 Petrona Importa (04-1841) Aruba → Curaçao William Charles Gaerste
845 Juana 1820 21 Petrona Exporta (4-1841) Aruba → Curaçao Isaac Maduro → William Charles Gaerste
846 Juana 1820 21 Petrona Benta bou man (07-1841) Curaçao Nelia Agatha Ponne
847 Lodewijk 1828 23 Petrona Exporta (16-4-1851) Aruba → Curaçao Maria Elisabeth Oduber geboren Croes → Jacob Bennebroek Gravenhorst
848 Lodewijk 1828 23 Petrona Importa (12-05-1851) Aruba → Curaçao mr. Jacob Bennebroek Gravenhorst
849 Lodewijk 1828 24 Petrona Benta bou man (12-1852) Curaçao Jan Schotborgh Cz.
850 Lodewijk 1828 35 Petrona Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao Jan Schotborgh Cz.
851 Magriet 1832 20 Petrona Importa (01-1852) Aruba → Curaçao weduwe Joh. Coenraad Walbaum
852 Magriet 1832 20 Petrona Exporta (1-1852) Aruba → Curaçao Louis Bazin → De weduwe van wijlen Johannes Coenraad Walbaum
853 Magriet 1832 31 Petrona Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao weduwe Joh. Coenraad Walbaum
854 Maria 1780 59 Petrona Importa (1839) Aruba → Curaçao Eliao Jesurun
855 Maria 1780 60 Petrona Importa (03-1840) Aruba → Curaçao de weduwe Louisa W. Schot
856 Maria 1780 60 Petrona Exporta (3-1840) Aruba → Curaçao Elias Jesurun → Louisa W. Schot
857 Maria Maria Nier 1780 72 Petrona Manumision (12-1852) Curaçao de weduwe Louisa W. Schot
858 Rosalia 1838 15 Petrona Importa (02-1853) Aruba → Curaçao Maria Henrietta Roelandt
859 Rosalia 1838 15 Petrona Exporta (2-1853) Aruba → Curaçao Louis Bazin → Maria Henrietta Roelandt
860 Maria Meregilda 1838 18 Petronilia Importa (07-1856) Aruba → Curaçao David Abraham Senior
861 Maria Meregilda 1838 18 Petronilia Exporta (7-1856) Aruba → Curaçao Jonas Gregorius Arends → David Abraham sr.
862 Mauricia Edelfilia 1853 3 Petronilia Importa (07-1856) Aruba → Curaçao Isaac Rodriquez Miranda jr.
863 Mauricia Edelfilia 1853 3 Petronilia Exporta (7-1856) Aruba → Curaçao Jonas Gregorius Arends → Isaac Rodriquez Miranda jr.
864 Prudencia Vitalia 1841 15 Petronilia Importa (07-1856) Aruba → Curaçao Ester Pereira Brandao
865 Prudencia Vitalia 1841 15 Petronilia Exporta (7-1856) Aruba → Curaçao Jonas Gregorius Arends → Ester Pereira Brandao
866 Julian 1853 7 Petronilia Importa (31-12-1860) Aruba → Curaçao de acht kinderen van Leonora Jeannet Emonet
867 Nelson 1823 21 Plaisier Benta bou man (08-1844) Curaçao Manuel Alvares Correa jr.
868 Nelson 1823 22 Plaisier Benta bou man (10-1845) Curaçao Carel Maurits Gaerste
869 Nelson 1823 24 Plaisier Benta bou man (04-1847) Curaçao Josef Torres
870 Nelson 1823 24 Plaisier Benta bou man (05-1847) Curaçao Antonio Canales
871 Nelson 1823 24 Plaisier Exporta (05-1847) Curaçao Antonio Canales
872 Andries Corsino 1841 6 Plantina Importa (05-1847) Aruba → Curaçao Frederik Meinhardt
873 Andries Corsino 1841 6 Plantina Exporta (5-1847) Aruba → Curaçao Jacques La Roche → Frederik Meinhardt
874 Andries Corsino 1841 6 Plantina Exporta (05-1847) Curaçao Frederik Meinhardt
875 Andries Corsino 1841 6 Plantina Fayecimento (mei 1847) Curaçao Frederik Meinhardt
876 Castilo Aleae 1845 2 Plantina Importa (05-1847) Aruba → Curaçao Frederik Meinhardt
877 Castilo Aleae 1845 2 Plantina Exporta (5-1847) Aruba → Curaçao Jacques La Roche → Frederik Meinhardt
878 Castilo Aleae 1845 2 Plantina Exporta (05-1847) Curaçao Frederik Meinhardt
879 Desai 1823 24 Plantina Importa (05-1847) Aruba → Curaçao Antonio Canales
880 Desai 1823 24 Plantina Exporta (5-1847) Aruba → Curaçao Jacques La Roche → Antonio Canales
881 Desai 1823 24 Plantina Exporta (05-1847) Curaçao Antonio Canales
882 Feliciana Fabestiana 1832 11 Plantina Importa (30-06-1843) Aruba → Curaçao Govert Quant
883 Feliciana Fabestiana 1832 11 Plantina Exporta (30-6-1843) Aruba → Curaçao Govert Quant
884 Feliciana Fabestiana 1832 12 Plantina Importa (25-3-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant
885 Feliciana Fabestiana 1832 12 Plantina Exporta (25-03-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant → Govert Quant
886 Martes Sint Jago 25-7-1841 20 Plantina Exporta (13-5-1862) Aruba → Curaçao Susanna Elizabeth Oduber, Anna Maria de Lugo geboren Oduber gehuwd met Matheo de Lugo, Regina Jacomina Oduber en Anna Elisabeth Solagnier geboren Oduber gehuwd met Michel Pabiot Solagnier → Jacob J. Naar
887 Martis St. Jago 1841 21 Plantina Importa (13-09-1862) Aruba → Curaçao J.J. Naar
888 Moros 1830 17 Plantina Importa (05-1847) Aruba → Curaçao Antonio Canales
889 Moros 1830 17 Plantina Exporta (5-1847) Aruba → Curaçao Jacques La Roche → Antonio Canales
890 Moros 1830 17 Plantina Exporta (05-1847) Curaçao Antonio Canales
891 Constantinus van Postia 1829 10 Postia Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Anna Catharina Ellis weduwe A.H. de Rochemont
892 Constantinus 1829 13 Postia Benta bou man (08-1842) Curaçao Evert Jan Eekhout, Willem van Uijtrecht en de weduwe Cole Maxwell
893 Constantinus 1829 15 Postia Transferi (28-05-1844) Curaçao Willem van Uijtrecht
894 Constantinus 1829 15 Postia Benta bou man (09-1844) Curaçao Abm. van Dragt
895 Constantinus 1829 15 Postia Importa (29-11-1844) Curaçao → Aruba Abraham van Dragt
896 Constantinus 1829 15 Postia Exporta (29-11-1844) Curaçao → Aruba Abm. van Dragt → Abm. van Dragt
897 Johannes Hermegena 1840 0 Poulina Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Josef van Jacob Henriquez
898 Johannes Hermegena 19-4-1840 0 Poulina Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Joseph van Jacob Henriquez
899 Cornelis Hubertus 1844 18 Poulina Henriette Importa (02-05-1862) Aruba → Curaçao Michael Brown Gorsira
900 Apolonia 1851 1 Regina Importa (13-10-1852) Aruba → Curaçao Bernardus Anthonij Prince
901 Apolonia 1851 1 Regina Exporta (14-10-1852) Aruba → Curaçao Marten Evertsz → B.A. Prince
902 George Eduard 1839 4 Regina Importa (02-03-1843) Aruba → Curaçao Govert Quant
903 George Eduard 1839 4 Regina Exporta (2-3-1843) Aruba → Curaçao Govert Quant
904 George Eduard 1839 5 Regina Importa (25-3-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant
905 George Eduard 1839 5 Regina Exporta (25-03-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant → Govert Quant
906 Willemina Tekla 1849 3 Regina Importa (01-07-1857) Aruba → Curaçao Bernardus Anthonij Prince
907 Willemina Tekla 1849 3 Regina Exporta (14-10-1852) Aruba → Curaçao Marten Evertsz → B.A. Prince
908 Anna Christina 1839 17 Regina Francisca Importa (04-1856) Aruba → Curaçao David Moses de Castro
909 Anna Christina 1839 17 Regina Francisca Exporta (4-1856) Aruba → Curaçao Jan Pieter Quant → David Moses de Castro
910 Martha 1849 7 Regina Francisca Importa (11-1856) Aruba → Curaçao Cornelis Lodewijk van Eps
911 Martha 1849 7 Regina Francisca Importa (11-1856) Aruba → Curaçao C. de Veer weduwe J.C. Ringeling
912 Martha 1849 7 Regina Francisca Exporta (21-11-1856) Aruba → Curaçao Jacobus de Lange → C.L. van Eps
913 Martha 1849 10 Regina Francisca Transferi (12-07-1859) Curaçao Johanna Sophia, Johan M. Frederik Statius en Karel Wilhelm van Eps
914 Nelson 1829 16 Renita Benta bou man () Curaçao Clara van Mozes Haim de Lima
915 Nelson 1829 16 Renita Benta bou man (05-1845) Curaçao Martis Evertsz
916 Nelson 1829 17 Renita Importa (6-1-1846) Curaçao → Aruba Marten Evertsz
917 Nelson 1829 17 Renita Exporta (06-01-1846) Curaçao → Aruba Martis Evertsz → Martis Evertsz
918 Nelson 1829 10 Rijnita Inscripcion den e Registro (1839) Curaçao Moses Haim de Lima
919 Maria Zacharia 1813 27 Risa Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
920 Maria Zacharia 1813 27 Risa Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch
921 Maria Zacharia 1813 27 Rita Importa (10-1840) Aruba → Curaçao David Abraham Jesurun
922 Maria Zacharia Maria Zacharia Elst 1813 35 Rita Manumision (12-1848) Curaçao David Abraham Jesurun
923 Christiaan 1834 24 Roseij Importa (18-11-1858) St. Eustatius → Curaçao M. de Veer
924 Christiaan 1834 25 Roseij Exporta (26-03-1859) Curaçao → Aruba M. de Veer → M. de Veer
925 Christiaan Christiaan Reef Cunukero 1834 29 Rosij Emancipacion (1-7-1863) Aruba Michiel de Veer
926 Sefrafina Demetricia 1837 16 Rosina Ursela Exporta (12-12-1853) Aruba → Curaçao Lourens Oduber → William Charles Gaerste
927 Serafina Demetricia 1837 16 Rosina Ursula Importa (12-12-1853) Aruba → Curaçao William Charles Gaerste
928 Dominga 1780 60 Sablika Importa (17-08-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Paesch weduwe J.A. Arendsz
929 Dominga 1780 60 Sablika Exporta (17-8-1840) Aruba → Curaçao Lucia Catharina Arends geboren Paesch
930 Aldersina 1839 19 Seferin Fayecimento (18-7-1858) Aruba Anselmo Croes
931 Aldersina 1840 19 Seferina Exporta (1858) Aruba → Curaçao Jonas Gregorius Arends → Jose Anselmo Croes
932 Aldersina 1839 19 Seferina Importa () Aruba → Curaçao Jose Anselmo Croes
933 Aldersina 1839 19 Seferina Exporta (17-07-1858) Curaçao → Aruba Jose Anselmo Croes → Jose Anselmo Croes
934 George Sino 1834 22 Seferina Importa (08-1856) Aruba → Curaçao Abigael Motta weduwe Isaac de Castro
935 George Sino 1834 22 Seferina Exporta (8-1856) Aruba → Curaçao Lodewijk Frederik Scholten → Abigael de Castro geboren Motta
936 George Sino 1834 25 Seferina Afschrijving (16-12-1859) Curaçao Abigael Motta weduwe Isaac de Castro
937 Stephanus 2-8-1844 11 Seferina Exporta (10-5-1856) Aruba → Curaçao Maria Balentina Scholten geboren Pardo → Benjamin de Marchena
938 Stephanus 1844 12 Seferina Importa (29-05-1856) Aruba → Curaçao Benjamin de Marchena
939 Stephanus 1844 12 Seferina Benta bou man (06-1856) Curaçao de reeds verwekte en nog te verwekken kinderen van J.B. Blasini en Elisabeth Lion
940 Stephanus 1844 19 Seferina Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao de reeds verwekte en nog te verwekken kinderen van J.B. Blasini en Elisabeth Lion
941 George Henrij 1845 13 Sophia Importa (17-12-1858) St. Eustatius → Curaçao M. de Veer
942 George Henrij 1845 14 Sophia Exporta (26-03-1859) Curaçao → Aruba M. de Veer → M. de Veer
943 Noel 1814 41 Susanna Importa (08-1855) Aruba → Curaçao Jan Fredrik Haaijen
944 Noel 1814 41 Susanna Exporta (8-1855) Aruba → Curaçao Pedro Joseph Frigerio → Jan Frederik Haaijen
945 Noel 1814 49 Susanna Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao Jan Fredrik Haaijen
946 Epifamia 1839 1 Ursela Fayecimento (08-1840) Curaçao Anna Hermina Creeft
947 Epifamia 1839 1 Ursela Importa (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
948 Epifamia 1839 1 Ursela Exporta (26-10-1840) Aruba → Curaçao Anna Hermina Creeft
949 Regina 1815 28 Wilhelmina Importa (02-03-1843) Aruba → Curaçao Govert Quant
950 Regina 1815 28 Wilhelmina Exporta (2-3-1843) Aruba → Curaçao Govert Quant
951 Regina 1815 29 Wilhelmina Importa (25-3-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant
952 Regina 1815 29 Wilhelmina Exporta (25-03-1844) Curaçao → Aruba Govert Quant → Govert Quant
953 Felix 1825 26 Willemina Importa (12-1851) Aruba → Curaçao Nicolaas Curiel
954 Felix 1825 26 Willemina Exporta (12-1851) Aruba → Curaçao David Capriles jr. → Nicolaas Curiel
955 Felix 1825 28 Willemina Benta bou man (04-1853) Curaçao Jan Schotborgh Cz.
956 Felix 1825 38 Willemina Verificacion di Borderellen (1 juli 1863) Curaçao Jan Schotborgh Cz.
957 Regina 1815 37 Willemina Importa (13-10-1852) Aruba → Curaçao Bernardus Anthonij Prince
958 Regina 1815 37 Willemina Exporta (14-10-1852) Aruba → Curaçao Marten Evertsz → B.A. Prince

Lesa mas di e database aki


coleccion.aw - Un solo portal pa e herencia documental y audiovisual di Aruba.
E Website/Database aki ta un cooperacion entre Archivo Nacional Aruba, Biblioteca Nacional Aruba y UNOCA.
Pa pregunta tocante e database aki: tuma contacto cu nos.